Stojany na bicykle

Dajte zamestnancom a hosťom dobrý dôvod na bicyklovanie. Prostredníctvom stojanov na bicykle a boxov na bicykle ponúknite bezpečnú možnosť odstavenia bicyklov. Či už ako podlahové stojany, oporné alebo nástenné stojany: Na kaiserkraft nájdete stojany na bicykle s certifikátom ADFC na jednotlivé použitie alebo na radové spojenie, ako aj kryté garáže na bicykle – šetrné k bicyklom, šetriace miesto a priestor.

V kategórii Stojany na bicykle Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: PROCITY, Schake, eurokraft pro, eurokraft basic, VAR.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 94

Stojany na bicykle – bezpečné parkovanie bicyklovBezpečné odkladacie priestory pre bicykle sú pre mnohých zamestnancov dôležitým kritériom, aby do práce prišli na bicykli. So stojanmi na bicykle zabezpečíte, aby zamestnanci, zákazníci, hostia a obchodní partneri mohli bezpečne parkovať svoje bicykle vonku. Kryté garáže na bicykle majú tú výhodu, že chránia pred poveternostnými vplyvmi. Vďaka stojanom na bicykle nebudú bicykle náhodne opreté o steny alebo ploty v areáli firmy, ale budú úhľadne zaparkované v stojanoch na bicykle, boxoch na bicykle a pod.Ak potrebujete veľký počet parkovacích miest, môžete stojany na bicykle kedykoľvek namontovať aj ako radové prepojenie. Modulárne stojany na bicykle s mimoriadne širokými stojanmi chrániacimi ráfiky sú obzvlášť komfortné. Tieto boli testované ADFC a ocenené za ich vysokú kvalitu. Všetky stojany na bicykle a garáže na bicykle s certifikátom ADFC sú stabilné, šetrné k bicyklom, priestorovo úsporné, dajú sa rozširovať a vyznačujú sa elegantným dizajnom.Máte otázky týkajúce sa konštrukčných požiadaviek alebo možností montáže? Radi vám pomôžeme s plánovaním a inštaláciou stojanov na bicykle – stačí nás kontaktovať.Tieto produkty by vás mohli tiež zaujímať:Boxy na náradie | Kotúčové rezačky | Držiaky nástrojov | Stojany na bicykle EUROKRAFTpro