Čistiace vozíky, vozíky pre čistiace zariadenia

Vedro, čistiaci prostriedok, metla, mop a omnoho viac … ten, kto nechce pri profesionálnom čistení všetko nosiť so sebou, potrebuje čistiaci vozík. Tu má všetko svoje miesto, takže každá pomôcka na čistenie je rýchle poruke.

V kategórii Čistiace vozíky, vozíky pre čistiace zariadenia Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Vermop, eurokraft pro, Rubbermaid, eurokraft basic.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 58

Čistiace vozíky – dosť už bolo noseniaZaťažujú časté prepravy váš chrbát? Záleží to od vozidla. Čistiace vozíky značiek ako Eurokraft podporujú pri častom používaní zdravie chrbta vášho čistiaceho personálu. Okrem toho zefektívňujú čistenie. Vozenie sa preto oplatí pre všetkých zúčastnených.Čistiace vozíky šetriace chrbát pre každú oblasť použitiaZbohom nosenie, vitaj presúvanie! S vozíkom na stieranie je možné prenášať plné vedrá z bodu A do bodu B bez veľkej námahy. Čistiace prostriedky si nájdu svoju miesto na odkladacej ploche a lis na mop je takisto na palube.Znie to dobre, ale nepostačuje? Tak si vyberte o jedno alebo o dva čísla väčší. Čistiace vozíky nájdete v spoločnosti kaiserkraft v rôznych variantoch a rozmeroch. Jedno alebo dve vedrá s objemom medzi 6 a 30 litrov, držiaky na vrecia na odpadky, viaceré odkladacie plochy, plastové misky a omnoho viac – máte na výber. Pojazdné čistiace stanice sú okrem prepravy vhodné aj na uschovávanie čistiacich pomôcok, vozíky zodpovedajúce HAACP sú schválené pre sanitárne oblasti, nemocnice a kúpaliská. Otočné kolieska s kotúčmi tlmiacimi nárazy chránia zariadenie v prípade, že vozík niekde narazí.Ďalšie príslušenstvo na priemyselné čisteniePretože len prevážanie samotné nepostačuje na to, aby bolo všetko čisté, dostanete u kaiserkraft veľký výber čistiacich prostriedkov, utierok a strojov na priemyselné čistenie. Takto vytvoríte ideálne predpoklady pre vyblýskané pracovné prostredie, ktoré je, ako vieme, zdraviu prospešne, rovnako ako práca šetriaca chrbát. Tipy na výber získate napríklad v našom nákupnom poradcovi priemyselné čistenie.