037 – 65 23 633 

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Výška
Šírka
Svetlá výška
Povrch
Materiál
Hĺbka
Farba strechy
Zobraziť viac
 

Prístrešky

Už nikdy nebudete stáť na daždi, už nikdy mokré sedadlá bicyklov alebo prevlhnuté listy a noviny. Vďaka prístreškom alebo zastrešeniam je tomu koniec. Prístrešky pre fajčiarov alebo zastrešenia sú ideálnym riešením do vstupných priestorov, vstupov do pivníc, parkovísk bicyklov a príjazdov do garáží. Už ani nehovoriac o autobusových zastávkach a nadzemných staniciach metra.
Našli sme 28 artikel/-e/-ov
| | |
Našli sme 28 artikel/-e/-ov

Prístrešky a zastrešenia – suchý za každého počasiaVedeli ste, že v Berlíne prší v priemere takmer tak často ako v Kodani, a síce 166 dní v roku? V Bruseli je to dokonca 206 daždivých dní a v Liverpoole ešte takmer o 20 viac. To, žiaľ, zmeniť nevieme. Radi však prispejeme k tomu, aby vaši zamestnanci neznervózneli a zachovali si dobrú náladu, keď musia pri vytrvalom daždi čakať na autobus, alebo si cez prestávku chcú zapáliť. Prístrešky a zastrešenia od KAISER+KRAFT sa postarajú o suché vonkajšie priestory a znamenajú koniec premočeným sedadlám na bicykloch pri ceste domov – prístrešky pre fajčiarov sa postarajú o suché oblečenie aj počas prestávok.
Prístrešky a zastrešenia v rôznych veľkostiach a vyhotoveniachNaše prístrešky sú viac ako len strecha nad hlavou. Sú zhotovené z robustných materiálov, ako je oceľ, vlnitý plech a jednovrstvové bezpečnostné sklo, a svojím pevným ukotvením v zemi predstavujú spoľahlivú ochranu pred vlhkosťou. Aby to platilo na každom stanovisku a pri každom smere vetra, dostanete v našej predajni zastrešenia so zadnou stenou a s jednou alebo dvomi bočnými stenami.Alebo si svoj prístrešok zostavíte sami. S modulárne konštruovanými variantmi zostanete flexibilní. Skombinujte rôzne diely podľa svojich predstáv, zvoľte si nepriehľadné alebo transparentné steny a ušetrite miesto so závesmi na bicykle namiesto klasických stojanov. Samozrejme, ponúkame aj osobitné prístrešky pre fajčiarov!
Reprezentatívny vzhľad čakární a prístreškov pre fajčiarovŠtýlový dizajn sa postará o to, aby prístrešky od KAISER+KRAFT opticky zapadli do vašich vonkajších priestorov. Aj tu máte možnosť výberu, napríklad medzi rôznymi farbami a špicatou alebo plochou strechou. Osobitný komfort vo fajčiarskych kútikoch ponúkajú prístrešky uzavreté po celom obvode. Tieto dostanete u nás aj so zamykateľnými dverami.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov