Značka
+
Kapacita
+
Materiál
+

Fúriky

Viete, kde a kedy bol vynájdený fúrik? V antickom Grécku. Prvá dokumentovaná zmienka o európskom fúriku pochádza z jednej kúpnej zmluvy pre dielňu anglického kráľa z roku 1222. Dnes existuje mnoho rôznych druhov a vyhotovení fúrikov – v našom obchode nájdete niekoľko najlepších z týchto viacúčelových prepravných pomocníkov.

V kategórii Fúriky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: MATADOR.

Najpredávanejšie
Počet výrobkov: 76
Zobrazenie:
Fúriky ako nenahraditeľní pomocníci
Fúriky boli už pred stáročiami jednou z najdôležitejších pomôcok pri stavbe pamätihodných monumentov. Aj keď Rím nebol postavený za jeden deň, bez týchto prepravných zariadení by to určite bolo trvalo oveľa dlhšie. Fúriky sa používali už v antickom Grécku, v čínskom cisárstve a v stredovekej Európe na uľahčenie prepravy ťažkých nákladov. Stavebný fúrik je pri stavbe domu a v záhrade nevyhnutný. Murár, maliar alebo záhradník, každý z nich rád siahne po fúriku, ručnom vozíku a rudle na kamene. Fúrik je často vyklápací alebo vyhotovený tak, aby dokázal plniť určitú úlohu: fúrik na maltu sa hodí špeciálne na plnenie pásových základov a fúrik na tehly pomáha pri preprave ťažkých kamenných tehál. Ak potrebujete vyklápací fúrik, v našej online ponuke určite nájdete vhodné vyklápacie japonky, ktoré sa dajú vďaka inteligentnému mechanizmu vyklápať bez vynakladania sily. Tento plošinový fúrik ponúka naopak miesto a stabilitu pre seno, balíky slamy alebo kanistre.

Fúrik a ručný vozík s mnohými funkciami
Ak hľadáte fúrik, ručný vozík alebo dopravnú rudlu – v našom online sortimente nájdete nielen správnu rudlu, ale aj vhodné funkcie: veľkú, rovnú ložnú plochu alebo vyklápací kontajner, jednokolesový alebo viackolesový, dve rukoväti na posúvanie alebo riadenie otočným oplenom na ťahanie. Dokonca aj bočné steny sú k dispozícii v rôznych vyhotoveniach a ergonomické prednosti sú tiež zohľadnené. Potrebujete napriek tomu špeciálne vyhotovenie vo vhodnej výške vyklápania alebo s vyššími bočnými stenami? Kontaktujte naše oddelenie predaja, radi Vám pomôžeme. Alternatívy nájdete aj v kategóriách Prívesy a Dopravné vozíky.