Dodanie až na miesto použitia

Štandardne je doprava pri našich produktoch po prvé dvere a od hodnoty objednávky 100 € bez DPH zadarmo*. Okrem toho, v mnohých prípadoch vieme zabezpečiť aj bezplatné dodanie na miesto použitia*. To znamená, že na základe vašej požiadavky doručíme tovar na miesto, kde ho budete používať: napríklad do kancelárie alebo do skladu.

Mimochodom: Pokiaľ si objednáte produkty vrátane montážneho servisu, doprava na miesto použitia bude automaticky zadarmo.*


*Od celkovej hodnoty objednávky 100 € (bez DPH). Pri objednávke v hodnote nižšej ako 100 € (bez DPH) sa pripočítajú náklady na dopravu vo výške 9,90 € (bez DPH).

Dodacie lehoty

Hneď ako urobíte objednávku, začneme pracovať na jej dodaní – spravidla do troch až piatich pracovných dní. Aj tu však platí, ako to často býva: Výnimky potvrdzujú pravidlo... všimnite si preto presné označenie v katalógu a na e-shope.

Dodanie v presne určenom termíne

Potrebujete dodať vybraný produkt v presnom termíne? Žiadny problém. Pokiaľ sa jedná o produkt, ktorý sa nachádza na sklade, zabezpečíme dodanie na presný termín podľa vašej potreby.
Pokojne nám zavolajte a dohodnite si termín dodania.037 - 65 23 633 Mobil 0905 693 931

Dodaci servis wt$
Dodaci servis mg$

Kde je vaša zásielka práve teraz?

Nie je nič zvláštne na tom, ak chcete vedieť, kde sa váš tovar práve nachádza a kedy bude dodaný.

Tieto informácie nájdete na našom sledovaní zásielok. Stačí, keď zadáte vaše číslo zákazníka a and check the status.