Dielenské stoly

Dnes by ste už viac nemali odkladať svoje rozhodnutie: Nákup Vášho nového dielenského stola! S dielenskými stolmi môžete inteligentne zariadiť a upratať svoju dielňu. Okrem toho sú dielenské stoly robustným základom pre rôzne remeselnícke práce. Základný pracovný nástroj, ktorý by nemal chýbať ani u Vás.

V kategórii Dielenské stoly Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: eurokraft pro, ANKE, RAU, LISTA, eurokraft basic, bedrunka hirth, Treston.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 416

Dielenské stoly – robustné, praktické, všestrannéČo je pre jedného písací stôl, pre iného je to dielenský stôl: je stredobodom jeho každodenného pracovného života, a teda predmetom, pri ktorom sa nerobia žiadne kompromisy. A ani sa kompromisy nevyžadujú. Na stránke kaiserkraft tak nájdete dielenské stoly pre rôzne potreby – od malých po veľké a od minimalistických po plne vybavené.Čo majú všetky dobré pracovné stoly spoločné……je základný rám. Tento pozostáva z robustnej stolovej dosky a zo štyroch nôh. Existujú práce, pre ktoré je táto základná verzia úplne postačujúca – napríklad, ak dielenský stôl používate ako baliaci stôl alebo na práce, ktoré si vyžadujú len málo príslušenstva. Skladacie stoly sú síce menej zaťažiteľné. Po práci ich však môžete odložiť do kúta.Aké sú ešte možnostiKľúčovým slovom je „úložný priestor''. Veď predsa činnosti vykonávané na pracovných stoloch si často vyžadujú náradie, drobné súčiastky a náhradné diely. Aby mali vaši zamestnanci po ruke všetko, čo potrebujú, mnohé pracovné stoly sú vybavené policami, zásuvkami a skrinkami. Ich rozsah siaha od jednej až po 12 zásuviek alebo, v prípade skupinových dielenských stolov, až po 30 zásuviek. Ďalšie kľúčové slovo, ktoré v posledných rokoch nadobúdalo na čoraz väčšom význame: Ergonómia. Práve preto a tiež z dôvodu, že zdravý chrbát je základom pracovného života, ponúkame nielen nastaviteľné písacie stoly, ale aj nastaviteľné dielenské stoly. To je dôležité najmä vtedy, keď pri jednom dielenskom stole pracuje viacero osôb rôznej výšky. Želáte si, aby vaši zamestnanci boli pri práci mobilní? Dobrý dôvod na kúpu dielenského stola s kolieskami.Ďalšie tipy pre výberDôležitý je aj materiál, najmä dosky stola. Obľúbený je bukový masív. Niet divu, veď takéto dosky sú robustné, odolné a dobre sa čistia. Ak dielenský stôl často prichádza do styku s kvapalinami, odporúčame univerzálny alebo plechový poťah. Pre hygienické priestory, ako sú chladiarne, máme stoly vyrobené kompletne z ušľachtilej ocele. Flexibilní môžete byť aj čo sa týka veľkosti. Či pre jednu, dve alebo šesť osôb, u nás nájdete vždy zodpovedajúcu veľkosť.Príslušenstvo pre dielenské stolyNajmä ak si ceníte poriadok na pracovisku, určite by ste mali venovať pozornosť nášmu príslušenstvu pre zásuvky. Praktické rozdeľovače a zásobníky na malé súčiastky zabezpečia prehľad. To isté platí aj pre systémy dierovaných dosiek a boxy s viditeľným obsahom. Na druhej strane, správne osvetlenie pracoviska je nedoceniteľné, najmä pri zložitých prácach. Potrebujete ďalší úložný priestor? Objavte náš veľký výber skríň. Máte ešte otázky? Na ich zodpovedanie sme vám kedykoľvek radi osobne k dispozícii.Tieto produkty by vás mohli tiež zaujímať:Balíkové váhy | Stropné ventilátory | Dvojité rebríky | Podlahové rošty | Boxy na náradie | Rudly na vrecia | Náradie VIGOR