Váženie

Nesprávne ofrankované listy, zásielky a balíky vyvolávajú nespokojnosť, pretože spôsobujú omeškanie doručenia. Dodací termín sa nesplní, zákazník je nahnevaný, zamestnanec frustrovaný. Tak si radšej zabezpečte profesionálnu váhu z našej aktuálnej ponuky.

V kategórii Váženie Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: KERN, Soehnle, eurokraft pro, MAUL.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Funkcia
Relevantné
Počet výrobkov: 64

Váhy – plynulé pracovné postupy vďaka presným výsledkom merania



Predstavte si, že od zajtra upustíte od váženia. Polovica vašich zásielok sa vráti kvôli nedostatočnému frankovaniu, v sklade a laboratóriu nastane chaos a vaši obchodní partneri sa budú sťažovať, že im posielate nesprávne množstvá. Znie to stresujúco? Potom sa radšej vzdajte experimentovania a spoľahnite sa na váhy od kaiserkraft.



Naše váhy dokážu viac ako len vážiť



Rýchlo položte niečo na váhu, odčítajte hmotnosť a hotovo. Sme radi, že vám túto prácu môžeme zjednodušiť. Mnohé z našich váh však dokážu ešte viac – napríklad odvážiť obal a obsah zvlášť alebo určiť počet kusov pomocou uložených referenčných hmotností. Posledne uvedená možnosť je ideálna pre množstvo malých dielov pri vychystávaní. S rozsahom váženia až do 3 ton nájdete u kaiserkraft váhy pre skutočne ťažké náklady. Naše kalibrované váhy môžete tiež bez problémov použiť na stanovenie ceny.



Stolové a podlahové váhy, laboratórne a priemyselné váhy



Pri výbere váhy rozhoduje aj miesto, kde má byť váha umiestnená a čo sa na nej má vážiť. Na frankovanie malých balíkov a vychystávanie malých dielov v dielni alebo vo výrobe sú ideálne stolové váhy, pre veľké tovary podlahové a plošinové váhy. Je možné aj váženie spolu s paletou. Na tento účel jednoducho použite jednu z našich paletových váh.



Špeciálne pre laboratóriá sú určené naše laboratórne váhy z ušľachtilej ocele. Dostupné sú aj žeriavové, vreckové a analytické váhy. Presnosť vám nestačí, napríklad v laboratóriu? Potom odporúčame jednu z našich presných váh. Sú dokonca k dispozícii s krytom proti prievanu, aby vplyvy prostredia neskresľovali výsledok. Ako vidíte, niet dôvodu, aby ste sa vzdávali váženia. A v prípade, ak potrebujete pomôcť s výberom novej váhy, jednoducho nás kontaktujte!