037 – 65 23 633 

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Spôsob upevnenia
Typ produktu
 

Zarážky na dvere

„Otvorené uši'' pre svojich zamestnancov alebo kolegov – podporuje to komunikáciu a tímového ducha. Ukážte svoju pripravenosť tým, že necháte svoje dvere otvorené – s dverovými zarážkami alebo podlahovými dverovými zarážkami. Aby sa dvere nepribuchli, odporúčame nástenné dverové zarážky!
Našli sme 6 artikel/-e/-ov
| | |
Novinka
s DPH
47,88
bez DPH
39,90
Novinka
Súprava podlahových/nástenných dverových zarážok
3 x dverový klin, 7 x nástenná zarážka
s DPH
35,88
bez DPH
29,90
Novinka
s DPH
47,88
bez DPH
39,90
Novinka
s DPH
59,88
bez DPH
49,90
Novinka
s DPH
59,88
bez DPH
49,90
Novinka
s DPH
47,88
bez DPH
39,90
Našli sme 6 artikel/-e/-ov

Dverové zarážky – s nimi zostanú vaše dvere spoľahlivo otvorenéAk kolegovia prechádzajú takmer nepretržite dvermi do podniku, respektíve do vlastnej kancelárie, je lepšie nechať ich radšej otvorené. Zamestnanci tým signalizujú svojim kolegom, že majú pre nich uši otvorené. Navyše týmto spôsobom vymeníte stále trieskanie dvermi za čerstvejší vzduch.Otvorenosť však často stroskotá na ťažkých dverách a náhlych nárazoch vzduchu. Najneskôr vtedy je čas na dverovú zarážku od KAISER+KRAFT.
Dverová zarážka na flexibilné používanie alebo na pevnú montážU nás nájdete tri rôzne varianty zarážok: podlahové dverové zarážky, dverné kliny a nástenné dverové zarážky.Naše flexibilné dverové zarážky položíte jednoducho na požadované miesto. Už svojou hmotnosťou udržia dvere otvorené – a to bez zanechania škaredých stôp na novej parketovej podlahe. Ideálne do prenajatých kancelárií a k dverám, ktoré majú zostať otvorené len niekedy.Na permanentné používanie vo vlastnej firemnej budove nájdete v našej ponuke dverové zarážky s praktickým klinom. Dajú sa používať na všetkých hladkých podlahách a voliteľne naskrutkovať alebo nalepiť. Inovatívna verzia 3-STOP má tri tvary klina s rôznym uhlom stúpania pre každú dvernú štrbinu.Nezávisle od toho, pre aký variant sa rozhodnete, nemusíte si robiť žiadne starosti, že vaša otvorenosť bude mať negatívny vplyv na vzhľad vašich kancelárskych priestorov. Dverové zarážky z kefovanej ušľachtilej ocele sa začlenia do každého zariadenia.
Ďalšie produkty na vybavenie vašej kancelárieDobrý začiatok je už aj otvárač dverí. A na doplnenie nájdete u KAISER+KRAFT veľký výber ďalších produktov na vybavenie kancelárie – od rohožiek na ochranu podlahy cez nožné opory až po pojazdné stoličky. Z každej kancelárie môžete vytvoriť perfektné pracovné miesto.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov