Ventilátory

Na cirkuláciu vzduchu a reguláciu tepla: Ventilátory zabezpečujú príjemný chladivý prievan vzduchu vo vnútorných priestoroch vášho podniku. Zvyčajne sa používajú počas horúcich dní, ale tieto zariadenia sú rozumnou voľbou aj v zime. Veľké nástenné alebo stojanové ventilátory totiž vracajú teplo, ktoré sa nahromadilo v hornej časti miestnosti, späť nadol. Objavte na kaiserkraft veľký výber ventilátorov, od podlahových, stropných až po stolové ventilátory!

V kategórii Ventilátory Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: IDEAL, LISTA.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 78

Ventilátory na reguláciu tepla v interiériKeď sa v lete v kancelárii nahromadí teplo, ventilátor rozprúdi vzduch a poskytne príjemné osvieženie. Veľké ventilátory v rôznych vyhotoveniach používajte aj vo veľkoplošných priestoroch, ako sú napríklad výrobné haly, aby sa prúd vzduchu dostal do každého kúta. Jednotky s vysokým výkonom sú vhodné aj do veľkých miestností – sľubujú totiž dosah až osem metrov.Ako pôsobí ventilátor?Ventilátory poskytujú osvieženie bez priameho ochladzovania vzduchu. Rotory týchto zariadení iba uvádzajú vzduch do pohybu a tým zabezpečujú chladiaci účinok. Možno to prirovnať k prúdu vzduchu pri jazde na bicykli. Okrem toho ľahký prievan vzduchu umožňuje rýchlejšie odparovanie potu na pokožke a znižuje pocit tepla.Rozdiely medzi stojanovými, stolnými a nástennými ventilátormiExistujú rôzne varianty ventilátorov pre rôzne prevádzkové oblasti. Model si vyberáte podľa vhodnej veľkosti aj podľa miesta, kde chcete zariadenie umiestniť.  • Stojanové ventilátory: Stĺpové a stojanové ventilátory vytvárajú silný prúd vzduchu s veľkým dosahom. Vďaka tomu sú vhodné pre veľké vnútorné priestory, ako sú výrobné haly alebo veľkoplošné kancelárie.

  • Podlahové ventilátory: Výkonné podlahové ventilátory tiež účinne zmierňujú teplo vo veľkých miestnostiach. Vďaka ich praktickej veľkosti a rukoväti na prenášanie sa dajú flexibilne premiestňovať.

  • Stolové ventilátory: Stolové ventilátory sú ideálne na priame chladenie jednotlivých pracovných miest v kancelárii. Zabezpečujú prúdenie vzduchu na menšiu vzdialenosť a majú jemný chladiaci účinok. Zariadenia stačí umiestniť na stôl alebo na okenný parapet a nastaviť požadovaný uhol sklonu. Takto nasmerujete prúd vzduchu podľa svojich potrieb.

  • Nástenné ventilátory: Ventilátory, ktoré sa dajú pripevniť na stenu, sú praktickým doplnkom vášho kancelárskeho vybavenia. Rozprúdia totiž vzduch v miestnosti bez toho, aby zaberali miesto na podlahe. S priloženým diaľkovým ovládačom môžete zariadenia ovládať dokonca pohodlne aj zo svojho pracoviska.


Vlastnosti a výhody ventilátorovOd ušľachtilej ocele až po hliník – ventilátory si môžete vybrať z rôznych materiálov. Svojím jednoduchým dizajnom a farbami vizuálne príťažlivo zapadnú do akéhokoľvek vybavenia miestnosti. Väčšina zariadení disponuje viacerými stupňami, ktoré vám umožňujú nastaviť intenzitu prúdenia vzduchu podľa vašich potrieb a požiadaviek príslušného priestoru.Integrovaná ochrana proti prehriatiu zaisťuje, že stojanový ventilátor funguje bezpečne aj pri vysokých teplotách a s vysokým výkonom. Vysokokvalitné modely sú navyše tiché, takže vás pri práci nerušia. Keďže ventilátory majú nižšiu spotrebu energie ako klimatizácia, predstavujú cenovo dostupnú alternatívu.Ak máte záujem o ďalšie informácie o sortimente, kontaktujte nás. Náš priateľský servisný tím vám rád pomôže a poradí pri výbere vhodných ventilátorov.
Tieto výrobky by vás mohli tiež zaujímať:Gumené rohožky | Vozíky na podnosy | Pracovné stoly | Nábytkové trezory | Držiaky nástrojov | Rebríky s plochými stúpadlami