037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Dĺžka
Výška
 

Pracovné plošiny

Ide sa hore: s neodmysliteľnými pomôckami na zdolanie veľkých výšok v sklade alebo dielni. S našimi pracovnými plošinami môžete vo Vašom podniku pracovať bezpečne a pohodlne aj na vysoko položených miestach.
Našli sme 3 artikel/-e/-ov
| | |
s DPH
od 1.290,-
bez DPH
od 1.075,-
s DPH
od 1.410,-
bez DPH
od 1.175,-
EUROKRAFT - Pracovná plošina
nemecké vyhotovenie, úzka verzia
s DPH
od 1.314,-
bez DPH
od 1.095,-
Našli sme 3 artikel/-e/-ov
Pracovné plošiny
Pracovné plošiny sú zdvíhacie zariadenia, ktoré slúžia pri opravách a údržbe ako plocha na státie pre personál a ako miesto na uloženie materiálu. Na rozdiel od zdvíhacích pracovných plošín nemajú žiaden vlastný pohon na účely vyrovnávania úrovne. Môžu sa používať alternatívne k lešeniu, na rozdiel od neho sú však mobilné. Pracovné plošiny sú vybavené kolieskami na spodnej strane s možnosťou zaistenia, vďaka čomu sa dajú rýchlo a jednoducho presúvať. Existujú štyri hlavné skupiny pracovných plošín: pracovné plošiny na nákladných vozidlách, prívesové pracovné plošiny, samohybné pracovné plošiny a nožnicové pracovné plošiny. Samohybné pracovné plošiny sú vybavené buď elektrickým pohonom, naftovým pohonom alebo batériou. Sú dostupné aj vo forme nadstavbových dielov pre iné stroje ako stohovač alebo teleskopický stohovač.

Špeciálne pracovné plošiny na používanie v podniku
V našom internetovom obchode nájdete takisto rôzne špeciálne pracovné plošiny výkonovej značky EUROKRAFT. Tieto sú ošetrené kvalitným práškovým nástrekom a majú zasúvacie tašky, pomocou ktorých ich môže vidlicový stohovač vyzdvihnúť. Ponúkané modely majú aj ochranné zábradlie, uzatváranie čapmi proti zošmyknutiu a protišmykovú plochu na státie. Naše technicky vyspelé pracovné plošiny umožňujú bezpečnú a pohodlnú prácu na vysoko položených miestach a dajú sa rýchlo a bez veľkého úsilia upevniť na vidlicový stohovač. Bezpečnostná západka zabraňuje neúmyselnému otvoreniu dverí. Niektoré modely majú aj praktickú úložnú plochu na náradie. Na vyžiadanie môžeme dodať aj úzke vyhotovenia alebo vyhotovenia prepraviteľné žeriavom, ako aj verzie špecifické pre jednotlivé krajiny. V ponuke máme napríklad britské a rakúske vyhotovenia. V ponuke KAISER+KRAFT sa nachádzajú aj skladacie pracovné plošiny.
Porovnanie produktov