Pojazdné kontajnery

Dajme veci do pohybu … malé a veľké, ľahké, stredne ťažké a veľmi ťažké tovary. S pojazdnými kontajnermi prepravíte tovar akéhokoľvek druhu veľmi ľahko a bezpečne. Vysoké namáhanie alebo dlhodobé používanie týmto viacúčelovým produktom vôbec neublížia.

V kategórii Pojazdné kontajnery Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: EUROKRAFTpro, Kongamek, EUROKRAFTbasic, Gmöhling, PRESTAR, ZARGES.

Značka
Typ produktu
Dĺžka
Relevantné
Počet výrobkov: 146

Pojazdný kontajner – univerzálny pomocník s perfektným pocitom pri jazde



V cestnej premávke sme už len na krok pred autonómnym jazdením. Naopak, v skladoch, hoteloch alebo dielňach sa bude pravdepodobne posúvať a ťahať ešte dlhšie, pokiaľ sa len bude dať. Ako dobre, že u nás nájdete pojazdné kontajnery, s ktorými sa preprava vykonáva takmer sama.



Kolieska v každom prostredí



Naše pojazdné kontajnery sú vhodné na rôzne veci: stohovacie prepravky, kartóny, bielizeň, náradie… Ich spoločnou vlastnosťou je jednoduchá manipulácia.A vynikajúce jazdné vlastnosti. O to sa starajú vysokokvalitné kolieska.



Dokonalé koliesko pre perfektný pocit z jazdy pritom závisí od podlahovej krytiny. Celogumové kolieska sú ideálne, keď sa kontajner pohybuje na voľnom priestranstve alebo musí prekonávať veľa schodov. Na citlivých podlahách sa kolieska nezanechávajúce stopy postarajú o to, že nezostanú žiadne nepekné pruhy. Po dojazde do cieľa funkcia dvojitej brzdy zabraňuje, aby sa prepravka samovoľne ďalej posunula dopredu alebo do strany.



A vo vnútri?



Vo vnútri je veľa miesta, v policových vozíkoch dokonca na viacerých úrovniach. Prepravovaný tovar sa preto dá prepravovať z miesta na miesto príslušne roztriedený. Aby počas jazdy z vozíka nič nespadlo, dostanete naše pojazdné kontajnery s dvomi, tromi alebo štyrmi stenami – mriežkové steny pre dobrý výhľad na obsah alebo priebežné steny pre čo najlepšiu ochranu. Uzamykateľné krídlové dvere sa okrem toho postarajú o bezpečnosť pri preprave cenných predmetov.



U KAISER+KRAFT nájdete tiež skriňové vozíky na kancelársky materiál, náradie a laboratórne pomôcky, super ľahké hliníkové pojazdné kontajnery, logistické boxy, ako aj mnohé ďalšie dopravné zariadenia a vozíky. Ideálne „premostenie'', kým vaše mriežkové vozíky niekedy v budúcnosti nebudú jazdiť sami od seba. Máte ešte otázky? Bez obáv nás kontaktujte!



Tieto produkty by vás mohli tiež zaujímať:



Žľabové sklápacie vozíky | Skladacie kartóny | Zdvíhacie zariadenia | Kolieska pre dopravné zariadenia | Počítacie váhy | Pomôcky na zdvíhanie | Kancelárske vozíky Kongamek | Dopravné rudly EUROKRAFTpro