Rohožky na zachytávanie nečistôt

Sláva našim rohožkám na zachytávanie nečistôt! Absorbujú nečistotu a vlhkosť, dobre vyzerajú, chránia naše podlahy, sú robustné, a ak si to želáte, dodáme ich Vám napr. aj vo vyhotovení odolnom voči UV žiareniu a s protišmykovými vlastnosťami. Či do interiéru alebo exteriéru, určite si vyberiete model, ktorý Vám bude najviac vyhovovať.

Typ produktu
Farba
Materiál dolnej strany
Relevantné
Počet výrobkov: 120

Čistota v bežných metroch – alebo v kusoch: rohožky na zachytávanie nečistôt



Ako to už často býva, sú to zdanlivo veľké veci, pri ktorých ide o jemný rozdiel. Vysoká úžitková hodnota našich rohožiek na zachytávanie nečistôt vyplýva z ich odlišnej kompozície materiálu, spôsobu vyhotovenia a spracovania. A pretože vo veciach čistoty nepoznáme žiadne kompromisy, staviame u KAISER+KRAFT na ponuku vysokokvalitných špecialistov. Pozrime sa teda na to podrobne.



Ochrana pred nečistotou do exteriéru a interiéru: behúne a rohožky rôzneho druhu



Nielen keď vonku vyčíňajú živly, nosí personál, zákazníci alebo hostia nečistotu a vlhkosť do vašich priestorov. Nezávisle od toho, či pri exteriérových zariadeniach, v prijímacích priestoroch, foyer alebo na dopravných plochách v interiéri: rohožky na zachytávanie nečistôt chránia vaše podlahy pred poškodením vplyvom znečistenia a vlhkosti. A s protišmykovými krytinami zvýšite bezpečnosť osôb, ktoré sa pohybujú v podniku.



Postará sa o to druh materiálu – a know-how pri spôsobe tkania a výroby. Ponorme sa do haute couture čistých rohoží: ryhovaná rohož do interiéru z antistatických polypropylénových vlákien alebo rohož z vpichovanej plsti s funkciou kefy vďaka vzoru rybej kosti. Pre fajnšmekerov: absorbujúci textilný povrch z vlákna Decalon® nalisovaný na takmer nezničiteľnej zadnej časti z butadiénového kaučuku (SBR)… Čo sa prezentuje ako najčistejšie produktová poézia, je precízna receptúra na výrobu presne umiestnenej rohožky na zachytávanie nečistôt v predpokladanej oblasti použitia.



Rohožky na zachytávanie nečistôt od KAISER+KRAFT do interiéru a exteriéru



V závislosti od toho, či je potrebné zasiahnuť proti blatu, bahnu, vlhkosti alebo prachu, náš internetový obchod ponúka vhodnú rohožku na zachytávanie nečistôt. Perfektné riešenie do exteriéru pri snežení alebo silnom daždi? Odporúčame rohožky z gumených krúžkov z protišmykového kaučuku. Vo vstupnej oblasti sú zapustené rámy rohožiek? Klasická kokosová rohožka so svojimi robustnými prírodnými vláknami by bola ideálnou pomôckou na otretie obuvi. V obchode vládne čulá frekvencia ľudí? Olefínové behúne sú mimoriadne odolné a dajú sa jednoducho čistiť. Takto vyzerajú kvalitatívne kritéria, ktoré presviedča: protišmykové, absorbujúce vlhkosť, odolné, rezistentné proti UV žiareniu a odolávajúce každému počasiu. Určité vyhotovenia sa dajú dokonca prať pri teplote do 60 °C a môžu sa sušiť v sušičke. Totálne na podlahe a napriek tomu úplne navrchu – rohožky na zachytávanie nečistôt sú jednoducho mimoriadne hodnotné. Nielen v podniku, škole alebo na úradoch, jednoducho všade. Aby ste vytvorili hygienické pomery v oblastiach, kde sa chodí naboso, ponúkame aj špeciálne rohožky do mokrých priestorov.



Napriek všetkým opatreniam sa jednoducho nedá úplne zabrániť znečisteniu a čistota je cnosť. Preto ponúkame aj mnoho produktov z produktovej oblasti čistenie a potreba sanity. Hľadáte niečo špeciálne? Dajte nám o tom vedieť. Radi vám poradíme.