Individuálne prevedenie

Vyhotovenie na mieru

Produkty podľa vášho želania

Splníme všetky vaše priania – od špeciálneho vyhotovenia až po požadovanú farbu takmer vo všetkých odtieňoch RAL. Neštandardné modely, konštrukcie, rozmery ... a ešte omnoho viac. "Špeciálne farebné vyhotovenie" je v ponuke na našom e-shope priamo s príslušnými produktami a môžete ho spolu s produktom vložiť do nákupného košíka.*

Takže ak vám koleso nezapadá do štvorca, pokojne nám zavolajte. Naše telefónne číslo je:

037 - 65 23 633 Mobil 0905 693 931. Alebo nás kontaktujte e-mailom na: service@kaiserkraft.sk

Produkty na mieru

Od individuálnej požiadavky k individuálnemu produktu

Príliš vysoké, príliš krátke, príliš dlhé, príliš modré, príliš ...rozmery, farba alebo model, ktorý je štandardne v ponuke nie je vždy presne to, čo potrebujete. Aj v tomto prípade vám vieme pomôcť, pokojne sa na nás obráťte. Zabezpečiť neštandardný produkt podľa vašich požiadaviek je jedna z našich štandardných služieb. Dizajn na mieru, prispôsobenie modelu, farby, rozmerov a funkcie podľa vašich potrieb... Potrebujete to? Tak to dostanete! Prispôsobiť naše výrobky potrebám vašej firmy je jednou z našich služieb: naše oddelenie vývoja nám pomôže nájsť to správne riešenie pre vaše potreby. V závislosti od vašich požiadaviek môže návrh riešenia trvať dlhšie a inokedy je zas urobený na počkanie. Pokiaľ máte presný termín, kedy musí byť tovar dodaný, kontaktujte nás čo najskôr.

Vyhotovenie na mieru wt$

Niektoré z farieb, z ktorých si môžete vybrať

Vyhotovenie na mieru 036

Naše odporúčania

Dizajn na mieru inšpiruje aj nás.

Tmavé chodby, hygienické zahradenia a prísne nariadenia?

Striktné nariadenia platia aj v potravinárskej výrobe firmy Zott. K tomu, aby sme zabezpečili všetko podľa pravidiel sme museli kompletne premyslieť celý koncept zariadenia priestorov.

Vyhotovenie na mieru wt$

Obstarávacia služba

Hoci máme v ponuke viac ako 80.000 produktov, aj tak sa môže stať, že potrebný produkt nenájdete priamo v katalógu alebo na našom e-shope. Presne vtedy sme pripravení vám pomôcť… a zabezpečiť, čo potrebujete.

Napriek nášmu zdanlivo nevyčerpateľnému sortimentu sa môže stať, že budete potrebovať niečo, čo na našom sklade nemáme. Produkt sme schopní zabezpečiť kdekoľvek vrámci celej Európy. Samozrejme, kedykoľvek sa môžete s procesom objednania, alebo akýmkoľvek iným problémom obrátiť na našich predajcov.Naši predajcovia zabezpečia, aby ste dostali presne to, čo potrebujete.

Je niečo, čo môžeme pre vás urobiť ešte dnes?

Kontaktujte nás!

Telefón: 037 - 65 23 633 Mobil 0905 693 931

Email: service@kaiserkraft.sk

Vyhotovenie na mieru 487

* Na neštandardné produkty sa nevzťahuje právo bezdôvodného vrátenia do 30 dní.