Typ produktu
Farba stĺpika
Konštrukcia

Dopravné majáčiky, zahradzovacie stĺpiky

Dopravné majáčiky varujú, dopravné majáčiky chránia, dopravné majáčiky sú flexibilné. Naše dopravné majáčiky a zahradzovacie stĺpiky vám pomôžu pri zabezpečovaní dopravných dráh a vytváraní zrozumiteľných vodiacich systémov.

Najpredávanejšie
Počet výrobkov: 124
Zobrazenie:

Zahradzovacie stĺpiky a dopravné majáčiky do vnútorných a vonkajších priestorochChceli by ste zahradiť nebezpečné miesta, oddeliť dopravné cesty alebo zabrániť, aby vaše parkovacie miesta nemohol obsadiť niekto, kto na to nemá oprávnenie? Zahradzovacie stĺpiky od KAISER+KRAFT sú ideálne na vymedzenie hraníc – či natrvalo, alebo prechodne. S vyberateľnými, preklápateľnými alebo zasúvateľnými stĺpikmi si pritom zachováte flexibilitu. A pri ušľachtilých štýlových dopravných majáčikoch zostane zachovaný reprezentatívny vzhľad verejných priestorov.
Aký účel spĺňajú zahradzovacie stĺpiky?Hlavná funkcia zahradzovacích stĺpikov sa skrýva už v ich názve. Či v skladovacích priestoroch, vonkajších zariadeniach alebo podzemných garážach, zahradzovacie stĺpiky slúžia predovšetkým na to, aby zaisťovali bezpečnosť a oddeľovali súkromné a verejné priestory.Zahradzovacie stĺpiky sú vyhotovené vo výstražných farbách, aby každému padli včas do oka. Pritom platí: červeno-biele pre dočasné a žlto-čierne pre trvalé zahradenia. U nás dostanete stĺpiky v oboch farebných kombináciách a v rôznych veľkostiach. Chcete priestory pre chodcov vizuálne atraktívnym spôsobom zaistiť pred dopravou? Naše dopravné majáčiky z ušľachtilej ocele a dopravné majáčiky „City'' sa so svojím štýlovým a nevtieravým dizajnom dokonale začlenia do atraktívnych vonkajších priestorov.
Vyberateľné, preklápateľné a zapustiteľné riešenia – aké rozdiely existujú medzi zahradzovacími stĺpikmi?Niekedy je najlepším riešením stĺpik, ktorý zostane za všetkých okolností bezpečne na svojom mieste. V iných prípadoch sa vyžaduje flexibilita, napríklad na príjazdových cestách, vjazdoch pre požiarne vozidlá alebo na parkoviskách. Vyberateľné stĺpiky zabezpečujú voľný vjazd pre každého, kto má správny kľúč. Jednoducho odomknúť, vytiahnuť stĺpik a uložiť ho nabok.Vyťahovanie a prenášanie si ušetríte pri preklápateľných variantoch. Tieto podľa potreby sklopíte nadol a potom znovu hore – za predpokladu, že máte kľúč. Zapustiteľné zahradzovacie stĺpiky dokonca úplne zmiznú v podlahe, takže o ne nezakopnete a nebudú ani žiadnou prekážkou v doprave. Obidva varianty majú ešte jednu ďalšiu výhodu: Pretože stĺpik zostane pevne zakotvený, nikto ho nemôže odstrániť.Chcete v garážach upozorniť na úseky budovy alebo na nízku výšku stropu? Naše zahradzovacie stĺpiky určené na montáž na strop alebo na stenu sa dajú umiestniť v dobre viditeľnej výške očí. Takto zabraňujú poškodeniu vozidiel v dôsledku nepozornosti.
Zhrnutie: Zahradzovacie stĺpiky  • Pevné stĺpiky sú ideálne na trvalé zahradenia.

  • Vyberateľné stĺpiky môžu oprávnené osoby kompletne odstrániť.

  • Preklápateľné stĺpiky sa dajú preklopiť a zostanú pritom pevne zakotvené.

  • Zapustiteľné stĺpiky zmiznú kompletne v podlahe.Aké výhody poskytujú flexibilné stĺpiky a dopravné majáčiky?V tesných priestorových podmienkach sa to môže rýchlo stať. Stačí raz prineskoro otočiť volantom a vozidlo sa zrazí so zahradzovacím stĺpikom. Škodu môžete obmedziť s našimi flexibilnými zahradzovacími stĺpikmi s integrovanou ťažnou pružinou alebo tzv. vodiacimi kolíkmi. Tieto pri nabehnutí trochu povolia a potom sa samočinne znovu vyrovnajú, podobne ako flexibilné produkty protinájazdovej ochrany. Ak je vám to ešte príliš málo, odporúčame pružné kolíky. Na tieto môžete nabehnúť bez toho, aby sa niečo stalo. V núdzovom prípade možno cez ne vozidlom aj prejsť – takto sa vždy dostanú ďalej požiarnické vozidlá a sanitky.Nie ste si istí, ktoré zahradzovacie stĺpiky sú ideálnym riešením pre váš prípad? Spýtajte sa nás. Radi vám poskytneme rady ku každému druhu zahradení a označení.