Toaletný papier

Čo môžete pokaziť toaletným papierom?! Nič. Ale pokiaľ ide o toaletný papier pre vašu firmu, je veľa vecí, ktoré môžete urobiť lepšie. Čo presne a ešte ďalšie cenné rady si môžete prečítať tu!

V kategórii Toaletný papier Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: CWS, AIR-WOLF, Kimberly-Clark, TORK.

Vaše filtre
  Značka
  Typ produktu
  Trvalá udržateľnosť
  Farba
  Hĺbka
  Šírka
  Vlastnosť
  Výška
  Cena s DPH
  Cena bez DPH
  Relevantné
  Počet výrobkov: 28

  Toaletný papier: bez neho sa jednoducho nezaobídete  Ak chýba skrutka alebo náradie, síce to naruší výrobu, prevádzka však beží ďalej. Ak chýba toaletný papier, vtedy je človek skutočne v núdzi. Aj keď sa o toaletnom papieri pre kancelárie, firmy a vybavenie umyvární veľa vtipkuje – bez neho jednoducho nič nefunguje!
  Aké sú požiadavky na toaletný papier vo firme?  Pokiaľ ide o vybavenie umyvárne, najväčšiu úlohu zohrávajú jednoznačné hygienické normy a dostatočne veľké zásoby spotrebného materiálu. Nemala by sa zanedbávať ani efektívnosť a hospodárnosť.  • Dobré rozhodnutie je vždy objednať si toaletný papier do zásoby vo veľkoobchode. Veľké kotúče pre držiaky toaletného papiera a dávkovače toaletného papiera vyžadujú viac skladovacieho priestoru, ale odľahčia personál vykonávajúci čistenie a sú celkovo lacnejšie.

  • Mnohé dávkovače pre priemysel sú navrhnuté na použitie s priemyselnými aj klasickými kotúčmi pre domácnosť. Takto sú umyvárne vždy dobre vybavené. Zásobníky na toaletný papier na menšie kotúče postačia na menej frekventovaných WC pre zákazníkov alebo v malých kanceláriách, pre veľké varianty sa rozhodnite vo všetkých priestoroch, ktoré denne využíva veľa ľudí.

  • Pokiaľ ide o reprezentatívne priestory, hotelové izby alebo podobné toalety, elegantné držiaky toaletného papiera na malé kotúče urobia optimálny dojem.  Aká kvalita papiera má zmysel pre toaletný papier v kancelárii alebo vo firme?  Výhoda priemyselných kotúčov v jednovrstvovej kvalite? Mnoho metrov papiera so zvládnuteľným priemerom kotúča. Jeden priemyselný kotúč zodpovedá približne 14 kotúčom pre domácnosti s väčším počtom vrstiev. Hoci komfort tu nie je taký vysoký ako pri 3- alebo 4-vrstvových vyhotoveniach, toaletný papier plní svoju úlohu hygienicky a za priaznivú cenu.  Výhodou jednovrstvového papiera je aj to, že sa pri intenzívnom používaní umyvární rýchlejšie rozpúšťa, čím sa znižuje riziko upchatia potrubia. Táto sanitárna potreba je preto ako stvorená pre účelové vybavenie umyvární a sociálnych miestností.  To, či v iných oblastiach prevádzky musí byť toaletný papier naozaj trojvrstvový alebo štvorvrstvový, opäť výrazne závisí od frekvencie používania a požadovaného imidžu. Ak sa chcete prezentovať ako vysokokvalitná spoločnosť s jasným zameraním na zákazníka – napríklad v hotelierstve a gastronómii – každá ďalšia vrstva papiera je dobrou investíciou.  Firemný toaletný papier poznáme rovnako dobre ako akýkoľvek iný aspekt firemného vybavenia. Preto nás môžete kontaktovať s akoukoľvek otázkou!