037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Výška
 

Pulty na písanie postojačky

Dobre sa nadýchnite. Koncentrujte. A spustite! Každý prejav, každá prednáška je malou výzvou, ktorú treba zvládnuť. Pomôže, keď sa pritom môžete spoľahnúť na naše pulty na písanie po stojačky a rečnícke pulty. Vďaka možnosti prestavenia výšky, veľkej úložnej ploche a všetkým ostatným výhodám bude Vaša nasledujúca konferencia alebo prezentácia zaručene úspešná.
Našli sme 6 artikel/-e/-ov
| | |
MAUL - Pult na písanie postojačky, ergonomický
š x h 600 x 520 mm, výškovo prestaviteľný
s DPH
od 430,80
bez DPH
od 359,-
MAUL - Stolový pult, ergonomický
š x h 600 x 520 mm, výškovo prestaviteľný
s DPH
od 238,80
bez DPH
od 199,-
MAUL - Stolový pult s nohou so svorkou
v x š x h 350 x 600 x 520 mm
s DPH
od 202,80
bez DPH
od 169,-
Rečnícky pult, 2 odkladacie plochy
čelo z oceľového plechu
s DPH
238,80
bez DPH
199,-
s DPH
238,80
bez DPH
199,-
s DPH
214,80
bez DPH
179,-
Našli sme 6 artikel/-e/-ov
Pulty na písanie postojačky na prezentáciu a prednášanie
Ak musí niekto prednášať, veľmi rýchlo zistí, aké dôležité sú vhodné pulty na písanie postojačky, rečnícke pulty alebo flipcharty na to, aby mohol svoj prejav predniesť adekvátnou formou. Na prezentáciu a informovanie v rôznych kontextoch ponúka náš internetový obchod pulty na písanie postojačky, ktoré presviedčajú oslovujúcim vzhľadom a všestrannými možnosťami použitia. Pulty na písanie postojačky, ktoré sú výškovo prestaviteľné, sa dajú flexibilne upraviť na príslušnú telesnú výšku. Integrované osvetlenie podporuje bezchybné čítanie originálov aj pri zle osvetlených priestoroch. Pulty sú pritom v ponuke s rôznymi stupňami sklonu odkladacej plochy. Jednotlivé pulty sú vybavené aj prestaviteľným uhlom sklonu. Či pri poradách zamestnancov, verejných podujatiach alebo rokovaniach so zákazníkmi: s vhodným prezentačným materiálom si jednoduchšie zabezpečíte primerané vystúpenie pred väčším či menším publikom. Preto môžeme odporúčať aj používanie flipchartov, projektorov a iných pomôcok. Na uzatvorenej prednej strane rečníckeho pultu môžete v prípade potreby umiestniť firemné logo, motto podujatia alebo iné informácie. Ak je pult vďaka otočným kolieskam mobilný, môže sa rýchlo a jednoducho premiestňovať v rámci miestnosti.

Pulty na písanie postojačky a rečnícke pulty na rôzne príležitosti
Aj pri tlačových poradách, konferenciách alebo vo vstupnom priestore firmy môžu pulty na písanie postojačky prevziať dôležitú funkciu. Podľa príležitosti odporúčame pritom buď pulty s konštrukciami, ktoré prepúšťajú svetlo, alebo s uzatvorenou prednou časťou. Štýlovým zladením rečníckych pultov s príslušnými priestormi sa postaráte o harmonický celkový dojem. Informujte sa v rozsiahlom sortimente KAISER+KRAFT o rôznych pultoch na prácu postojačky, ktoré ponúkame, a vyhľadajte si online rečnícke pulty, ktoré budú úspešne reprezentovať Váš podnik spôsobom, ktorý si želáte.
Porovnanie produktov