Slnečníky

Vo vonkajšej oblasti podniku nesmú, samozrejme, chýbať slnečníky. Pretože v chladnom tieni môžu vaši zamestnanci stráviť prestávku úplne pohodlne a načerpať energiu na ďalší deň. Presvedčte sa o našich produktoch!

Vaše filtre
Typ produktu
Farba
Hĺbka

Slnečníky: optimálna ochrana pri slnečnom žiarení a horúčaveLeto, slnko a – slnečníky: Vaši zamestnanci pracujú motivovanejšie a efektívnejšie, ak si môžu trocha aj oddýchnuť. A to sa dá, prirodzene, najlepšie vonku. Pretože čerstvý vzduch a denné svetlo dokážu skutočne povzbudiť telo a ducha. Ale opatrne: Príliš veľa slnka a horúčavy sa postará o presný opak! So slnečníkmi sa postaráte o chladivý tieň a dostatočnú ochranu pred slnkom – ako dobre, že u kaiserkraft nájdete presne to správne vybavenie pre vaše vonkajšie plochy.Najdôležitejšie kritéria výberuNie je slnečník ako slnečník! A každý kupujúci má iné očakávania. Preto sme pre vás zhrnuli najdôležitejšie kritéria nákupu, aby ste sa rýchlo a jednoducho dostali k svojmu požadovanému produktu.Stabilné stojany na slnečníky

  • Premyslite si vopred, či potrebujete pojazdný stojan s kolieskami alebo mimoriadne stabilnú nohu.

  • Dbajte na trvanlivý materiál odolný proti poveternostnými vplyvom, ako je pozinkovaná oceľ.

  • Tip: Ak chcete výnimočnú kvetinovú dekoráciu, siahnite radšej po kombinácii slnečníka a kvetináča – takto budete mať jedným ťahom na dosah tieň aj kvety.


Jednoduché otvorenie a zatvorenie

Všímajte si, ako sa slnečník otvára a zatvára. Existujú rôzne mechanizmy, ako sú posuvné uzávery, otočné kľuky alebo aj ťažné lanká. Ktorú metódu uprednostníte?Obaly a ochrana

Slnečníkové obaly chránia látku pred poveternostnými vplyvmi, ako sú dážď, ľad a chlad. Tým sa postarajú na jednej strane o čistotu a na druhej strane o trvanlivosť.Ďalšie prvky vybaveniaSlnečníky ponúkame v najrozmanitejších veľkostiach, tvaroch a farbách. Premyslite si vopred, ktorý dizajn sa najlepšie hodí k vášmu podniku a aké požiadavky má slnečník spĺňať. Máme napríklad aj slnečníky so zalamovacím kĺbom, ktoré môžete obratom ruky nastaviť podľa polohy slnka.Všetko pre vonkajšie priestory!Skompletizujte vybavenie vašich vonkajších priestorov s ďalšími produktami z nášho online obchodu. Aké by to bolo napríklad s kvetináčmi, s ktorými by ste aj v areáli podniku vytvorili zelené plochy? Vedeli ste, že človek sa skôr zotaví zo stresu, ak je v prírode? Odhliadnuc od toho sa kvety takisto výborne hodia ako protipohľadová bariéra pred nechcenými pohľadmi alebo na oddelenie rôznych oblastí. Radi vám poradíme!