Spoľahlivá doprava

Dodací servis

Doprava zadarmo znamená, že neplatíte ani cent navyše oproti cene, ktorá je uvedená pri produkte na našom e-shope alebo v katalógu. Cena zahŕňa balenie, dodanie po prvé dvere a poistenie dopravy. Bez výnimky.

Bezplatné dodanie na miesto použitia

Štandardne je doprava pri našich produktoch "zadarmo" a to "po prvé dvere". Okrem toho, v mnohých prípadoch vieme zabezpečiť aj "bezplatné dodanie na miesto použitia". To znamená, že na základe vašej požiadavky doručíme tovar na miesto, kde ho budete používať: napríklad do kancelárie alebo do skladu. Stačí skontrolovať jednotlivé produkty, či neobsahujú symbol vpravo.

Mimochodom: Pokiaľ si objednáte produkty vrátane montážneho servisu, doprava na miesto použitia bude automaticky zadarmo.

Dodaci servis 722

Dodacie lehoty

Hneď ako urobíte objednávku, začneme pracovať na jej dodaní – spravidla do troch až piatich pracovných dní. Aj tu však platí, ako to často býva: Výnimky potvrdzujú pravidlo... všimnite si preto presné označenie v katalógu a na e-shope.

Dodanie v presne určenom termíne

Potrebujete dodať vybraný produkt v presnom termíne? Žiadny problém. Pokiaľ sa jedná o produkt, ktorý sa nachádza na sklade, zabezpečíme dodanie na presný termín podľa vašej potreby.
Pokojne nám zavolajte a dohodnite si termín dodania.037 - 65 23 633 Mobil 0905 693 931

Dodaci servis wt$
Dodaci servis mg$

Kde je vaša zásielka práve teraz?

Nie je nič zvláštne na tom, ak chcete vedieť, kde sa váš tovar práve nachádza a kedy bude dodaný.

Tieto informácie nájdete na našom sledovaní zásielok. Stačí, keď zadáte vaše číslo zákazníka a and check the status.

Klimaticky neutrálne dodanie

Môže byť preprava vášho tovaru klimaticky neutrálna? Existuje vôbec forma dopravy, ktorá by bola ekonomická, ekologická a sociálne prijateľná? My hovoríme, že áno!

Už niekoľko rokov sa sústreďujeme na to, aby boli všetky dodávky našich produktov klimaticky neutrálne. Ako?


Spolupracujeme s vybranými logistickými spoločnosťami ako je UPS Carbon neutral, Hermes WE DO alebo BTG/CargoLine. CO2 emisie z dopravy sú zároveň kompenzované celosvetovo uznávanými projektami na ochranu klímy.


TU nájdete viac o našich projektoch

Dodaci servis wt$