Elektrické rozvádzače

Na súčasné napájanie rôznych zariadení: Pomocou napájacích líšt môžete k jednému zdroju energie pripojiť až šestnásť jednotlivých zariadení. Je to praktické najmä v kancelárii, kde sa dajú počítače, tlačiarne a pod. pripojiť na jedno pracovisko priestorovo úsporne. Špeciálne viacnásobné konektory a napájacie stanice sú však užitočné aj v priemysle. Od dielenských rozvádzačov prúdu až po bezpečnostné viacnásobné zásuvky – objavte rozmanitý výber v online obchode kaiserkraft!

V kategórii Elektrické rozvádzače Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Treston, ANKE, Brennenstuhl, RAU.

Značka
Typ produktu
Dĺžka kábla
Relevantné
Počet výrobkov: 14

Napájacie lišty – na zberné napájanie elektrickým prúdomNevyhnutní pomocníci: Napájacie lišty uľahčujú každodennú prácu v rôznych odvetviach. Či už na pracovných stoloch alebo pracovných staniciach – pri mnohých činnostiach potrebujete viacero zariadení, ktoré musia byť napájané súčasne. Od viacnásobných zásuviek s puzdrom z ušľachtilej ocele na použitie v čistých priestoroch až po stanice na napájanie elektrickým prúdom na prácu vo vonkajších priestoroch: Výber zásuvkových líšt je skutočne rozmanitý.Mnohé modely majú hlavný vypínač, ktorým môžete súčasne odpojiť pripojené zariadenia od napájania. Okrem toho majú viacnásobné zásuvky v našom sortimente ochranu proti prepätiu. Tým sa zabráni poškodeniu pripojených zariadení prepätím. K tomu môže dôjsť napríklad pri údere blesku do elektrického vedenia.Čistenie zásuvkových líštChcete bezpečne vyčistiť viacnásobné zásuvky? Potom musíte dodržať nasledujúce body.Čistenie mobilných zásuvkových líšt  1. Najskôr odpojte viacnásobnú zásuvku od elektrickej siete, čím sa vyhnete potenciálnemu riziku úrazu elektrickým prúdom.

  2. Potom môžete odstrániť kryt a vyčistiť ho. Niektoré modely možno umývať aj v umývačke riadu, ak sú silnejšie znečistené. Dodržujte pokyny v popise výrobku.

  3. Keď je odstránené puzdro úplne suché, môžete ho opäť priskrutkovať. Dôležité: Časť zásuvkovej lišty, ktorou v zapnutom stave preteká elektrický prúd, nesmie nikdy prísť do kontaktu s kvapalinou.


Čistenie pevne nainštalovaných zásuvkových líšt  1. Pred čistením zásuvkovej lišty vyberte poistku prúdového zdroja.

  2. Pomocou meračov napätia sa môžete uistiť, že na viacnásobnej zásuvke už nie je prítomný prúd.

  3. Keď ste sa uistili, že cez zásuvkovú lištu už nepreteká žiadny prúd, môžete odstrániť kryt a vyčistiť ho.

  4. Rovnako ako pri mobilných lištách platí nasledovné: Kryt musí byť úplne suchý, kým ho priskrutkujete naspäť na zásuvkovú lištu.


Nákup bezpečnostných viacnásobných zásuviekV našom sortimente nájdete vhodné modely od predlžovacích káblov cez viacnásobné zásuvky až po káblové bubny. Zásuvkové lišty sa dajú použiť na mnoho spôsobov, či už ako rozšírenie dielenského stola alebo písacieho stola. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa tejto kategórie produktov, kontaktujte nás. Náš priateľský servisný tím vám rád poradí a pomôže.
Tieto produkty by vás mohli tiež zaujímať:Svietidlá pre pracoviská | Podložky ESD | Manipulácia s káblami | Dielenské pulty | Vozíky na náradie | Písacie stoly