Kontajnery na nebezpečné látky

Príliš málo na celý sklad nebezpečných látok, príliš veľa na jednoduchý regál na nebezpečné látky? Potom budú Vaše nebezpečné kvapaliny najlepšie uskladnené v stanici na nebezpečné látky. Nielenže v nej môžete skladovať agresívne, vodu znečisťujúce kvapaliny v súlade s predpismi, ale máte na výber aj medzi obzvlášť priestorovo úspornými alebo obzvlášť ľahko obsluhovateľnými stanicami s nastaviteľnou strechou, široko otvárateľnými a uzamykateľnými dverami, ako aj dostatočným priestorom na niekoľko sudov s už namontovanými čerpadlami. Kompaktné skladovanie nebezpečných látok: Kontajnery na nebezpečný náklad alebo stanice na nebezpečný tovar do vnútorných aj vonkajších priestorov – informujte sa teraz alebo priamo objednajte!

V kategórii Kontajnery na nebezpečné látky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: LaCont, eurokraft pro, eurokraft basic.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 70

Stanice na nebezpečné látky a kontajnery na nebezpečné látky: minisklad s maximálnou bezpečnosťouPri skladovaní nebezpečných látok sú bezpečnosť a komfort používania neoddeliteľne spojené. Preto sa sudy, malé nádoby alebo IBC kontajnery s príslušnými médiami skladujú v staniciach a kontajneroch na nebezpečné látky. Tu sú prepojené maximálne bezpečnostné požiadavky a jednoduchá, bezpečná manipulácia.Čo charakterizuje stanice na nebezpečné látky?Stanice na nebezpečné látky alebo kontajnery na nebezpečné látky sú riešením „všetko v jednom'' na skladovanie nebezpečných látok v obmedzenom priestore v súlade s predpismi. Ak by ste inak museli zriadiť sklad nebezpečných látok vrátane všetkých bezpečnostných opatrení a oddeliť ho od ostatných prevádzkových priestorov, stanica na nebezpečné látky je pripravená na použitie okamžite pri dodaní. Môžete si objednať rôzne vyhotovenia na sudy, malé nádoby alebo IBC kontajnery a vybrať si z mnohých verzií:  • Kontajnery na nebezpečný náklad a sklady na vodu ohrozujúce médiá, agresívne chemikálie alebo horľavé látky

  • Na vonkajšie a vnútorné skladovanie v areáli spoločnosti

  • Rôzne varianty uzamykateľných dverí v závislosti od dostupného priestoru

  • V závislosti od modelu vhodné na aktívne a/alebo pasívne skladovanie horľavých kvapalín

  • S komfortnými detailmi, ako je stáčací podstavec, nájazdová rampa, výklopné strechy atď.


Sklady nebezpečných látok v kontajneri, ako aj v stanici z plastu sú ideálne pre spoločnosti, ktoré majú k dispozícii obmedzený počet nádob a chcú optimalizovať svoje procesy manipulácie s nebezpečnými látkami a ich skladovania nákladovo efektívne a účinne.Ktorý kontajner na nebezpečné látky pre ktoré médiá?Berte do úvahy informácie o vhodnosti médií a kategóriách GHS pre každý výrobok v našom sortimente. Spravidla je indikátorom vhodnosti stanice na nebezpečné látky pre médiá materiál, z ktorého je stanica zhotovená.  • Stanice na nebezpečné látky z plastu nepodliehajú korózii, sú odolné voči poveternostným vplyvom a môžu sa používať na médiá znečisťujúce vodu a na chemikálie.

  • Kontajnery na nebezpečné látky z pozinkovanej ocele sú vhodné na horľavé a vodu znečisťujúce médiá. Tu je potrebné zohľadniť aj informácie týkajúce sa aktívneho a pasívneho skladovania na príslušnom mieste inštalácie.


Okrem požiadaviek na označovanie skladov a nádob musíte prijať aj opatrenia na manažment únikov a pravidelne kontrolovať funkčnosť všetkého príslušenstva stanice. V prípade potreby vymeňte záchytné vane a spol.Naše informácie o skladovaní nebezpečných látok v súlade s predpismi Vám poskytnú ešte viac detailov. Na Vaše otázky Vám radi odpovieme aj osobne. Jednoducho nás kontaktujte.