Držiaky monitorov, držiaky tabletov

Všetci vieme, že správne držanie tela je pri práci veľmi dôležité. S našimi držiakmi na monitory a tablety prenesiete teóriu do praxe.

V kategórii Držiaky monitorov, držiaky tabletov Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Dataflex, DURABLE, Fellowes, Tarifold.

Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 46

Držiaky na monitory a tablety – Umiestnite obrazovku do správnej polohyNiektorí ľudia sa každé ráno menia na korytnačku. Presnejšie povedané, ich držanie hlavy sa zmení hneď, ako si sadnú pred obrazovku. Viete to podľa seba? Nemajte obavy. S našimi držiakmi na monitory a tablety to môžete napraviť. Uvidíte, že to stojí za to.
Držiaky obrazovky zabezpečujú zdravé držanie hlavyPre korytnačky je prirodzené natiahnuť hlavu dopredu. U ľudí to skôr či neskôr vedie k problémom, od bolesti krku a únavy až po prolaps medzistavcových platničiek. Nehladiac na to, je práca pri obrazovke ako „korytnačka'' vyčerpávajúca.


Dostávame sa teda rýchlo k jadru problému. Pomocou nastaviteľných držiakov obrazovky môžete monitor alebo tablet nastaviť do správnej polohy. Takto môžete pracovať v uvoľnenej polohe, či už v stoji alebo v sede. Správna vzdialenosť pomáha tiež chrániť vaše oči. Nie je to záruka, že sa dožijete 100 rokov, znižuje však riziko bolesti a opotrebovania.
Ďalšie výhody držiakov obrazovkyDržiaky obrazovky s otočnými ramenami na montáž na stenu alebo na koľajnicový systém nielenže zabezpečia, že budete mať hlavu rovno, ale vytvoria aj viac miesta na písacom stole. A otvoria ďalšie možnosti – napríklad ak ako dizajnér potrebujete častejšie meniť zobrazenie.Dva monitory uľahčujú prácu s rôznymi programami a množstvom informácií. Ak nemáte miesto na druhý monitor, skombinujte malý a veľký monitor.Držiak tabletu s príslušným stojanom s podlahovým držiakom je naopak ideálny na prezentácie. Tablet tak nemusíte držať v ruke, obe ruky máte voľné na prezentáciu.
Upevnenie, flexibilita, materiál – tipy na výber držiakov na tablet a monitorPri výbere držiakov obrazovky si najprv položte otázku: Kam chcete držiak pripevniť – na stenu, na stôl, na koľajnicový systém? Alebo vám najviac vyhovuje stojan na podlahu? Rozhodujúcu úlohu tu zohráva vaše pracovisko a bezprostredné okolie.Často je výhodné, ak môžete nastaviť držiaky obrazovky vo všetkých smeroch, nielen nahor a nadol. Ponúkame aj držiaky z rôznych materiálov, od plastu cez hliník až po oceľ. Štýlový moderný dizajn je povestnou čerešničkou na torte.Máte ešte otázky týkajúce sa rozdielov medzi jednotlivými držiakmi na monitor a tablet alebo potrebujete pomôcť s výberom? Alebo máte nejaké iné naliehavé požiadavky? Náš zákaznícky servis vám rád pomôže s dokonalým zariadením vášho pracoviska.