Sortiment dielov DIN a normalizovaných dielov

Dobre vytriedené je napoly zmontované: V sortimentných boxoch na diely podľa normy DIN sú najdôležitejšie malé diely na montáž, opravy a do dielne vždy poruke. Od skrutiek cez hmoždinky a spojky až po tesnenia – so sortimentom normovaných dielov z internetového obchodu kaiserkraft máte vždy poruke vhodné diely podľa normy DIN.

V kategórii Sortiment dielov DIN a normalizovaných dielov Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: KS Tools.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Dĺžka
Relevantné
Počet výrobkov: 17

Diely podľa DIN/normované diely: Správne príslušenstvo na dosah rukySú nevyhnutné v priemysle a remesle: Diely podľa DIN/normované diely. Malé diely môžete skladovať prehľadne usporiadané v sortimentných boxoch. Spojovací materiál, tesnenia a ďalšie nevyhnutné príslušenstvo tak budete mať vždy poruke.Čo sú normované diely?Diely podľa DIN/normované diely spĺňajú určité normy z hľadiska tvaru, vyhotovenia a použiteľnosti. Patria medzi ne typické dodávateľské výrobky, ktoré sa neustále používajú v priemysle a remesle, ako napríklad hmoždinky a klince. Vždy by mali byť poruke aj všetky typy tesnení, skrutiek a pružín. Tieto diely sa neoplatí kupovať jednotlivo – najmä ak potrebujete rôzne veľkosti alebo vyhotovenia rovnakého príslušenstva.Výhody sortimentov dielov podľa DIN/normovaných dielovSortimenty normovaných dielov sú hospodárnejšie ako individuálne obstarávanie. Vďaka veľkému počtu dielov a širokému sortimentu môžete zabezpečiť plynulé prevádzkové procesy. Ak sa totiž normovaný diel pokazí, v sortimentnom boxe nájdete priamu náhradu. Starostlivé skladovanie je preto nevyhnutné, aby ste sa vyhli akýmkoľvek prestojom z dôvodu nedostatku dielov príslušenstva.Každá súprava sa dodáva v prehľadnom plastovom boxe. Nájdete v ňom rôzne veľkosti príslušnej triedy výrobkov – zoradené podľa farieb. Premýšľate, kam uložiť boxy, keď ich práve nepotrebujete? Dajú sa jednoducho stohovať, aby ste ušetrili miesto.Potrebujete špecifický malý diel na použitie s ručným náradím? Potom nás kontaktujte – náš priateľský tím zákazníckeho servisu vám rád pomôže osobne.
Tieto výrobky by vás mohli tiež zaujímať:Zdvíhacie zariadenia | Ochrana rohov | Rohožky pre pracoviská | Pomôcky na zdvíhanie | Priečniky | Zmršťovacie fólie