Pojazdné stoličky

Praktické všestranné pomôcky: pojazdné stoličky sú stabilné nášľapné pomôcky, ktoré môžu slúžiť aj ako možnosť na sedenie. Vďaka okrúhlemu tvaru sa modely dajú ľahko odrolovať na požadované miesto použitia. Či už v sklade alebo v kancelárii, s pojazdnou stoličkou ľahko dosiahnete na hornú policu v skrini alebo regáli. Od pojazdných stoličiek do dielne až po pracovné stoličky: zoznámte sa s veľkým výberom v online obchode kaiserkraft!

V kategórii Pojazdné stoličky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: eurokraft pro, Twinco.

Vaše filtre
  Značka
  Typ produktu
  Farba
  Materiál
  Nosnosť
  Výška
  Cena s DPH
  Cena bez DPH

  Pojazdné stoličky: flexibilní a stabilní pomocníci  Pojazdné stoličky sú priestorovo úsporní pomocníci, ktorí sú zároveň mobilnou nášľapnou pomôckou a možnosťou na sedenie. Modely majú odpružené kolieska, a preto sa dajú ľahko presunúť na miesto použitia. Ak sa pojazdná stolička zaťaží, kolieska sa zaklapnú a stolička bezpečne stojí. Hrubý gumový krúžok na spodnej strane dodatočne fixuje pojazdnú stoličku z oceľového plechu k podlahe.  Široká a protišmyková nášľapná plocha pojazdných stoličiek zaisťuje stabilné státie. Môžete tak bezpečne vyberať zakladače alebo iné produkty z regálov. Keď z pojazdnej stoličky zostúpite, kolieska sa opäť vyklopia. Takto sa tento chytrý pomocník bude znova hladko pohybovať po všetkých podkladoch – dokonca aj po kobercoch.  V ktorých podnikových úsekoch nachádzajú pojazdné stoličky svoje uplatnenie?  Vďaka svojej flexibilite majú pojazdné stoličky všestranne použitie. V dielni a priemysle sú vhodným doplnkom ku schodíkom. Dajú sa totiž ľahko odrolovať na požadované miesto použitia. Okrem toho pojazdné stoličky zaberajú málo miesta. Keď sa nepoužívajú, dajú sa priestorovo úsporne uschovať.  Šikovnými pomocníkmi v kancelárii sú aj pojazdné stoličky. Sú praktickou alternatívou k stojacim rebríkom. Takto môžu vaši zamestnanci vyberať zakladače alebo pracovné pomôcky z regálov alebo ich do nich ukladať – bez toho, aby museli doniesť rebrík zo skladu a postaviť ho.  Kupujte pojazdné stoličky na kaiserkraft  Poradenstvo a servis sú u kaiserkraft samozrejmosťou – či už ide o kancelárske potreby alebo celé skladové zariadenia. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našej ponuky alebo potrebujete podporiť pri výbere pojazdných stoličiek, kontaktujte nás. Radi vám poradíme a pomôžeme písomne alebo telefonicky!
  Tieto produkty by vás mohli tiež zaujímať:  Káblové vedenia | Ochranné rohože | Zásuvkové kontajnery | Vozíky na podnosy