Informačné skrinky, vitríny

Kto, čo, kedy, ako? Výkladné skrine a informačné skrinky nájdeme všade, vo firmách ako vývesné tabule, v dielňach na umiestnenie pracovných pokynov a ostatných potrebných informácií, ale aj pred reštauráciami, múzeami a kinami. Jednoducho povedané: Všade tam, kde je potrebné sprostredkovať dôležité informácie. Tu nájdete nové informačné skrinky vhodné do interiéru, či exteriéru!

V kategórii Informačné skrinky, vitríny Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: eurokraft pro, MAUL, magnetoplan, eurokraft basic.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 123

Vývesky: Sem sa pozrie každý – a je to správne!Hoci digitalizácia preniká do všetkých odvetví, predsa len má podstatnú nevýhodu: informácie, ktoré majú byť vždy viditeľné, a platia pre všetkých zamestnancov a návštevníkov, sa nedajú digitálne perfektne zobraziť. Na to sú potrebné analógové podklady, ktoré prezentujete vo vašom podniku na výveskách. Kde? Najlepšie tam, kde sa pozerá každý.Existujú predpisy o používaní vývesiek v podniku?Rozhodujúce predpisy pre bezpečnosť v podniku sa síce zameriavajú menej na informačné skrinky ako na ich obsah. Predsa len oba prvky idú z dôvodu účelnosti ruka v ruke. Pretože do informačnej skrinky zavesíte napríklad informačné hárky k prvej pomoci alebo k správaniu v prípade požiaru.Aj vodiace systémy pre návštevníkov alebo novinky ku stavebným prácam a obmedzeniam na určitých podnikových úsekoch si tu nájdu svoje miesto. Pretože zabezpečujú, že každý presne vie, ktoré oblasti v podniku sú tabu alebo kde sú potrebné mimoriadne pravidlá správania.Všetky informačné skrinky, ktoré používate na prezentáciu a prednášku alebo ako informačnú centrálu v spoločenskej miestnosti, síce nie sú relevantné z hľadiska bezpečnosti, umožňujú však zvýšiť informačnú transparentnosť v podniku. A môžete si byť istí, že novinky sa dostanú ku každému zamestnancovi alebo návštevníkovi. A to sa v konečnom dôsledku v prevádzkovom procese vždy oplatí.Ako vytvorím informačné skrinky s vysokým optickým efektom?Vždy je, samozrejme, dôležité to, na aký účel príslušná informačná skrinka slúži. Pre všetky však platí, že musia visieť na miestach, ktoré hneď udrú do očí. Okrem toho by ste nemali informačnú skrinku preplňovať lístkami a oznamami a mala by obsahovať vždy len aktuálne informácie.Rozumným krokom je ponechať informačné skrinky občas prázdne. Pretože potom si hneď všimneme, ak sa vyvesí nový oznam. Stavte pritom na určité farebné kódovanie tlačového papiera, aby ste vymedzili rôzne informačné a tematické oblasti.Naši zamestnanci vám radi pomôžu pri výbere a poskytnú pomoc ku všetkým sekciám nášho internetového obchodu – od vedra na odpad až po kancelárske materiály.