Vozíky na obrobky

Prehľadné, praktické, robustné: vozíky pre dielenský materiál sú užitočnými pomocníkmi v dielni a sklade. Na mriežkovú stenu môžete ľahko zavesiť náradie a iné pracovné materiály. Takto máte najdôležitejšie pomôcky kedykoľvek poruke. Sortiment dopĺňajú vozíky na dosky. S ich pomocou môžete pohodlne prepravovať z bodu A do bodu B aj väčšie dosky. Od praktických rudlí na dosky až po vozíky na dosky určené na veľké zaťaženie a mobilné vozíky pre dielenský materiál – objavte ponuku v online obchode na kaiserkraft!

V kategórii Vozíky na obrobky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: eurokraft pro, Kongamek, Treston, Vetter.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 35

Vozíky pre dielenský materiál: Prepravné riešenia presahujúce rozmery kartónov a palietŠtandardizovanie paliet, tovarov a prepraviek enormne urýchlilo a zjednodušilo podnikovú logistiku. Všetko uvedené sa dá dokonale stohovať, baliť a kompaktne prepravovať. Avšak ani tovary, ktoré nespadajú medzi štandardné formáty, nie sú v prevádzke žiadnou zvláštnosťou. A aj tieto sa chcú prepraviť bezpečne, rýchlo a bez námahy. Vozíky pre dielenský materiál ponúkajú perfektné riešenie pre tieto výzvy.Na aký náklad sa používajú vozíky pre dielenský materiál?Pri zostavovaní nášho sortimentu sledujeme celú trasu tovaru od regálu až po miesto použitia. Preto sa mnohé vozíky pre dielenský materiál podobajú regálovým systémom pre neobvykle tvarované tovary.Takéto „špeciálne regály na kolieskach'' potrebujete napríklad na prepravu dosiek z rôznych materiálov, veľkých hranolov a rúr, viazacích prostriedkov alebo veľkých nástrojov. Vozíky pre dielenský materiál ponúkajú rovnakú ochranu čo sa týka vyváženosti, kontaktných bodov a ochrany pred poškodením ako zodpovedajúce regály. Typické príklady takýchto vozíkov sú: • Na vozíky, rudly a výťahy na dosky sa veľkorozmerový materiál umiestňuje tak, aby sa nemohol zošmyknúť a zároveň aby sa navzájom nedotýkal. Preprava vo vzpriamenej polohe zabezpečuje čo najmenšiu možnú kontaktnú plochu s dopravným zariadením a optimálne rozloženie sily. To je nevyhnutné napríklad pri preprave skla.

 • Vozíky s konzolovým ramenom spĺňajú tieto faktory pre špeciálne požiadavky dlhých tovarov.

 • V špeciálnych „šatníkoch'' sú viazacie prostriedky umiestnené tak, že sú pripravené na použitie jedným úchopom a dajú sa vybrať alebo vymeniť priamo na mieste použitia.

 • Vozíky na náradie sú prehľadne osadeným náprotivkom k pevne inštalovanej dierovanej stene na pracovisku.

 • Rudly s dorazom sú nevyhnutné najmä pre poľnohospodársky sektor, prepravujú však aj v stavebnej firme napríklad baly drevitej vlny.


Aké personalizačné možnosti ponúkajú vozíky pre dielenský materiál?Väčšina vozíkov pre dielenský materiál je dimenzovaná na to, aby sa individuálne prispôsobila skutočným prepravným požiadavkám. Funguje to napríklad prostredníctvom: • Ľahko namontovateľných a odnímateľných oblúkov, ktoré rozdeľujú ložnú plochu podľa počtu dosiek

 • Nosných radov na regáloch s konzolovými ramenami, ktoré sa dajú individualizovať s individuálnou vzdialenosťou, s gumovou povrchovou úpravou alebo bez nej, a s rôznymi nadstavbovými prvkami na ramenách


Okrem toho sa dá každá dierovaná stena na vozíku na náradie pomocou držiakov a prepravkových modulov individuálne prispôsobiť skutočnej potrebe na pracovisku.Ponúkame, samozrejme, aj rôzne nosnosti a veľkosti ložných plôch. Oba tieto faktory sú vaším najdôležitejším kompasom z hľadiska vnútropodnikových požiadaviek na prepravu. Najrýchlejšie zvoliteľné a použiteľné sú naše kompletne vybavené vozíkové modely.Musia sa pri vozíkoch pre dielenský materiál dodržiavať špeciálne bezpečnostné pokyny?V prípade, ak sa majú na kolesách a kolieskach prepravovať neskladné tovary, citlivé tovary alebo tovary, ktoré môžu spôsobiť zranenie, platia navyše mnohé bezpečnostné pokyny. Nie sú to však nejaké nezvyčajné pokyny, ale jednoducho súčasť zdravého ľudského rozumu, čo sa týka témy bezpečnosti práce: 1. Vozík pre dielenský materiál by mal vo svojich rozmeroch a svojom vyhotovení presne zodpovedať tovaru. Citlivá doska skla bude sotva v dobrých rukách na jednoduchej rudle s dorazom. A príliš malý vozík na dosky neskutočne zvyšuje riziko zlomenia.

 2. Maximálna nosnosť sa nikdy nesmie prekročiť.

 3. Pred naložením a prepravou by sa malo presne skontrolovať optimálne ťažisko tovarov.

 4. Dodatočné čalúnenie a ochranné zariadenia sú nielen užitočné, sú takmer samozrejmosťou pre citlivý tovar.

 5. Kolesá ako aj vozík pre dielenský materiál sa musia pravidelne kontrolovať, či sú vhodné na použitie.

 6. Pri nakladaní a vykladaní sú štyri ruky bezpečnejšie ako dve.


Téme výberu vozíka pre dielenský materiál sa oplatí venovať bližšie. My vám pritom radi pomôžeme a uľahčíme vám zostavenie vašich vozíkov a dopravných zariadení.Tieto produkty by vás mohli tiež zaujímať:Teleskopické nakladače | Hliníkové transportné boxy | Transportné kufre | Skladacie kartóny | Hliníkové debny | Pomôcky na zdvíhanie | Podvozky magnetoplan