Pojazdné kontajnery

Dajme veci do pohybu … malé a veľké, ľahké, stredne ťažké a veľmi ťažké tovary. S pojazdnými kontajnermi prepravíte tovar akéhokoľvek druhu veľmi ľahko a bezpečne. Vysoké namáhanie alebo dlhodobé používanie týmto viacúčelovým produktom vôbec neublížia.

V kategórii Pojazdné kontajnery Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: eurokraft pro, Kongamek, eurokraft basic, ZARGES, Gmöhling, PRESTAR.

Vaše filtre
  Značka
  Typ produktu
  Trvalá udržateľnosť
  Dĺžka
  Dĺžka plošiny
  Hĺbka
  Materiál
  Nosnosť
  Šírka
  Šírka plošiny
  Vlastnosť
  Vyhotovenie kolesa
  Vyhotovenie pojazdného kontajnera
  Výška
  Cena s DPH
  Cena bez DPH
  Relevantné
  Počet výrobkov: 140

  Pojazdný kontajner – univerzálny pomocník s perfektným pocitom pri jazde  V cestnej premávke sme už len na krok pred autonómnym jazdením. Naopak, v skladoch, hoteloch alebo dielňach sa bude pravdepodobne posúvať a ťahať ešte dlhšie, pokiaľ sa len bude dať. Ako dobre, že u nás nájdete pojazdné kontajnery, s ktorými sa preprava vykonáva takmer sama.  Kolieska v každom prostredí  Naše pojazdné kontajnery sú vhodné na rôzne veci: stohovacie prepravky, kartóny, bielizeň, náradie… Ich spoločnou vlastnosťou je jednoduchá manipulácia.A vynikajúce jazdné vlastnosti. O to sa starajú vysokokvalitné kolieska.  Dokonalé koliesko pre perfektný pocit z jazdy pritom závisí od podlahovej krytiny. Celogumové kolieska sú ideálne, keď sa kontajner pohybuje na voľnom priestranstve alebo musí prekonávať veľa schodov. Na citlivých podlahách sa kolieska nezanechávajúce stopy postarajú o to, že nezostanú žiadne nepekné pruhy. Po dojazde do cieľa funkcia dvojitej brzdy zabraňuje, aby sa prepravka samovoľne ďalej posunula dopredu alebo do strany.  A vo vnútri?  Vo vnútri je veľa miesta, v policových vozíkoch dokonca na viacerých úrovniach. Prepravovaný tovar sa preto dá prepravovať z miesta na miesto príslušne roztriedený. Aby počas jazdy z vozíka nič nespadlo, dostanete naše pojazdné kontajnery s dvomi, tromi alebo štyrmi stenami – mriežkové steny pre dobrý výhľad na obsah alebo priebežné steny pre čo najlepšiu ochranu. Uzamykateľné krídlové dvere sa okrem toho postarajú o bezpečnosť pri preprave cenných predmetov.  U kaiserkraft nájdete tiež skriňové vozíky na kancelársky materiál, náradie a laboratórne pomôcky, super ľahké hliníkové pojazdné kontajnery, logistické boxy, ako aj mnohé ďalšie dopravné zariadenia a vozíky. Ideálne „premostenie'', kým vaše mriežkové vozíky niekedy v budúcnosti nebudú jazdiť sami od seba. Máte ešte otázky? Bez obáv nás kontaktujte!  Tieto produkty by vás mohli tiež zaujímať:  Žľabové sklápacie vozíky | Skladacie kartóny | Zdvíhacie zariadenia | Kolieska pre dopravné zariadenia | Počítacie váhy | Pomôcky na zdvíhanie | Kancelárske vozíky Kongamek