Spôsob upevnenia
Cena s DPH
37
37
66
66
-
Cena bez DPH
30
30
55
55
-

Zarážky na dvere

„Otvorené uši'' pre svojich zamestnancov alebo kolegov – podporuje to komunikáciu a tímového ducha. Ukážte svoju pripravenosť tým, že necháte svoje dvere otvorené – s dverovými zarážkami alebo podlahovými dverovými zarážkami. Aby sa dvere nepribuchli, odporúčame nástenné dverové zarážky!

Najpredávanejšie
Počet výrobkov: 6
Zobrazenie:

Dverové zarážky – s nimi zostanú vaše dvere spoľahlivo otvorenéAk kolegovia prechádzajú takmer nepretržite dvermi do podniku, respektíve do vlastnej kancelárie, je lepšie nechať ich radšej otvorené. Zamestnanci tým signalizujú svojim kolegom, že majú pre nich uši otvorené. Navyše týmto spôsobom vymeníte stále trieskanie dvermi za čerstvejší vzduch.Otvorenosť však často stroskotá na ťažkých dverách a náhlych nárazoch vzduchu. Najneskôr vtedy je čas na dverovú zarážku od KAISER+KRAFT.
Dverová zarážka na flexibilné používanie alebo na pevnú montážU nás nájdete tri rôzne varianty zarážok: podlahové dverové zarážky, dverné kliny a nástenné dverové zarážky.Naše flexibilné dverové zarážky položíte jednoducho na požadované miesto. Už svojou hmotnosťou udržia dvere otvorené – a to bez zanechania škaredých stôp na novej parketovej podlahe. Ideálne do prenajatých kancelárií a k dverám, ktoré majú zostať otvorené len niekedy.Na permanentné používanie vo vlastnej firemnej budove nájdete v našej ponuke dverové zarážky s praktickým klinom. Dajú sa používať na všetkých hladkých podlahách a voliteľne naskrutkovať alebo nalepiť. Inovatívna verzia 3-STOP má tri tvary klina s rôznym uhlom stúpania pre každú dvernú štrbinu.Nezávisle od toho, pre aký variant sa rozhodnete, nemusíte si robiť žiadne starosti, že vaša otvorenosť bude mať negatívny vplyv na vzhľad vašich kancelárskych priestorov. Dverové zarážky z kefovanej ušľachtilej ocele sa začlenia do každého zariadenia.
Ďalšie produkty na vybavenie vašej kancelárieDobrý začiatok je už aj otvárač dverí. A na doplnenie nájdete u KAISER+KRAFT veľký výber ďalších produktov na vybavenie kancelárie – od rohožiek na ochranu podlahy cez nožné opory až po pojazdné stoličky. Z každej kancelárie môžete vytvoriť perfektné pracovné miesto.