Rohožky na zachytávanie nečistôt

Rohože na zachytávanie nečistôt absorbujú nečistoty a vlhkosť. Zabezpečujú tak čistý a suchý vstupný priestor vo vašej spoločnosti – a znižujú riziko pošmyknutia. Od rohoží na zachytávanie nečistôt do interiérov až po vstupné čistiace rohože pre komerčnú a priemyselnú oblasť: Na internetovej stránke kaiserkraft určite nájdete vhodný model – dôkladne si prezrite jej ponuku!

V kategórii Rohožky na zachytávanie nečistôt Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: NOTRAX, COBA.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 93

Rohože na zachytávanie nečistôt: menšie riziko pošmyknutia a zanesenia nečistôtV kanceláriách a verejných a priemyselných zariadeniach často vládne intenzívna prevádzka. Rohože na zachytávanie nečistôt zabraňujú zvýšeniu rizika pošmyknutia v interiéri. Vstupné čistiace rohože totiž čistia mokré a znečistené podrážky topánok, a tým znižujú zanášanie nečistôt. Ukážeme vám, aké typy rohoží na zachytávanie nečistôt existujú a z akých materiálov sú vyrobené.Typy a materiály vstupných čistiacich rohožíČi už na vonkajšej ploche, vo vstupnej hale alebo v predajni: rohože na zachytávanie nečistôt absorbujú nečistoty a vlhkosť. Zabezpečujú tak väčšiu bezpečnosť a znižujú náklady na čistenie. Vstupné čistiace rohože s protišmykovým poťahom sú obzvlášť praktické, pretože sa nešmýkajú. Modely vyrobené z antistatických polypropylénových vlákien alebo rohože z vpichovanej plsti s funkciou kefy účinne čistia aj silne znečistené podrážky topánok.Dierované rohože na zachytávanie nečistôt z gumy alebo svetlostále varianty z PVC sú naopak mimoriadne odolné voči poveternostným vplyvom. Niektoré kobercové rohože sa dokonca dajú prať pri teplote do 60 °C a sušiť v sušičke – na jednoduché a hygienické čistenie. Okrem toho existujú behúne na zachytávanie nečistôt v rôznych dizajnoch. Takto si môžete vybrať vstupné čistiace rohože, ktoré budú ladiť s interiérom vašej spoločnosti.Rohože na zachytávanie nečistôt pre rôzne miesta použitiaV závislosti od toho, kde chcete použiť behúne na zachytávanie nečistôt, odporúčame rôzne modely. Ako rohož na zachytávanie nečistôt do interiéru sú vhodné napríklad modely vyrobené z vlákien Decalon®. Robustná gumová spodná strana okrem toho zabezpečuje, že sa vstupná čistiaca rohož nebude šmýkať. Pre zapustené rámy rohoží je vhodnou voľbou kokosová rohož so svojimi odolnými prírodnými vláknami, ktorá je účinnou pomôckou na očisťovanie obuvi.Do vonkajších priestorov sa naopak odporúčajú rohože z gumených krúžkov z protišmykového kaučuku. Sú odolné voči poveternostným vplyvom a vydržia dážď a dokonca aj sneh. Vhodné sú aj rohože z PVC odolné voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Rohože na zachytávanie nečistôt určené do priemyselného prostredia predstavujú bezbariérovú zábranu pre vozidlá a znižujú množstvo nečistôt vnášaných do skladov a podobne. kaiserkraft ponúka obzvlášť odolné modely.Hľadáte niečo špeciálne alebo chcete pomôcť pri výbere? V tom prípade nás kontaktujte. Náš servisný tím vám rád poradí a pomôže.
Tieto výrobky by vás mohli tiež zaujímať:Nástenné popolníky | Čistenie podlahy | Úzke skrinky na šaty | Informačné stojany | Lekárničky