Dopravné majáčiky, zahradzovacie stĺpiky

Varujú, chránia, vymedzujú oblasti a udržiavajú cesty voľné: Pomocou dopravných majáčikov a zahradzovacích stĺpikov môžete zabezpečiť dopravné trasy a vytvoriť zrozumiteľné navádzacie systémy. Objavte modely pre rôzne aplikácie u kaiserkraft – od flexibilných zahradzovacích stĺpikov z plastu až po štýlové dopravné majáčiky z nehrdzavejúcej ocele.

V kategórii Dopravné majáčiky, zahradzovacie stĺpiky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Schake, Ampere Rack Mammut.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 138

Dopravné majáčiky a zahradzovacie stĺpiky na zahradenie a zabezpečenieČi už v interiéri alebo exteriéri, v podzemných garážach, skladoch alebo výrobných halách: Dopravné majáčiky a zahradzovacie stĺpiky blokujú prístupové cesty, udržiavajú parkovacie miesta voľné, zvýrazňujú zahradenia a zabezpečujú nebezpečné miesta. Slúžia tak na zaistenie bezpečnosti a orientácie.Na stránke kaiserkraft ponúkame dopravné majáčiky a zahradzovacie stĺpiky v mnohých rôznych vyhotoveniach, napríklad vo výstražných farbách alebo vo vyhotovení z ušľachtilej ocele. Platí nasledovné: červeno-biela farba je určená pre dočasné a žlto-čierna farba pre trvalé zahradenia. Na druhej strane, dopravné majáčiky z ušľachtilej ocele alebo mestské stĺpiky predstavujú štýlový spôsob vymedzenia reprezentatívnych verejných priestorov.Odnímateľné, sklopné alebo pevne ukotvené: výber dopravných majáčikovKtorý dopravný majáčik alebo zahradzovací stĺpik je správna voľba, závisí od účelu použitia. Ak chcete dopravným majáčikom trvalo zablokovať prístupovú cestu alebo zabezpečiť parkovisko, najlepším riešením môže byť trvalo nainštalovaný stĺpik. Odnímateľné zahradzovacie stĺpiky zabezpečujú voľný prístup každému, kto má správny kľúč: stačí odomknúť, vytiahnuť dopravný majáčik a odložiť ho. Ešte jednoduchšie to funguje s výklopnými dopravnými majáčikmi, tzv. sklopnými stĺpikmi. Po odomknutí ich sklopíte nadol a potom opäť hore.Ak si zvolíte výsuvné zahradzovacie stĺpiky na osadenie do betónu, tieto úplne zmiznú v podlahe. Vďaka tomu nehrozí nebezpečenstvo zakopnutia a dopravné majáčiky sú zároveň pevne ukotvené a chránené proti krádeži. Ako alternatíva sú k dispozícii zahradzovacie stĺpiky na upevnenie hmoždinkami.Chcete upozorniť na stavebné výrezy alebo nízku výšku stropu, najmä v garážach? Naše zahradzovacie stĺpiky na montáž na strop a podlahu možno namontovať tak, aby boli dobre viditeľné vo výške očí. V stiesnených priestoroch sú dobrou voľbou aj flexibilné zahradzovacie stĺpiky s integrovanou ťažnou pružinou alebo tzv. vodiacimi kolíkmi. Stĺpiky sa pri priblížení ohnú a potom sa samočinne znova narovnajú. Pružné kolíky FlexPins sú ešte ohybnejšie. Tieto dopravné majáčiky sa dajú v prípade núdze aj prejsť, napr. hasičmi alebo sanitkami.Nie ste si istí, ktoré dopravné majáčiky a zahradzovacie stĺpiky sú vo vašom prípade ideálnym riešením? Kontaktujte nás. Radi vám poradíme pri nákupe dopravných majáčikov a pri každom type zahradení a značení.Tieto produkty by vás mohli tiež zaujímať:Rozvoľňovacie stroje | Žľabové sklápacie vozíky | Vysávače | Nášľapné koše na odpadky | Kontajnery na odpad | Držiaky vriec na odpad | Profily na ochranu hrán SHG