037 – 65 23 633 

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Dĺžka lana
Nosnosť
 

Lanové navijaky, ťažné lanká

S lanovými navijakmi zdvíhate obrobky a pracovné materiály s hmotnosťou až do viacerých stoviek kilogramov – výkonnejšie sú už len naše elektrické navijaky! Nájdete tu, samozrejme, aj stavebné navijaky na použite v mobilnej oblasti.
Našli sme 17 artikel/-e/-ov
| | |
Lanový navijak mechanický
nástenný navijak, zdvihové zaťaženie 300 kg
s DPH
od 274,80
bez DPH
od 229,-
Lanový navijak mechanický
nástenný navijak, zdvihové zaťaženie 500 kg
s DPH
od 322,80
bez DPH
od 269,-
Lanový navijak mechanický
konzolový navijak, zdvihové zaťaženie 300 kg
s DPH
od 262,80
bez DPH
od 219,-
Ručný lanový navijak
nástenný navijak, zdvihové zaťaženie 50 kg
s DPH
130,80
bez DPH
109,-
Ručný lanový navijak
nástenný navijak, zdvihové zaťaženie 100 kg
s DPH
202,80
bez DPH
169,-
Lanový navijak elektrický
ovládacie vedenie 3 m
s DPH
od 4.428,-
bez DPH
od 3.690,-
Uchopovací napinák
vrát. veľkého základného vybavenia
s DPH
od 1.650,-
bez DPH
od 1.375,-
Uchopovací napinák
vrát. malého základného vybavenia
s DPH
od 1.150,80
bez DPH
od 959,-
Uchopovací napinák
vrát. pákovej rúrky
s DPH
od 922,80
bez DPH
od 769,-
Malý napinák
vrát. základného vybavenia
s DPH
od 478,80
bez DPH
od 399,-
Ručný lanový navijak so závitovkovou prevodovkou
s červeným práškovým nástrekom
Cena na vyžiadanie
s DPH
1.674,-
bez DPH
1.395,-
s DPH
1.174,80
bez DPH
979,-
s DPH
1.434,-
bez DPH
1.195,-
s DPH
2.010,-
bez DPH
1.675,-
Našli sme 17 artikel/-e/-ov

Lanové navijaky a lanové kladkostroje – priestorovo úsporná alternatíva k reťazovému kladkostrojuLanové navijaky a lanové kladkostroje sú klasikou zdvíhacej techniky. Niet sa čo čudovať, veď stále je čo zdvíhať, či na stavbe alebo v dielni, vnútri alebo vonku. A niekedy sú najlepším riešením flexibilné zdvíhacie zariadenia.Ako fungujú lanové navijaky a lanové kladkostroje?Žiaden lanový navijak bez lana – presnejšie povedané bez viacžilového drôteného lana, ktoré odolá aj vysokým zaťaženiam. Ďalšou pevnou súčasťou lanových navijakov je bubon, na ktorom je navinuté lano. Preto hovoríme aj o „bubnovom navijaku''.Otáčaním bubna sa zdvíha, resp. spúšťa lano, a s ním spojené bremeno. Pri niektorých lanových navijakoch sa tento pohyb vykonáva ručne otáčaním kľuky. Elektrické lanové navijaky sú vybavené motorom a diaľkovým ovládačom. Všetko, čo musíte urobiť, aby sa bremeno zdvihlo, spustilo alebo udržalo vo vzduchu, je stlačenie správneho gombíka.Na čo sú vhodné lanové navijaky a lanové kladkostroje?Lanové navijaky sú ako jednoducho ovládateľné zdvíhacie zariadenia ideálne na zdvíhanie alebo ťahanie bremien. Nosnosť je síce, s niekoľkými výnimkami, nižšia ako pri reťazovom kladkostroji. Na druhej strane zaberajú naše lanové navijaky málo miesta a sú príjemne ľahké. Preto sa podľa modelu hodia aj na mobilné používanie.Mobilné alebo stacionárne – kedy a aký lanový navijak je ten správny?Miesto použitia a účel použitia sú rozhodujúce pri výbere lanových navijakov:  • Na pevné miesto v sklade, vo výrobe alebo v dielni nájdete u KAISER+KRAFT ručne prevádzkované lanové navijaky pre montáž na stenu. Nehlučné, kompaktné a so zdvíhanými bremenami až do viacerých stoviek kilogramov.

  • Máte k dispozícii viac miesta a chcete zdvíhať vyššiu hmotnosť? Potom odporúčame elektrický lanový navijak s nosnosťou do 2000 kilogramov.

  • Vonku na stavenisku a na meniacich sa stanovištiach sú optimálnym riešením stavebné lanové navijaky. Dajú sa jednoducho upevniť pomocou háka a ovládať diaľkovým ovládačom. Automatické vypnutie pri navinutom lane zvyšuje bezpečnosť.


Potrebujete odbornú pomoc pri výbere? Radi Vám poradíme, nielen pri nákupe lanových navijakov. U KAISER+KRAFT si môžete zakúpiť aj kladkostroje a reťazové kladkostroje, žeriavy, pružinové navijaky a všetko ostatné, čo potrebujete na zdvíhanie a prepravu vo Vašom podniku.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov