Typ produktu
Axiálna nosnosť
Priemer príruby

Vence riadenia

Pri riadeniach otočným oplenom predstavuje veniec riadenia spojenie medzi rámom vozidla a otočným podvozkom. Musí teda niečo vydržať … Tým dôležitejšie je rozhodnúť sa pre špičkovú kvalitu, aby sa Váš nový veniec riadenia neopotreboval príliš rýchlo. Povedané stručne: Vsaďte jednoducho na vence riadenia z nášho sortimentu!

Najpredávanejšie
Počet výrobkov: 7
Zobrazenie:
Náhradné diely pre Váš vozový park: vence riadenia
Pri viacnápravových vozidlách s riadením otočným oplenom tvoria vence riadenia diely prednej nápravy, s ktorými je oje pohyblivo spojené. Riadenie v zákrutách sa vykonáva tak, že sa pevná os jednoducho vychýli – a vence riadenia sa pritom postarajú o potrebnú otáčavosť. Behom času podliehajú konštrukčné diely určitému prirodzenému opotrebovaniu. Preto v internetovom obchode v kategórii Kolesá a kolieska nájdete okrem iných náhradných dielov aj vysokokvalitné vence riadenia, ktoré sa postarajú o trvalú prevádzkyschopnosť dopravných zariadení vo Vašej firme, a tým o hladký priebeh prepravy tovaru.

Vysokokvalitné vence riadenia zo špecializovaného obchodu
Vyhľadajte si tu v internetovom obchode napríklad vysokokvalitné guľkové vence riadenia. Tieto sú v ponuke v rôznych vyhotoveniach s rôznou axiálnou nosnosťou a rozmermi pre dopravné zariadenia do 30 km/h. Pri modeloch s priemerom do 500 mm na prírubu sú na montáž potrebné štyri až šesť skrutiek, pri vyššom priemere minimálne osem. Pozor: vzhľadom na priemer príruby a vnútorný priemer horného krúžka podliehajú konštrukčné diely s povrchom s čiernym základovým náterom hrubým výrobným toleranciám. Prírubové krúžky vencov riadenia od KAISER+KRAFT sú vyhotovené bez otvorov a vence riadenia majú dva oceľové krúžky s guľôčkovými dráhami. Okrem toho disponujú precíznymi oceľovými guľôčkami a tlakovou maznicou. Celkovo sa musí dbať na voľný pohyb vencov riadenia. Postarajte sa s kvalitnými vencami riadenia z nášho internetového obchodu o to, aby boli Vaše dopravné zariadenia vždy pripravené na prevádzku a aby preprava tovarov vo Vašej firme prebiehala vždy bezchybne!