Štítky na dvere, informačné stojany

Kde nájdem vo vašej firme pána Vzorového? V ktorej kancelárii sedí pani Tá-a-tá? Účelné značenie menovkami sa neoplatí podceňovať, ak nechcete, aby vaši obchodní partneri, zákazníci či zamestnanci bezhlavo blúdili po chodbách. Štítky na dverách ich vždy navedú správnym smerom.

V kategórii Štítky na dvere, informačné stojany Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: DURABLE, eurokraft basic, AIR-WOLF.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 118

Štítky na dvere: na priamej ceste za lepšou orientáciouNiekedy sú to malé detaily, ktoré majú najväčší vplyv na hladký priebeh procesov. Bez štítkov na dverách by zamestnanci a návštevníci bezhlavo pobehovali po podniku: za ktorými dvermi sedí pán Novák? V ktorej hale je vlastne sklad? Ako sa dostanem do konferenčnej miestnosti? Namiesto toho, aby ste z obavy z časovo náročného hľadania vzali nohy na plecia, nastúpte so správnymi štítkami na priamu cestu za lepšou orientáciou!Aké parametre sú dôležité pri štítkoch na dvere?Pri všetkých faktoroch kancelárskeho vybavenia je v centre pozornosti vždy jedna požiadavka: funkčnosť, jednoznačnosť a poriadok sú povinné!Podobne ako popisky spisov by sa mali štítky na dvere postarať o to, aby návštevník získal všetky potrebné informácie, skôr ako otvorí dvere. K tomu patrí nielen meno osoby v kancelárii. Aj jeho oddelenie, funkcia a číslo kancelárie sú dôležité – a musia byť logicky usporiadané.Ak inštalujete štítky na označenie kancelárií, dbajte teda napríklad na vzostupné číslovanie miestností, ktoré bude v ideálnom prípade obsahovať aj kódovanie poschodí a oddelení. Je to dôležité nielen na vstupe do kancelárie, ale odzrkadľuje sa aj v informačných tabuliach, smerových tabuliach a tabuľkách s upozorneniami, ktoré privedú návštevníka skutočne priamo k týmto dverám.Vodiaci systém, na ktorého konci sú štítky na dvere pre príslušnú kanceláriu, by ste preto mali vždy vytvárať zvonku dovnútra a podľa možností s jednoznačnými farebnými a symbolovými kódmi. Piktogramy šetria mnoho slov pri hľadaní WC. Určité farby pre určité oddelenie v podniku vytvárajú priestorovú súvislosť pre hľadajúcu osobu.A nezabudnite tento vodiaci systém vytvárať z pohľadu návštevníka: skutočne som všade tam, kde by sa mohla počas cesty vyskytnúť neistota, umiestnil/a príslušné upozornenie?Štítky na dvere sú s kaiserkraft ešte len začiatokMáme na pamäti všetky vaše požiadavky a otázky týkajúce sa lepšej orientácie v podnikovom procese. Preto u nás nájdete aj vhodné štítky na menovky a stolové informačné štítky na jednoznačné označenie na konferenciách a pod. Veľký výber organizačných systémov a prvkov na uvoľnenie písacieho stola vám zabezpečí potrebný prehľad v kancelárii. Ak vám môžeme pomôcť zorientovať sa, kedykoľvek nás kontaktujte!