Kancelárske stoličky

Potrebujete niečo rýchlo prerokovať, na chvíľu odľahčiť chrbát alebo zabezpečiť zákazníkom a hosťom miesto na sedenie, ktoré šetrí priestor? Kancelárske stoličky bez operadla a pomôcky na státie dokážu toto všetko – a ešte niečo navyše.

V kategórii Kancelárske stoličky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Topstar, meychair, eurokraft pro, interstuhl, Twinco, bimos, eurokraft basic, MAUL, TrendOffice.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 57

Ergonomické kancelárske stoličky bez operadla a pomôcky na státie: Oprieť sa dozadu? Máme lepší nápad!Oprieť sa dozadu a relaxovať – čo je na tom zlé? V podstate nič. Čoraz viac pracovníkov v kanceláriách však vymieňa klasickú stoličku za ergonomickú kancelársku stoličku bez operadla. Je to nielen rozumné, ale aj predovšetkým zdravé riešenie.
Na aký účel sú potrebné kancelárske stoličky bez operadla?Kancelárska stolička bez operadla je v zásade sedadlo bez operadla, ktoré sa pomocou chytrých funkcií zmení na stoličku posilňujúcu chrbát: Takzvaný multipohyblivý kancelársky nábytok nabáda používateľa k pohybu počas sedenia. Máme kancelárske stoličky bez operadla s opierkou alebo bez opierky, s prestaviteľnou výškou alebo bez prestaviteľnej výšky, s kolieskami alebo bez koliesok, otočné a pevné stoličky bez operadla alebo dokonca skladacie stoličky bez operadla a, samozrejme, aj pomôcky na státie.Čalúnené sedadlá alebo ergonomicky tvarované škrupiny sedadiel zabezpečia, že nad prácou nikdy nebudete sedieť v strnulej polohe. Otočné a plynule výškovo prestaviteľné podstavce, kolieska a v neposlednom rade neprítomnosť operadla zabezpečujú maximálnu mobilitu – aj pri minimálnych pohyboch.
Aké rozdiely existujú medzi kancelárskymi stoličkami bez operadla?kaiserkraft ponúka kancelárske stoličky bez operadla so širokou škálou základných úloh. Stoličky na kolieskach s čalúneným povrchom sú všestranne využiteľné na sekundárne pracoviská v kancelárii. Fungujú aj ako sedadlá pre návštevníkov.V ordinácii, v predajnej miestnosti s poradenstvom alebo v iných profesiách, kde potrebujete sedieť a zároveň byť mobilný, sú stoličky bez operadla s hygienickými poťahmi tou správnou voľbou.Pevné kancelárske stoličky bez operadla s nastavením výšky pomocou plynového zdviháka sú užitočnou alternatívou ku klasickej kancelárskej stoličke. Môžu napríklad zabezpečiť väčšiu pohyblivosť chrbta a hlavy počas stretnutí, ušetriť miesto v malej kancelárii alebo vybaviť priestor pre zákazníkov.Pomôcky na státie nie sú stoličky bez operadla ako také – to prezrádza už ich názov. Môžu však odľahčiť telo pri vzpriamenej polohe – napríklad ak si chcete na chvíľu uvoľniť nohy pri pracovnom stole na státie alebo pri výškovo nastaviteľnom písacom stole. Ergonomickou výhodou je aj vzpriamenejší postoj pri sedení.Okrem toho ponúkame širokú škálu ergonomických vyhotovení s funkciami kužeľa a výkyvnou funkciou. Sú kompaktnejšou a stabilnejšou alternatívou sedacej lopty – so všetkými jej výhodami, ale bez všetkých jej nevýhod.Ani nezabúda sa ani na dizajn. Vizuálne atraktívne stoličky sú módnou alternatívou pre kaviarne alebo zákaznícke priestory, kde je dĺžka pobytu pomerne krátka. Dizajnové stoličky bez operadla taktiež spestria vybavenie vašej kancelárie.V príručke „Zdravé sedenie''sa okrem iného dozviete, ako ponúknuť svojim zamestnancom len to najlepšie v oblasti kancelárskych stoličiek. V prípade projektu nových kancelárskych priestorov vás, samozrejme, budeme sprevádzať aj pri výbere účelných stoličiek bez operadla a kancelárskych stoličiek. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať!