Značka
+
Dĺžka
+
Dĺžka plošiny
+

Vozíky na obrobky

Na nepraktické alebo ťažké alebo neskladné alebo nadmerné dlhé predmety máme chytré vozíky na dielenský materiál. Nielenže uľahčujú prevádzkový proces, ale šetria aj nervy a chrbát, kosti a kĺby všetkých zamestnancov.

V kategórii Vozíky na obrobky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: EUROKRAFTpro, Kongamek, QUIPO, Vetter, Bohle.

Najpredávanejšie
Počet výrobkov: 38
Vozíky na dielenský materiál
Vozíky na dielenský materiál umožňujú jednoduchú prepravu konštrukčných dielov. Vo výrobných a dielenských oblastiach podniku predstavujú prepravné zariadenia enormné uľahčenie pracovného procesu. Tieto vozíky na dielenský materiál umožňujú napríklad rýchlu a bezpečnú prepravu panelových dielcov akéhokoľvek druhu. Vozíky na prepravu dosiek a regály na tabuľový materiál sú použiteľné flexibilne, pretože jednotlivé oblúky môžu byť podľa potreby namontované v rôznych rozmeroch. Tým sa umožní súčasná preprava dosiek v rôznych veľkostiach v maximálne šiestich priehradkách – to znamená úsporu času dosiahnutú znížením počtu ciest. Okrem toho sú niektoré vozíky dostupné v takmer každej farbe RAL: (napr. tento EUROKRAFT vozík na prepravu dosiek). Vozíky na dielenský materiál na prepravu dosiek sú vďaka otočným kolieskam ľahko riaditeľné a dajú sa bezpečne zaaretovať dvojitou brzdou. Práškové nástreky a povrchy odolné proti poškriabaniu zabezpečia dlhú životnosť a vysokú odolnosť. Špeciálne na prepravu veľkých obrobkov sú vhodné aj dlhšie vyhotovenia vozíkov s pevnými nadstavbami rúrkových oblúkov. Sklopené úložné plochy a vysoké nosnosti až do 750 kg bezpečne zachytia dosky s veľkými rozmermi. Pri spracovaní sklenených dielov sú potrebné vozíky na dielenský materiál, ktoré dokážu sklenené tabule prepraviť šetrne a bezpečne. Pri týchto špeciálnych vozíkoch na prepravu tabúľ si vyžaduje veľkú pozornosť ochrana hrán a úložných plôch. O bezpečné zakrytie tvrdých hrán sa tu postarajú gumové profily. Výhodou sú pri týchto vozíkoch na dielenský materiál aj naklonené úložné plochy, ktoré účinne zabraňujú vyklopeniu tabuľového materiálu smerom von. Bez problémov je možné zvládnuť nosnosti až do 500 kg.

Špeciálne vozíky na dielenský materiál pre ďalšie oblasti použitia
Tovary prepravované v dielni môžu mať rôzne rozmery. Aj tu existujú premyslené a profesionálne riešenia. Regálové vozíky s nosnými ramenami disponujú napríklad praktickými regálovými policami, na ktorých sa dajú jednoducho prepravovať rôzne diely od disku kolesa až po debnu na náradie. Flexibilné modulové konštrukcie umožňuje vytvorenie veľkosti priehradiek podľa vlastných potrieb. Prestaviteľné nosné ramená sú najlepším riešením aj na neskladné diely. Rozumné alternatívy ku klasickým vozíkom na dielenský materiál predstavujú aj podvozky na dosky a dopravné rudly, ktoré dopĺňajú sortiment. Nezávisle od toho, čo potrebuje prepraviť – u KAISER+KRAFT nájdete správne vozíky na dielenský materiál v profesionálnej kvalite.