Plošinové rebríky, podestové rebríky

Plošinové rebríky a podestové rebríky umožňujú bezpečnú prácu vo výškach: Ich plošiny a podesty poskytujú pohodlie a stabilitu, protišmykové nohy a stupne zabezpečujú bezpečný výstup a zostup. Od jednostranne a obojstranne pochôdznych podestových rebríkov až po výškovo nastaviteľné rebríky s plošinou – objavte teraz ponuku od kaiserkraft !

V kategórii Plošinové rebríky, podestové rebríky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: eurokraft pro, MUNK, KRAUSE, HYMER, ZARGES.

Vaše filtre
  Značka
  Typ produktu
  Trvalá udržateľnosť
  Materiál
  Nosnosť
  Pracovná výška
  Vlastnosť
  Vyhotovenie výstupu
  Výška státia
  Cena s DPH
  Cena bez DPH
  Relevantné
  Počet výrobkov: 42

  Plošinové rebríky a podestové rebríky na bezpečnú prácu vo výške  Ten, kto na rebríku stojí s materiálom a náradím, má na plošinových rebríkoch a podestových rebríkoch bezpečnú oporu. Výber modelov je rôznorodý – od obojstranne pochôdznych rebríkov na schody až po výškovo nastaviteľné podestové rebríky a pojazdné plošinové rebríky.  Všestranné, mobilné a bezpečné – plošinové rebríky v mnohých vyhotoveniach  Dostatočný priestor, pevné státie a chrániace zábradlie: Stabilné rebríky s plošinou alebo podestou sú nevyhnutné pri náročných montážnych prácach. Takto máte voľné ruky na prácu a môžete vykonávať aj zložité úlohy bez obáv z pádu z rebríka.  Plošinové a podestové rebríky si vždy vyberajte podľa účelu použitia. V závislosti od pracovnej výšky môže byť správnou voľbou plošinový rebrík s jedným alebo dvoma stupňami alebo dokonca vyhotovenie s výškou niekoľko metrov. Môžete si tiež vybrať medzi jednostranne a obojstranne pochôdznymi podestovými rebríkmi alebo zvoliť sklopné modely. Keďže rebríky sa často používajú na meniacich sa stanovištiach, mnohé z našich plošinových rebríkov sú zhotovené z ľahkého hliníka a vybavené kolieskami. Na použitie vo vetre a v nepriaznivom počasí vo vonkajších priestoroch odporúčame pozinkované podestové rebríky.  Plošinové rebríky, podestové rebríky a ďalšie  Okrem plošinových a podestových rebríkov vám na stránke kaiserkraft ponúkame veľký výber ďalších rebríkov a lešení – od príložných rebríkov a stojacich rebríkov cez viacúčelové rebríky až po schodíky. O zvýšenú bezpečnosť sa postarajú protišmykové nášľapné plochy.  Potrebujete pomoc pri výbere plošinových rebríkov? V našom sprievodcovi výberom správnej veľkosti rebríka nájdete užitočné tipy. Aby ste po zakúpení nového plošinového rebríka mohli vždy bezpečne pracovať, môžete si prečítať aj naše odporúčania pre bezpečnú manipulácia s rebríkmi šetriacu chrbát.  Tieto výrobky by vás mohli tiež zaujímať:  Rebríky so stupňami | Rebríky s priečkami | Rebríky s plochými stúpadlami | Priečniky | Madlá | Teleskopické nakladače | Schodíky Twinco | Stojace rebríky KRAUSE