Poštové obaly

Všestranne, pevne a recyklovateľne: Takto odošlete poštu s pevnými obalmi. Či už ide o knihy, plány a plagáty, elektroniku alebo dokumenty – u kaiserkraft nájdete ten správny prepravný materiál pre vaše potreby. Expedičné tašky a obalové materiály sú štandardizované a zabezpečujú bezproblémový priebeh prepravy. Vďaka dodatočným funkciám, ako sú samolepiace uzávery, ušetríte pri balení aj čas.

Posielajte poštu efektívne a bezpečne so správnym obalomObalový materiál pre vašu poštu je kľúčový, pretože chráni váš tovar pred nárazmi, pokrčením a narazenými hranami počas prepravy. Ak je poštový obal prispôsobený aj veľkosti obsahu, ušetríte na výplňovom materiáli, mieste v sklade a poštovnom. Naše ekologické poštové obalové materiály sú vhodné aj na vrátenie tovaru a dajú sa opakovane použiť. Mnohé modely sú vyrobené z recyklovateľných obalov z trávneho papiera.Ktorý poštový obal je vhodný pre môj tovar?Máme vhodné obaly pre každý typ zásielky – od ochrany hrán na knihy až po nepriehľadnú expedičnú tašku na dokumenty. Prehľad našich produktov:  • Obaly na knihy a kalendáre: Na elektroniku a papierový tovar, ktorý si vyžaduje špeciálnu ochranu, si môžete vybrať zo širokej ponuky obalov na knihy a kalendáre. Štandardizované expedičné materiály sa zmestia do poštových schránok a obsah sa dá ľahko vybrať – ideálne na knihy, kalendáre, mobilné telefóny a CD.


  • Fixačné obaly a obaly z uzlíkovej peny: Efektívne využitie materiálov a rýchle balenie – to umožňujú naše fixačné obaly. Notebooky, elektronické súčiastky, obrázky a dosky plošných spojov môžete posielať poštou v priestorovo úsporných obaloch. Prepravné materiály s protišmykovou fóliou zvyšujú ochranu tovaru.


  • Zásielkové tubusy a zásielkové puzdrá: Tovar s inými rozmermi, ako sú štandardizované kartóny a škatule, si vyžaduje špeciálnu ochranu. Preto ponúkame vhodné zásielkové tubusy a zásielkové puzdrá na dlhý tovar, ako sú plagáty alebo plány. Vďaka tomuto poštovému obalu sa tovar neprehýba. Sú ideálne aj na priestorovo úsporné skladovanie tovaru.


  • Expedičné tašky a obálky: Ak chcete posielať drobný tovar, listy a dokumenty, máme veľký výber pevných a ekologických obalov na vašu poštu. Môžete si napríklad vybrať medzi expedičnými taškami z kartónu a nepriehľadnej fólie. Tieto expedičné materiály sú praktické najmä na sprevádzanie objemného tovaru. V taškách na dokumenty si totiž môžete rýchlo prezrieť nákladné listy a vývozné sprievodné doklady pri prijatí a odoslaní tovaru.


Pošta má fixné ceny pre určité veľkosti a hmotnostné kategórie. Na presný výpočet poštovného vopred je najlepšie použiť listovú váhu.
Na čo si mám dávať pozor pri balení pošty?Najefektívnejší spôsob balenia a odosielania tovaru je výber správnej veľkosti poštového obalového materiálu. Týmto spôsobom ušetríte miesto v sklade a počas prepravy, ako aj výplňový materiál. To je prospešné pre životné prostredie. Takisto aj poštovné je nižšie, ak tovar neposielate v príliš veľkých poštových obaloch.
Kúpiť obaly pre poštu onlinePožadovaný výrobok si môžete rýchlo a pohodlne objednať v internetovom obchode kaiserkraft. Ak potrebujete výrobok na mieru, kontaktujte nás. Sme špecialisti na poštu a balenie a radi vám poradíme s našimi odbornými znalosťami. Spoločne nájdeme individuálne riešenia šité na mieru vašim potrebám.
Tieto výrobky by vás mohli tiež zaujímať:Váhy na listy | Lepiace etikety | Vrecká na dodacie listy | Zošívačky | Skladové regály | Pomôcky na zdvíhanie