Ručné svietidlá, stavebné reflektory

Ručné svietidlá a stavebné reflektory ponúkame v rôznych vyhotoveniach. Tu sa dozviete, kedy sú vhodnejšie ručné svietidlá a kedy stavebné reflektory a aké funkcie sú nevyhnutné na príslušný účel použitia.

V kategórii Ručné svietidlá, stavebné reflektory Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: SCANGRIP, Ansmann, UK Underwater Kinetics, Waldmann, RAU.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 69

Poriadne osvetliť: akumulátorové ručné svietidlá a stavebné reflektoryPosvieťme si na to: Čo musí spĺňať ručné svietidlo určené do prevádzky a do dielne? Vreckové svietidlo a pracovné svietidlo by malo určite vyžarovať silné svetlo. Pri ručných svietidlách z našej ponuky je toto štandardne plnená požiadavka. Existuje však ešte celý rad ďalších parametrov, ktoré by ste mali vziať do úvahy pred nákupom ručných svietidiel a stavebných reflektorov:1. Koľko rúk potrebujete?


Pri oprave a montáži musíte spravidla pracovať obidvomi rukami. Na tieto práce sa preto najlepšie hodia ručné svietidlá s magnetom. Magnety sú zabudované v svietidle. Takisto výhodné na používanie bez rúk sú zasúvateľné háky.2. Pracujete vo vlhkom prostredí?


Ak kvapká voda alebo strieka olej, malo by byť ručné svietidlo vodotesné a odolné proti chemikáliám. Takéto akumulátorové ručné svietidlá sú vyhotovené práve na používanie v tomto prostredí a sú veľmi obľúbené u profesionálov.3. Pracujete v oblastiach s nebezpečenstvom výbuchu?


Potom sú vaše ručné svietidlá chránené proti explózii – v súlade s aktuálnymi normami. V petrochémii, pri používaní počas požiarov a katastrof a podobne sú nevyhnutnosťou.4. Musí sa dať vaše pracovné osvetlenie prispôsobiť?


Niekto potrebuje veľmi jasné svetlo, iného z takéhoto svetla bolí hlava a dokáže sa na svoju prácu koncentrovať len pri menej intenzívnom osvetlení. Preto sú mnohé z našich ručných svietidiel stmievateľné. A vašu prácu jednoducho dostanete do správneho svetla. Pozrite si naše plynule stmievateľné ručné svietidlá: so svietivosťou od 10 do 100%.5. Musí sa dať aj svietidlo prispôsobiť?


Potom je ručné svietidlo s otočnou hlavou presne to pravé. Otočte hlavu jednoducho tam, kde ju chcete mať: vľavo hore, šikmo vpravo dole a teraz znova rovno.6. Ako dlho držíte svietidlo v ruke?


Po hodine držania svietidla v ruke zohrávajú vždy dôležitú úlohu zdravotné faktory. Ručné svietidlá s ergonomickou rukoväťou sú mimoriadne odporúčaným variantom na takéto využitie.Ručné svietidlá alebo stavebné reflektory? Oboje!Pri prevádzke s voľnými rukami sa síce uplatňujú ručné svietidlá, ale ak sa má osvetliť väčšia pracovná plocha, sú nanajvýš doplnením stavebných reflektorov. Tieto reflektory sa jednoducho postavia na zem alebo statív a smerujú svetelný lúč vo vhodnom osvetľovacom uhle prostredníctvom pohyblivej rukoväti. Prečo radšej stavebné reflektory? Pretože majú svietivosť až do 1000 lúmenov, sú mimoriadne robustné a sú spravidla vodotesné. Okrem toho akumulátor veľmi dlho vydrží. Samozrejme, aj stavebný reflektor sa môže použiť na ručné svietenie – ale pri dlhšom čase je to namáhavejšie. Ak teda potrebujete doplnkové svetlo na určitom mieste, je ručné svietidlo vhodnejším svietidlom.Hľadáte ručné svietidlo alebo stavebný reflektor? Nepoľavujte zo svojich nárokov na výkon.Ručné svietidlá a stavebné reflektory, ktoré nájdete v našom internetovom obchode, slúžia na splnenie každej požiadavky. Ponúkame malé, stredné a veľké varianty s držiakmi, statívmi alebo magnetmi. Svietidlá sú napájané nabíjacími systémami a integrovanými powerbankami. A navyše vám ponúkame minimálne trojročnú záruku. Presvedčili sme vás? Tak môžeme opäť povedať: zhasnite svetlá!