Skrutkové kľúče

Uvoľnená skrutka? Nie je nič ľahšie. V našom obchode nájdete robustné a všestranne použiteľné skrutkové kľúče v rôznych veľkostiach a na každú požiadavku.

V kategórii Skrutkové kľúče Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: KS Tools, HAZET, VIGOR.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 50

Skrutkové kľúče – s nimi zakrútite čokoľvekJediná skrutka, ktorá sa nedá uvoľniť, môže prekaziť celú prácu. Preto sa radšej vopred pripravte a objednajte si skrutkové kľúče. Či otvorený alebo očkový, veľký alebo malý, máme všetky. Takto vás už žiadna skrutka nezastaví.Otvorený alebo očkový?Vždy existuje viacero vhodných skrutkových kľúčov. Ak súhlasí veľkosť, resp. šírka otvoru kľúča, máte na výber medzi rôznymi konštrukčnými tvarmi – napríklad medzi otvoreným a očkovým kľúčom:  • Otvorený kľúč, resp. vidlicový kľúč: Otvorená konštrukcia je mimoriadne praktická vtedy, ak je k dispozícii málo miesta.

  • Očkový kľúč: Umožňuje vysoký prenos sily a nezošmykne sa tak ľahko. Predpokladom je dobrý prístup k skrutke alebo matici.


Oba varianty dostanete u kaiserkraft aj v dvojitom vyhotovení. Takto budete mať dva skrutkové kľúče s rôznymi veľkosťami v jednom. A ak sa neviete rozhodnúť medzi očkovým a otvoreným kľúčom, vezmite si jednoducho prstencový otvorený kľúč.Viac flexibility s račňami, nástrčnými kľúčmi a nastaviteľnými kľúčmiChcete len jedno náradie na dosť veľa skrutiek? Aj to sa dá, napríklad s nastaviteľným kľúčom. Tento typ kľúča umožňuje veľmi jednoduché prestavenie veľkosti otvorenia, resp. vidlice. Alternatívou je nástrčný kľúč s bitmi. Očkové kľúče s račňou naproti tomu umožňujú rýchlu zmenu smeru. Tým si ušetríte otravné prekladanie.Tieto a ešte niektoré iné skrutkové kľúče nájdete u nás v rôznych veľkostiach. A z rôznych materiáloch, jednotlivo alebo v praktickej súprave. To isté platí pre iné ručné náradie, ako sú kliešte alebo zahnuté čapové kľúče. A nesmieme zabudnúť na bity a nástrčné kľúče, ako aj pracovné rukavice na pohodlnú prácu. Naše praktické súpravy náradia sú ideálne pre základné vybavenie.Kam to všetko uložíte? Odporúčame dielenský stôl, dielenský pult alebo – pre všetkých, ktorí sú počas práce často na cestách – vozík na náradie.Malý tip na záver: na dierovaných stenách môžete skrutkové kľúče zavesiť tak, že jedným siahnutím budete mať poruke správnu veľkosť.