Prívesy, prívesy na ťažké náklady

Hľadáte príves, s ktorým dokážete sami prepraviť aj tie najťažšie bremená? Už ste ho našli. Na každú úlohu z oblasti prepravy Vám ponúkame vhodné riešenie – na mnohé rôzne zaťaženia a rozmery nakladaného tovaru.

V kategórii Prívesy, prívesy na ťažké náklady Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: eurokraft pro, Kongamek.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 38

Prívesy a prívesy na ťažké náklady: Ťažná sila na prepravu bremienAk vaše rodinné auto nie je dostatočne veľké na dovolenkovú batožinu, vezmite si príves. A keď je náklad priťažký na stohovač alebo vysokozdvižný vozík? Presne. U kaiserkraft nájdete veľký výber prívesov na úspešnú prepravu veľkých a ťažkých bremien.Aké prívesy u nás nájdete?Principiálne sa dajú naše prívesy rozdeliť do dvoch kategórií:  • Ťahačové prívesy

  • Prívesy na ťažké náklady


Základným rozdielom je ich nosnosť. S prívesom na ťažké náklady sa dá prepraviť až 50 ton.Okrem toho dostanete u nás prívesy s riadením otočným oplenom a s riadením pomocou nápravových čapov, malou a veľkou ložnou plochou a rôznymi kolieskami. V prípade vašej požiadavky vám radi dodáme príves aj s bočnicami, zaisťovacou brzdou a ďalším príslušenstvom. Podkladacie kliny zabránia samovoľnému pohybu.Ako nájdete perfektný príves pre vaše potreby?Tak, že si položíte otázku, na aký účel chcete príves používať:  • Aké veľké a ťažké sú bremená, ktoré by ste chceli prepravovať?

  • Na akom podklade bude príves jazdiť?

  • S akým vozidlom ho chcete prevádzkovať?


Na ťažké bremená potrebujete príves na ťažké náklady s vysokou nosnosťou, citlivý tovar budete chrániť s celogumovými obručami, v stiesnených priestoroch sa ponúka malý polomer otáčania.Potrebujete príves, ktorý bude špeciálne prispôsobený vašim potrebám? Žiaden problém. Jednoducho nás kontaktujte. U kaiserkraft dostanete špeciálne vyhotovenia na takmer každý účel.Na čo sú vhodné prívesy a prívesy na ťažké náklady?Teda najsamprv: nie na rodinnú dovolenku. Sú však skutočnými multitalentmi, keď ide o prenášanie bremien v rámci prevádzky z jedného miesta na druhé. Či kontajnery, stroje alebo boxy, na naše prívesy sa toho dá umiestniť veľa. Jednoducho pripojte príves na ťahač alebo na stohovač a môžete vyštartovať.Jeden nestačí? Potom ich pripojte niekoľko do radu. To je ideálne aj v prípade, ak chcete váš náklad skladať na rôznych miestach. Dokonca ani krátke trasy na cestných komunikáciách nepredstavujú problém. Pre tento prípad dostanete od nás balíky zodpovedajúce predpisom cestnej premávky, ktoré vám umožnia používať príves vo verejnej doprave.Ešte niekoľko tipov na záverSila spočíva v pokoji. To platí aj pri jazde s prívesom. Ak s ním jazdíte rýchlejšie ako 6 km/h, klesá uvedená nosnosť, a tým aj bezpečnosť. Preto radšej stiahnite nohu z plynového pedála a dbajte na dostatočné zabezpečenie nákladu, napríklad pomocou upínacích popruhov alebo upevňovacích sietí.Oboje nájdete v našom obchode, rovnako ako veľký výber prepravných zariadení a príslušenstva, od vidlicových zdvíhacích vozíkov až po palety.