Napínacie prístroje, uzatváracie prístroje

Chcete bezpečne uzavrieť balíky alebo palety na prepravu? V sortimente kaiserkraft nájdete vhodné páskovacie zariadenie pre každý typ páskovania – od ručného napínacieho prístroja cez páskovacie zariadenia s akumulátorom až po elektrické páskovacie stroje.

V kategórii Napínacie prístroje, uzatváracie prístroje Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: KS Tools.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 37

Zabezpečenie na prepravu pomocou páskovacích zariadení – lepšie ako akýkoľvek uzolProfesionálne zabezpečenie na prepravu je umenie samo o sebe? Nie s našimi páskovacími zariadeniami. Okrem napínacích a uzatváracích zariadení pre rôzne oblasti použitia ponúkame aj vhodné oväzovacie pásky z robustného plastu a ocele. Váš zabalený tovar je tak počas prepravy optimálne zabezpečený.Napínací prístroj a kliešte alebo kombinované upínacie a zatváracie zariadenie?Napínať, uzatvárať, strihať: Tieto tri kroky sú pri páskovaní vždy rovnaké, ale možno ich vykonať rôznymi spôsobmi. Ak balíte príležitostne, stačí použiť ručný napínací prístroj a potom uzatváracie kliešte. Alebo si môžete vybrať páskovacie zariadenie, ktoré ponúka všetky kroky v jednom. Takéto zariadenia sú k dispozícii okrem iného na batérie a v manuálnej verzii s páčkou na stlačenie.Ešte väčší komfort a rýchlosť ponúka poloautomatické alebo plnoautomatické páskovacie zariadenie s variabilnou rýchlosťou páskovania, displejom a rôznymi prevádzkovými funkciami. Tu môžete niekedy dokonca variabilne nastaviť rýchlosť páskovania – jednoducho stlačením tlačidla. Tieto zariadenia sú ideálne pre všetkých, ktorí často balia tovar vo veľkých množstvách.Takto nájdete správne páskovacie zariadenieNapínač a kliešte, ručný prístroj alebo automatické viazacie zariadenie? Odpoveď závisí najmä od toho, ako často balíte. Okrem toho je dôležité, či je balený tovar hranatý alebo oblý, pretože niektoré páskovacie zariadenia sa musia používať na rovných plochách. Pozornosť venujte aj šírkam pások, pre ktoré sú uzatváracie zariadenia vhodné.Keď už hovoríme o páskovaní, v našom online obchode si môžete zaobstarať aj plastové pásky a oceľové pásky, ktoré sa hodia k páskovacím zariadeniam, dokonca v praktických páskovacích súpravách, ako aj uzatváracie spony a mnoho ďalších produktov na bezpečné balenie. Porozhliadnite sa. Ak máte akékoľvek otázky, radi vám kedykoľvek poradíme a pomôžeme!
Tieto produkty by vás mohli tiež zaujímať:Drevené palety | Skladacie kartóny | Zváracie prístroje | Ručné odvíjače | Zmršťovacie fólie | Priemyselné palety | Súpravy na páskovanie EUROKRAFT | Odvíjače lepiacich pások tesa