Závory

Jednoznačné optické signály: Závory regulujú dopravu vo vnútropodnikovom a verejnom priestore a označujú rizikové oblasti. Ak je potrebné uzavrieť cesty alebo komunikácie alebo zabrániť prístupu do určitých častí areálu, sú praktickou voliteľnou možnosťou. V internetovom obchode na kaiserkraft na vás čaká pestrý výber závor – od malých cestných závor až po celé závorové systémy.

V kategórii Závory Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Mannus.

Značka
Typ produktu
Dĺžka brvna závory
Relevantné
Počet výrobkov: 33

Závory – na jednoznačné smerovanie trasyZávory ponúkajú možnosť obmedziť prístup do určitých oblastí. Napríklad do areálu podniku môžu zamestnanci alebo návštevníci vstúpiť až po identifikácii. Cestné závory sú vhodné aj na uzavretie priestorov. Pomocou zahradzovacích produktov z nášho sortimentu môžete jednoznačne nasmerovať trasu.Rozumné používanie závorových systémov v areáli spoločnostiVýhoda závorových systémov: priťahujú pozornosť a regulujú premávku vo vašom areáli. Cestné závory môžete napríklad použiť na to, aby ste zabránili cyklistom používať chodníky pre chodcov a tým znížili riziko nehôd. Závory tiež zabraňujú neoprávneným osobám parkovať svoje vozidlá na firemnom parkovisku. Takýmto spôsobom zabezpečíte, aby v areáli parkovali len zamestnanci firmy – to je dôležité aj z dôvodov poistenia.Závory spolu s ďalšími produktami na zahradenie a označenie sú nevyhnutným prvkom bezpečnosti prevádzky. Sortiment závor dopĺňajú napríklad aj obmedzovače výšky. Vďaka svojmu reflexnému povrchu jasne označujú maximálnu výšku, v ktorej môžu prechádzať nákladné vozidlá, autobusy a podobne – bez ohrozenia vodičov, ostatných zamestnancov alebo nákladu.Existujú špeciálne predpisy pre závory a cestné závory?Závorové systémy ako súčasť areálu podniku sú súčasťou vyhlášky o pracovisku, ako aj vyhlášky o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci. V závislosti od ich motorizácie a spôsobu prevádzky sa so závorami v týchto predpisoch zaobchádza ako s dverami a bránami. To znamená, že každá závora musí byť nainštalovaná tak, aby usmerňovala ľudí a vozidlá.Okrem toho zábrany a cestné závory jasne oddeľujú vozovky a chodníky od seba a minimalizujú riziko kolízií. Preto sú závorové systémy v kombinácii s iným značením a závorami súčasťou koncepcie prevádzkovej bezpečnosti – zviditeľňujú nebezpečné oblasti a znižujú riziko nehôd.Chcete si kúpiť závorové systémy a radi by ste sa poradili o výbere vhodných modelov? V tom prípade nás kontaktujte . Náš priateľský servisný tím vám rád pomôže a poradí!
Tieto produkty by vás mohli tiež zaujímať:Nástenné popolníky | Vysávače | Čistenie podlahy | Rozvoľňovacie stroje | Zahradzovacie mriežky Rubbermaid | Pásové zahradenia Tensator