Zberače druhotných surovín

Pohodlný systém separovania odpadu: Zberače druhotných surovín umožňujú separovanú likvidáciu druhotných surovín, ako je sklo, papier, vonkajšie obaly alebo dokonca biologický odpad. Od stabilného stojana na vrecia na odpadky až po nádoby na separovanie odpadu so 4-komorovou zbernou nádobou, vhadzovacím príklopom a uzavretou vnútornou nádobou – na stránke kaiserkraft nájdete všetko, čo potrebujete na separovanie odpadu vo vašom podniku – pre väčšiu udržateľnosť.

V kategórii Zberače druhotných surovín Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Rubbermaid, VAR, eurokraft pro, Hailo, rothopro, Gmöhling, DURABLE, eurokraft basic.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 163

Zberače druhotných surovín na likvidáciu odpadu v súlade s predpismiAk firemný odpad končí v jednom jedinom kontajneri, nie je to obzvlášť udržateľné. Zberače druhotných surovín zabezpečia nápravu. Sú predpokladom likvidácie odpadu so šetrením zdrojov a v súlade s predpismi v celom podniku. Či už do interiéru alebo exteriéru, do kancelárie alebo do skladovej haly: V našej širokej ponuke zberačov druhotných surovín určite nájdete vhodný model pre úspešnú recykláciu vo vašom podniku.Jednoduché separovanie odpadu – pomocou nádoby na separovanie odpaduVďaka praktickým funkciám, ako je nášľapný mechanizmus, výklopné veko alebo vhadzovací otvor v ergonomickej výške, je triedenie odpadu so zberačmi druhotným surovín mimoriadne jednoduché. Veká v rôznych farbách navyše naznačujú, do ktorého koša patrí papier, plast, sklo alebo biologický odpad. Aby sa zabránilo tomu, že odpad omylom skončí v nesprávnej nádobe, ponúkame aj nadstavce so špeciálnymi vhadzovacími otvormi.Ponúkame rôzne modely, od samostatných nádob na papier, zvyškový odpad alebo plasty až po kompaktné kombinované riešenia, ako sú zberače druhotných surovín s 3-násobnou zbernou stanicou. V závislosti od variantu sa naše zberače druhotných surovín dodávajú s upevnením pre vrecia na odpadky alebo s vyberateľnou vnútornou nádobou. Takto je vyprázdňovanie rovnako pohodlné ako plnenie.Zberače druhotných surovín do interiéru a exteriéruNádoby na separovanie odpadu od kaiserkraft sú vyrobené z rôznych materiálov. Zatiaľ čo modely vyrobené z robustného plastu sú určené na použitie v interiéri, zberače druhotných surovín z ušľachtilej ocele sú ako systémy na separovanie odpadu vhodné vo vnútorných priestoroch, ako aj v exteriéri.Modely z pozinkovanej ocele hasia plamene, sú odolné proti nárazom a tlmia zápach. Okrem toho presviedčajú svojím atraktívnym dizajnom: Zberače druhotných surovín vyrobené modernou technológiou IML majú ušľachtilý metalický vzhľad a sú odolné voči preliačinám a odtlačkom prstov.Váhate, či sú pre vašu spoločnosť vhodným riešením samostatné zberače druhotných surovín alebo kompaktné systémy na separovanie odpadu? V tom prípade nás kontaktujte! Náš priateľský servisný tím vám rád poradí a pomôže.Tieto produkty by vás mohli tiež zaujímať:Kontajnery na odpad | Nášľapné koše na odpadky | Nástenné popolníky | Čistenie podlahy | Rozvoľňovacie stroje | Žľabové sklápacie vozíky | Zberače druhotných surovín rothopro | Nádoby na odpad rothopro