037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Farba
Materiál
Výška
 

Pojazdné stoličky

Pojazdné stoličky sú praktická vecička: pri tomto malom viacúčelovom pomocníkovi stačí mierne „kopnutie'' a posuniete sa kamkoľvek, kam potrebujete, pričom Vám zabezpečuje pohodlné bezpečné státie – a Vy dosiahnete bez problémov aj do najvyššieho priečinka skrine či regála. Vedeli ste, mimochodom, že v Nemecku mnohí hovoria pojazdnej stoličke aj slonia noha?
Našli sme 2 artikel/-e/-ov
| | |
s DPH
od 41,52
bez DPH
od 34,60
s DPH
od 39,48
bez DPH
od 32,90
Našli sme 2 artikel/-e/-ov
Pojazdné stoličky – dokonalí pomocníci v každej firme
Pojazdná stolička nájde svoje uplatenie skutočne na každom úseku podniku. Najčastejšie využívanou funkciou pojazdnej stoličky je jej používanie ako podnožky, ak sa chcete dostať k tovaru, dokumentom alebo nástrojom, na ktoré by ste ináč vo výške, v ktorej sú umiestnené, nedosiahli. Pojazdná podnožka má tú výhodu, že sa dá ľahko posunúť z miesta na miesto a pri zaťažení pevne stojí na podlahe. Umožňujú to odpružené kolieska a široká gumená stojanová obruč. Takto dosiahnete aj na veci, ktoré sú v skrini, na regále alebo tyči na šaty umiestnené celkom hore. Pojazdnú stoličku môžete miernym „nakopnutím'' posúvať po podlahe. Nemusíte sa teda ani zohýnať, ani ju prenášať. Stolička s kolieskami sa teda skutočne oplatí. Pojazdnú stoličku nájdete v maloobchodných priestoroch, v knižnici, v sklade, v dielni a v kancelárii. Okrem svojej funkcie podnožky môže slúžiť aj ako miesto na sedenie. Vďaka rôznorodým variantom nájde svoje uplatnenie v kancelárskych priestoroch, výrobných alebo skladových halách, vždy v príslušnom materiálovom vyhotovení.

Bezpečné pojazdné stoličky – protišmykové nášľapné plochy a klzné kolieska
Pojazdné stoličky z oceľového plechu s práškovou povrchovou úpravou sú veľmi robustné a pevné. Na vybavenie kancelárie ponúkajú ľahké plastové stoličky s nosnosťou okolo 150 kg solídny základ. Priemer dosadacej plochy sa dá pri týchto stoličkách zvoliť rovnako variabilne ako príslušné farebné stvárnenie, takže sa pojazdné stoličky dajú prispôsobiť individuálnym požiadavkám a firemnému dizajnu. Potrebnú bezpečnosť zabezpečujú dosadacie plochy s protišmykovou štruktúrou povrchu. Keďže klzné kolieska sa volia podľa príslušného podkladu, dajú sa pojazdné stoličky ľahko pohybovať. Udelená skúšobná pečať TÜV preukazuje navyše splnenie základnej požiadavky bezpečnosti práce kladenej na pojazdné stoličky. Vyberte si na zariadenie Vašej kancelárie pojazdné stoličky a podnožky od KAISER+KRAFT.
Porovnanie produktov