Retardéry

Viac bezpečnosti na všetkých cestách vďaka retardérom: retardéry, ako aj spomaľovacie prahy zabraňujú príliš rýchlej jazde na dôležitých dopravných bodoch, akými sú miesta nakládok, výjazdy alebo priechody chodcov.

Vaše filtre
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Dĺžka
Relevantné
Počet výrobkov: 29

Retardéry a spomaľovacie prahy: znížiť tempo – zvýšiť bezpečnosť!Keď zhon zas raz naberá na obrátkach, vtedy sú najcennejšie: retardéry od kaiserkraft sa postarajú o vhodnú rýchlosť, či už v areáli podniku alebo na parkovisku určenom pre zákazníkov. Avšak nielen to: Spolu s našimi produktmi z oblasti zahradení a označení je vám k dispozícii rozsiahly systém na regulovanie kompletnej premávky chodcov a vozidiel všetkého druhu – pre vnútorné aj vonkajšie priestory.
Spomaľovače: Bezpečnosť pre chodcov a vozidláKeď nestíhate, občas šliapnete na plyn: retardéry zaručujú na správnych miestach zachovanie krokovej rýchlosti, a tým zabraňujú, aby sa váš firemný areál stal pretekárskou dráhou – vďaka signálnym farbám a reflektorom aj v noci. Pritom sa nemusíte obávať, že sa vám poškodí vozidlo: gumené zmesi odolávajúce kamiónom s protišmykovým profilom chránia pneumatiky a podvozok. Bočné ukončovacie prvky a káblové kanály vytvárajú okrem toho jemné a bezpečné prechody pre chodcov a cyklistov.
Správne retardéry pre správnu rýchlosťPodľa požadovanej odporúčanej rýchlosti sú naše retardéry dostupné vo variabilných výškach: vysoký prah znamená nízke tempo. A aj čo sa týka materiálu máte možnosť výberu. Chcete chrániť životné prostredie? Spomaľovače z recyklovaného kaučuku sú odolné voči UV žiareniu, olejom a vlhkosti a bez problémov vydržia teploty od –40 do +80 ° Celzia.
Retardéry kombinované s vodiacimi a zahradzovacími systémami – spoločne ešte silnejšíkaiserkraft ponúka zodpovedajúci produkt pre každú oblasť prevádzkovej bezpečnosti. Preto sa naše retardéry dajú optimálne doplniť vodiacimi dopravnými majáčikmi, zahradzovacími páskami, závorami, ochrannými oblúkmi alebo dopravnými zrkadlami, pomocou ktorých si môžete udržať prehľad aj vo vyústeniach uličiek, miestach nakládok alebo priechodoch pre chodcov. Vaše osadenstvo je tak v areáli podniku chránené a zákazníci, ktorí sa cítia bezpečne, sa radi opäť vrátia. Tak si to zhrnieme: Bezpečnosť v podniku sa oplatí. Máte ešte otázky? Tak nám zavolajte – radi vám pomôžeme.