Oväzovacie pásky

Oväzovacie pásky sú pravdepodobne najpraktickejším objavom, odkedy existuje expedovaný tovar. Stabilizujú veľké kartóny a zabezpečujú súdržnosť tovaru umiestneného na palete, bez veľkých nákladov.
A to najlepšie pri našej ponuke oväzovacích pások: pre každý balený tovar – či už malý balíček, plné palety alebo kompletný stroj – pre všetko existuje vhodná uzatváracia páska.

V kategórii Oväzovacie pásky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: eurokraft basic, HSM.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 24

Silné ako medveď: Oväzovacie pásky zabezpečujú tovar počas prepravyNašou snahou je, aby sa vaša zásielka dostala k adresátom nepoškodená. Preto v našom online obchode ponúkame uzatváracie pásky na zabezpečenie počas prepravy. Pri páskovaní sa prepravovaný tovar pokryje uzatváracou páskou, napne sa pomocou páskovacieho zariadenia a zaistí sa. Po zaistení sa už palety a balíky nemôžu počas prepravy kĺzať, prevrátiť ani vypadnúť zo stohu. Aby oväzovacie pásky vydržali záťaž, sú vyrobené z vysokoodolnej ocele, kompozitného materiálu alebo plastu. Sú dostupné v rôznych dĺžkach, hrúbkach, šírkach a triedach pevnosti. Ako však zistíte, ktorá vlastnosť materiálu je vhodná pre ktorú zásielku?
Tovar, ktorý sa má prepraviť, určuje druh oväzovacej páskyV závislosti od veľkosti a hmotnosti balíkov si môžete vybrať medzi ľahkými plastovými páskami z polypropylénu alebo polyesteru, elastickými kompozitnými páskami alebo oceľovými páskami s maximálnou odolnosťou proti pretrhnutiu. Oceľové pásky sa používajú na námornú prepravu a prepravu ťažkých nákladov a sú ideálne aj na prepravu tovaru s ostrými hranami a prepravu objemného tovaru. Vysoko elastický kompozit je vhodný na ťažké kufre a balíky. Kompozitný materiál z plastových vlákien má podobnú zaťažiteľnosť ako oceľ a kompozitné pásky sa optimálne prispôsobia aj neforemnému prepravovanému tovaru. A čo plast? PET páska je mimoriadne odolná proti prasknutiu a nemá ostré hrany. Polyesterová páska sa vďaka vysokému páskovaciemu objemu hodí na ťažký tovar – je podobne odolná proti roztrhnutiu, ale päťkrát ľahšia ako oceľová páska. Pre balíky a iný ľahký expedovaný tovar spĺňa PP páska všetky požiadavky ako štandardná uzatváracia páska.


Keď sme už hovorili o ostrých hranách: kaiserkraft ponúka rôzne artikle na ochranu hrán a povrchu vášho prepravovaného tovaru. Vyberte si zo širokej ponuky profilov, líšt, uhlov, rohov a ďalších artiklov.
Upínanie, uzatváranie, preprava. Máme profesionálne náradie – aj v súpraváchAko je uvedené vyššie, na profesionálne páskovanie potrebujete špeciálne náradie a prístroje. Na stránke kaiserkraft nájdete odvíjače, napínacie a uzatváracie zariadenia, ako aj uzátváracie zariadenia pre všetky typy páskovacích materiálov. V závislosti od vašich potrieb, jednotlivo alebo ako páskovaciu súpravu. Takto budete mať skutočne optimálne vybavenie – alebo chcete viac obalového materiálu? Veď viete: vždy sa ešte niečo zíde. Obráťte sa na nás, radi vám poradíme a pomôžeme.Tieto produkty by vás mohli tiež zaujímať:Digitálne váhy | Nevratné palety | Páskovacie stroje | Priemyselné palety | Zmršťovacie fólie | Váhy na listy | Váhy Soehnle | Súpravy na páskovanie EUROKRAFT