Dávkovače mydla

Chcete horúci tip na hygienu? Vyberte si dávkovače mydla na vybavenie umyvárne. Aha, toto už poznáte? Potom sa môžete rovno pustiť do výberu!

V kategórii Dávkovače mydla Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: CWS, Rubbermaid, AIR-WOLF, TORK, Kimberly-Clark.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Hĺbka
Relevantné
Počet výrobkov: 35

Dávkovač mydla: na dokonale dávkovanú hygienuMikróby a baktérie sa môžu usadiť kdekoľvek – dokonca aj na fľašiach s mydlom. Dávkovače mydla na steny a stĺpy minimalizujú kontakt a dodávajú mydlá, dezinfekčné prostriedky a pleťové vody v optimálnych dávkach. Veľká výhoda: vybavenie umyvárne vám zostane dlhšie zachované a ľahko sa udržiava.
Ktoré dávkovače mydla alebo sprchového gélu sú k dispozícii na dielenské, kancelárske a komerčné použitie?Priemyselné dávkovače mydla sú k dispozícii v širokej škále veľkostí, materiálových variantov, typov montáže a spôsobov dávkovania. Nejde len o vzhľad alebo priestor, ktorý je k dispozícii na stene, ale aj o mydlá, ktoré možno použiť, a možné aplikácie:  1. Kapacita náplne: Malé dávkovače mydla od 500 ml sú úplne postačujúce pre mnohé umyvárne alebo kancelárske WC. Veľké priemyselné dávkovače mydla majú zmysel len vtedy, ak sa denne intenzívne používajú. Mydlá a emulzie sú síce trvanlivé, ale pri zriedkavejšom používaní po čase menia svoje chemické zloženie a môžu upchať trysky.

  2. Ovládanie: Dávkovače mydla na ovládanie jednou rukou sú praktické a pohodlné, ale pákové dávkovače alebo dávkovače mydla s bezdotykovou automatikou sú hygienickejšie. Najmä v zdravotníckych zariadeniach a v prostredí s vysokou návštevnosťou sú varianty s bezdotykovým ovládaním jednoznačne bezpečnejšou voľbou.

  3. Dávkovanie: striekanie, penenie alebo jednoduché dávkovanie? To závisí od obsahu. Dezinfekčné prostriedky na ruky a podobné čistiace prostriedky by sa mali dať aplikovať širokým rozprašovačom, zatiaľ čo mydlá s povrchovo aktívnymi látkami vyvíjajú svoj umývací účinok optimálne, keď vychádzajú z dávkovača už napenené.

  4. Materiál: Dávkovače mydla z ušľachtilej ocele sú v niektorých obchodných prostrediach povinné, pretože sa ľahšie udržiavajú v čistote ako plastové. Okrem toho sú v dielni a prevádzke jednoducho odolnejšie. Plastové priemyselné dávkovače mydla sú však kompaktnejšie, majú lepší tvar a ľahko sa zmestia do malých umývacích priestorov alebo miestností.


Tip: Mnohé dávkovače mydla sú vhodné nielen na starostlivosť o ruky, ale aj na dezinfekciu a čistenie povrchov. Najmä pákové dávkovače dokážu rýchlo a jednoducho dávkovať dezinfekčné prostriedky všetkých druhov. Aj v tomto prípade nainštalujte hneď vedľa nich vhodné dávkovače papierových utierok.
Ktorý dávkovač mydla alebo sprchového gélu je najlepší?Samotný dávkovač mydla nie je dokonalým vybavením umyvárne. Ak sa dávkovač a mydlo alebo čistiaci prostriedok hodia k sebe, urobil sa aspoň prvý krok. Dôležité je však celé hygienické vybavenie umyvárne. Dávkovač sprchového gélu sa v zásade nelíši od dávkovača mydla, okrem toho, že je umiestnený v sprche. Takisto musí byť k dispozícii dávkovač uterákov alebo sušič rúk, ako aj boxy na odpadky a zberné koše.Hygienické pokyny: Predovšetkým dbajte na to, aby sa používatelia museli pri umývaní čo najmenej dotýkať dávkovačov a aby boli všetky prvky ľahko a rýchlo dostupné.Chcete sa dozvedieť viac? Radi vás osobne informujeme o našom sortimente dávkovačov mydla a ďalších produktoch. Neváhajte nás kontaktovať.