Baliace stoly, rezacie stojany

Na baliaci stôl, hotovo, ďalej: Kartón hore. Poskladať. Zalepiť. Otočiť. Vložiť fóliu so vzduchovými vankúšmi. Vložiť tovar. Znova fólia. Dodací list musí ísť tiež. Poskladať. Zalepiť. Nalepiť etiketu s adresou. Balík na vozík. Hotovo. Ide sa ďalej: Na našom baliacom stole to zvládnete aj ľavačkou.

V kategórii Baliace stoly, rezacie stojany Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Treston, Kongamek.

Vaše filtre
  Značka
  Typ produktu
  Trvalá udržateľnosť
  Dĺžka
  Hĺbka
  Nosnosť
  Šírka
  Výška
  Cena s DPH
  Cena bez DPH
  Relevantné
  Počet výrobkov: 53

  Baliace stoly – praktické a zdravé  Dobrý nábytok vyzdvihuje to najlepšie z vašich zamestnancov. Naše baliace stoly sú toho skvelým príkladom. Šetria nervy a chrbát. Okrem toho zabezpečujú rýchlejší priebeh práce a menej chýb. Myslíme si, že by ste sa s týmito stolmi mali zoznámiť.
  Takto sa zostavujú baliace stoly  Baliaci alebo expedičný stôl je predovšetkým stôl. Baliaci stôl sa stáva baliacim stolom len vďaka príslušenstvu, ktoré k nemu môžete pripojiť alebo ktoré sme k nemu už pripojili.
  Výhody  • Vaši zamestnanci okamžite nájdu všetko, čo potrebujú na balenie a prepravu.

  • Môžu pracovať rýchlejšie a efektívnejšie, najmä pri väčších úlohách, a robiť menej chýb.

  • Manuálne nastavenie výšky zabezpečuje ergonomickú prácu a zabraňuje bolestiam chrbta.


  Baliace stoly od kaiserkraft dokonca šetria miesto, pretože obaly a iné predmety môžete prehľadne uložiť na jednom mieste.
  Ako a kde môžete použiť baliace stoly  Baliace stoly slúžia predovšetkým na balenie, preto sú vhodné najmä pre firmy, ktoré pravidelne niečo balia, alebo dokonca majú vlastné expedičné oddelenie. Naše baliace stoly sa zároveň dajú výborne kombinovať. Takto môžete z jedného stola obratom ruky vytvoriť linku, pri ktorej môže pracovať niekoľko ľudí. Ideálnym doplnkom sú praktické baliace stroje.  Nemáte momentálne čo zabaliť? Potom môžete baliace stoly použiť na kompletizáciu objednávok alebo na iné činnosti, ktoré vyžadujú veľa príslušenstva.
  Na čo by ste si mali dávať pozor pri baliacich stoloch  Pri výbere baliacich stolov je potrebné dať si odpoveď na tieto dve základné otázky: Koľko miesta potrebujem? Aké príslušenstvo alebo doplnky sú potrebné?  U nás nájdete baliace stoly buď ako základný prvok v rôznych rozmeroch, alebo s prídavnými prvkami, odkladacou policou a zásuvkou. Svoj stôl môžete okrem toho pomocou správneho príslušenstva dokonale prispôsobiť svojim potrebám a prostrediu. Vhodné regálové systémy dopĺňajú vybavenie vášho expedičného oddelenia.
  Ktoré príslušenstvo je obzvlášť dôležité  Odkladacie miesta na obaly, náradie a kancelárske materiálysú nevyhnutné pre dokonalý poriadok. V zásobníkoch na kartóny je možné na prehľadné uloženie rôznych druhov kartonáže použiť deliace oblúky. Perforované zadné panely sú vhodné na zavesenie pomôcok, ako sú napríklad odvíjače lepiacich pások na dosah ruky. Zásuvky a pojazdné kontajnery sú vhodné na uskladnenie pod stolovou doskou.  Nemali by ste sa zaobísť ani bez nastavenia výšky. Koniec koncov, uvoľnený a zdravý chrbát je dôležitým predpokladom pre motivovaných zamestnancov.
  Okrem toho dostanete u kaiserkraft  • Svietidlá pre baliace stoly

  • Zásuvkové lišty

  • Deliace steny

  • Rezacie stojany v rôznych vyhotoveniach a veľkostiach na papier a fóliu

  • Držiaky na plechovky a fľaše


  Hľadáte spôsob, ako integrovať elektronické zariadenia do baliaceho stola? Žiadny problém. Špeciálne na tento účel máme držiaky na procesory, odkladacie plochy na klávesnicu a kĺbové ramená. Neváhajte nás kontaktovať!  Tieto produkty by vás mohli tiež zaujímať:  Kotúčové rezačky | Páskovacie stroje | Váhy na listy | Vrecká na dodacie listy | Priemyselné palety | Váhy MAUL | Lepiace pásky tesa