Stohovacie boxy

Praktická možnosť na uskladnenie najrôznejších drobných súčiastok a tovarov: Stohovacie boxy. Optimálne vhodné na prepravu a expedíciu. Dodávame v najrozličnejších veľkostiach a rôznych farbách, s vekom a bez veka. Stohovacie boxy ako skutočné priestorové zázraky sú najjednoduchším riešením na všetko, čo vyžaduje poriadok a prehľad.

V kategórii Stohovacie boxy Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: BITO, eurokraft pro, mauser, ZARGES, CEMO, eurokraft basic.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 369

Stohovacie boxy na priestorovo úsporné skladovanieDo šírky to už nejde? Využite svoj sklad do výšky. S našimi úložnými boxmi sa stanú vaši zamestnanci obratom ruky skúsenými odborníkmi na stohovanie. Či tovary, náradie alebo príslušenstvo, ťažké alebo ľahké, u nás nájdete ten správny box pre každý obsah.Stohovanie s ľahkosťou – s našimi stohovacími boxmi pre každú požiadavkuStohovacie boxy nájdete u kaiserkraft v rôznych veľkostiach a vyhotoveniach: s vekom alebo bez veka, s perforovanými alebo priebežnými stenami, vo forme koša, debny alebo nádoby na ťažké náklady. Pre potravinársky priemysel ponúkame varianty vhodné na potraviny, oceľové boxy unesú vysokú váhu.Čo majú naše stohovacie boxy spoločné? Napríklad svoju flexibilitu a robustnosť. Normované rozmery uľahčujú optimálne využitie disponibilného miesta na podlahe a na paletách. Ak sa rozhodnete pre paletu, potrebujete na premiestnenie stohu z jedného miesta na druhé už len stohovač alebo zdvíhací vozík.Stohovacie boxy: Zachovajte si prehľadStohovanie si vyžaduje určitú mieru organizácie, aby sa vaši zamestnanci vedeli v sklade orientovať. U kaiserkraft preto dostanete stohovacie boxy v rôznych farbách, vkladacie prepravky, popisy a etikety a ďalšie užitočné príslušenstvo. Ochranné kryty a veká chránia obsah pred prachom, vlhkosťou a cudzími látkami.Nie ste si istý, či je správnou voľbou multifunkčný plastový box, nádoba z oceľového plechu alebo skladací box? Radi Vám pomôžeme pri stohovaní a všetkých ďalších otázkach týkajúcich sa vášho podnikového a skladovacieho zariadenia.