Značka
Farba
Hĺbka

Zberače druhotných surovín

Aj odpad má svoju hodnotu, ak ho správne separujete a zberáte druhotné suroviny. Pre naše zberače druhotných surovín a nádoby na triedenie odpadu surovín s triediacim systémom a veľkým objemom je to hračka. Tu nájdete všetko, od stabilného podstavca pre vrecia na odpad až po zberné nádoby s vhadzovacím príklopom a uzatvorenou vnútornou nádobou.

V kategórii Zberače druhotných surovín Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: VAR, rothopro, Hailo, Rubbermaid, QUIPO.

Najpredávanejšie
Počet výrobkov: 115
Zobrazenie:

Zberače druhotných surovín a nádoby na triedenie odpadu podľa predpisovJedna nádoba na všetko nestačí. Zberače druhotných surovín od KAISER+KRAFT vytvoria ideálne predpoklady pre likvidáciu odpadu šetrnú k prírodným zdrojom a zodpovedajúcu príslušným predpisom v celom podniku. Či vnútri alebo vonku, v kancelárii alebo skladovej hale, u nás nájdete správne nádoby pre úspešné recyklovanie.
Hravo jednoduché: separovanie odpadu pomocou nádob na triedenie odpaduTriedenie odpadu môže byť pohodlné. Kvôli tomu majú naše zberače druhotných surovín praktický nášľapný mechanizmus, výkyvné veko a vhadzovanie v ergonomickej výške. Okrem toho pomáhajú pri orientácii. Vďaka vekám v rôznej farbe je na prvý pohľad jasné, do ktorej nádoby patrí papier, do ktorej plast, sklo alebo biologický odpad. A ak chcete zabrániť, aby sa nesprávny odpad nedostal do nesprávnej nádoby, nájdete v našej predajni nadstavce so špeciálnymi vhadzovacími otvormi.Radi si zachovávate flexibilitu? Tak si skombinujte jednotlivé nádoby podľa svojich predstáv a želaní. Alebo predsa len radšej všetko v jednom? Ako kompaktné samostatné riešenie dostanete u nás kompletné zberné stanice. V závislosti od modelu majú naše zberače druhotných surovín upevnenie pre vrecia na odpadky alebo vnútorné vedro, ktoré sa dá vybrať. Takto je vyprázdňovanie rovnako komfortné ako plnenie.
Odolné voči nárazom, ľahko sa ošetrujú, hasia plamene – nádoby do vonkajších a vnútorných priestorovAby bolo separovanie odpadu možné v každom prostredí a za každých podmienok, nájdete u KAISER+KRAFT zberače druhotných surovín a nádoby na separovanie odpadu, ktoré poskytujú verné služby aj za nepriaznivých podmienok vo vonkajších priestoroch – hasiace plamene, odolné voči nárazom a tlmiace zápach. Naše nádoby na odpadky sú zároveň aj vzhľadovo prijateľné. Zberače druhotných surovín a nádoby na separovanie odpadu vyrobené technológiou IML sú presvedčivé svojím ušľachtilým metalickým vzhľadom a sú rovnako odolné voči nárazom, ako aj odtlačkom prstov.