Zdvíhacie popruhy

Zdvíhacie popruhy sú uzatvorené popruhy z textilu s mimoriadne dlhou životnosťou a odolnosťou proti oderu. S týmto zdvíhacím zariadením dokážete zdvihnúť bremená s hmotnosťou do 12 ton! Zdvíhacie popruhy sa jednoducho uschovávajú a veľmi rýchlo sú pripravené na použitie.

Zdvíhacie popruhy – žiadne bremeno nie je príliš ťažkéZdvíhací pás alebo viazacia reťaz? Niekedy je najlepším riešením popruh. Prečo je to tak a ako u kaiserkraft vyhľadáte správny zdvíhací popruh podľa svojich potrieb, sa dozviete tu.Čo dokážu zdvíhacie popruhy a kedy ich použijem?Zdvíhacie popruhy sú komplexným riešením z viacerých hľadísk: Začína to tvarom. Tvar popruhu sa prispôsobuje tvaru bremena. Táto schopnosť prispôsobenia sa šetrí citlivé povrchy.Aj z iných hľadísk sú naše zdvíhacie popruhy všestranné. Dajú sa, podobne ako zdvíhacie pásy a viazacie reťaze, spojiť priamo s viazacím bodom alebo používať zaviazané. Okrem toho máte možnosť uložiť bremeno do slučky. Kedy je ktorá taktika najlepšia, závisí od predmetov, ktoré chcete zdvihnúť. To isté platí pre počet slučiek, ktoré používate. Naše zdvíhacie popruhy si zakúpite zásadne v dvojbalení.Ktoré vlastnosti zdvíhacích popruhov sú mimoriadne dôležité?U kaiserkraft nájdete zdvíhacie popruhy na ťažké a menej ťažké bremená. O aké ide, zistíte už podľa farby:


  • Tmavozelená: 500 kg

  • Fialová: 1000 kg

  • Svetlozelená: 2000 kg

  • Žltá: 3000 kg

  • Sivá: 4000 kg

  • Červená: 5000 kg

  • Hnedá: 6000 kg

  • Oranžová: ≥ 10 000 kg


Zdvíhacie popruhy neodporúčame používať v prípade, ak zdvíhate predmety s drsným povrchom. Na tento účel dostanete od nás zdvíhacie reťaze v rôznych vyhotoveniach a s dvoma alebo štyrmi vetvami.Ako dlho môžem používať zdvíhacie popruhy?Naše zdvíhacie popruhy majú napriek tvrdej práci, ktorú odvádzajú, dlhú životnosť – za predpokladu riadneho používania a skladovania. Ale keďže musia spĺňať vysoké požiadavky, platí: ak spozorujete poškodenia akéhokoľvek typu, nastal čas na výmenu popruhu. Len tak je zaručená maximálna bezpečnosť Vašich zamestnancov.Zákonodarca predpisuje kontrolu raz ročne vykonanú odborníkom. My odporúčame, aby ste častejšie dôkladne prezreli viazacie prostriedky, zdvíhacie mechanizmy a zdvíhacie zariadenia. Zabezpečíte si tým nielen dobrý pocit, ale aj hladký priebeh pracovných postupov. Ak máte otázky k výmene, nákupu a používaniu, obráťte sa radšej na nás. Radi Vám poradíme, nielen k viazacím prostriedkom, ale aj k iným produktom na zariadenie skladu, dielne alebo kancelárie.