Zberače odpadkov a popolníky

Odpadky v exteriéri? To naozaj nemusí byť! Vybavte vaše vonkajšie priestory zberačmi odpadkov a popolníkmi a šliapnite odpadu na krk!

V kategórii Zberače odpadkov a popolníky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: VAR, FLORA, PROCITY, Rubbermaid, eurokraft pro, Kongamek, Gmöhling, Justrite, helit, rothopro.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 315

Zberače odpadkov a exteriérové popolníkyPri peknom počasí dobre padnú prestávky vo vonkajších priestoroch. Ale kam s obalom zo žuvačky alebo cigaretovým ohorkom? So zberačmi odpadkov a popolníkmi od kaiserkraft zostanú vonkajšie priestory a verejné zariadenia počas celého roka čisté.
Zberače odpadkov a popolníky do vonkajších priestorovVo fajčiarskych kútikoch, vedľa lavičiek alebo pod prístreškami sa neustále vytvára odpad. Aby sa tento odpad hneď dostal do správnej nádoby, dostanete u nás zberače odpadkov a exteriérové popolníky v rôznych variantoch, začínajúc pri veľkých, veľkokapacitných nádobách na odpad. Naše držiaky vriec na odpadky sa dajú postaviť do priestoru alebo priestorovo úsporne pripevniť na stenu, to isté platí pre naše popolníky. Tieto dostanete ako nenápadné nástenné popolníky do fajčiarskych kútikov, štíhle stĺpové popolníky do vstupných priestorov a stojace popolníky s vlastnou strieškou do nechránených priestorov. Alebo zabijete dve muchy jednou ranou a rozhodnete sa pre kombinovaný popolník, ktorý zjednocuje popolník a nádobu na odpad v jednom.Mimochodom: Aby boli vaše vonkajšie priestory nielen čisté ale aj bezpečné, sú všetky popolníky od kaiserkraft ohňovzdorné. Modely hasiace plamene znamenajú koniec nepríjemnému dymu.
Priama separácia z lásky k životnému prostrediu – so správnymi zberačmi odpadkovSo správnymi zberačmi odpadkov funguje separovanie odpadu vonku i vnútri. Zberače druhotných surovín s vekami alebo vrecia na odpadky v rôznych farbách na prvý pohľad jasne hovoria, do ktorej nádoby patrí zvyškový odpad a do ktorého papier. Podvozky s kolieskami uľahčujú likvidáciu. A ak je aj napriek zberačom odpadkov potrebná upratovacia akcia, niet dôvodu, aby ste sa do upratovania dali s vrecom na odpad prehodeným cez plece. Veď predsa existujú naše zberné vozíky na odpad a drapáky na odpadky. Takto bude obratom ruky a bez bolesti chrbta všetko znovu čisté.