Plošinové rebríky, podestové rebríky

Plošinové rebríky a podestové rebríky sa výborne hodia na práce v najvyššej výške! Vďaka svojim protišmykovým pätkám a stupňom sa bezpečne dostanete do výšky. Po vystúpení hore na plošinu pracujete bezpečne a máte k dispozícii veľa miesta.

V kategórii Plošinové rebríky, podestové rebríky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: EUROKRAFTpro, MUNK, KRAUSE, HYMER, ZARGES.

Značka
Typ produktu
Materiál
Relevantné
Počet výrobkov: 40

Plošinové a podestové rebríky – bezpečné pracovisko vo vzduchuRebríky neboli nikdy vaša silná stránka? Sú príliš neisté a je na nich malá voľnosť pohybu? Najvyšší čas objaviť naše plošinové rebríky a podestové rebríky. Potom bude práca nad zemou skutočnou zábavou.Všestranné, mobilné a bezpečné – plošinové rebríky v mnohých vyhotoveniachDostatok miesta, pevná stabilita a zábradlie – za týchto podmienok sa aj zdržanliví zamestnanci postavia na podestu. Predovšetkým máte pritom voľné ruky a môžete vykonávať aj zložité činnosti bez toho, aby ste museli mať strach, že spadnete z rebríka. U KAISER+KRAFT dostanete rebríky s jedným alebo dvoma stupňami, takisto ako aj vysoké vyhotovenia s dĺžkou niekoľko metrov. Okrem toho sa môžete rozhodnúť medzi jednostranne a dvojstranne pochôdznymi podestovými rebríkmi, rôznymi materiálmi a omnoho viac.Rebríky sa často používajú na meniacich sa miestach, preto sú mnohé z našich plošinových rebríkov vyrobené z ľahkého hliníka a vybavené kolieskami. Na používanie vo vetre a nepriaznivom počasí vonku odporúčame pozinkované podestové rebríky.Ešte viac rebríkov na splnenie všetkých požiadaviekOkrem plošinových a podestových rebríkov dostanete u KAISER+KRAFT veľký výber ďalších rebríkov a zábradlí: Od príložných rebríkov a stojacich rebríkov cez viacúčelové rebríky až po schodíky. O zvýšenú bezpečnosť sa postarajú protišmykové nášľapné plochy.Potrebujete pomôcť pri výbere? Prečítajte si nášho poradcu k správnemu výberu veľkosti rebríka. Ak ste si už rebrík zakúpili, poslúžia vám naše tipy na bezpečné a chrbát šetriace zaobchádzanie s rebríkmi. Odvážte sa vystúpiť do výšok!