037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Výška
Vyhotovenie kolesa
Šírka
Šírka plošiny
Použitie
Nosnosť
Druh dosky
Zobraziť viac
 

Montážne vozíky

Investícia, ktorá sa oplatí: montážne vozíky, ľahko pohyblivé a priestorovo úsporne použiteľné. Títo mobilní pomocníci mimoriadne uľahčujú všedný pracovný deň. Drobné súčiastky, spotrebný materiál a náradie nájdu svoje bezpečne miesto na uschovanie a ušetria Vám nepotrebné cesty. Získate nielen lepší poriadok v prevádzke, ale navyše máte vždy všetko rýchlo poruke.
Našli sme 77 artikel/-e/-ov
| | |
Našli sme 77 artikel/-e/-ov
Montážne vozíky, mobilní pomocníci
Montážne vozíky sú praktickí a mobilní pomocníci v podnikoch, výrobných a montážnych halách. Postarajú sa o bezpečné uschovanie malých dielov, spotrebných materiálov a náradia a ušetria zbytočné cesty. Ľahko pohyblivé a priestorovo úsporne použiteľné sa postarajú o to, že potrebný materiál alebo náradie bude vždy na dosah ruky. Montážne vozíky vďaka svojej flexibilite a voľnosti pohybu umožňujú efektívne pracovné využitie. Flexibilita prepravných zariadení určených na montážne účely je daná predovšetkým aj vďaka rozmanitým vyhotoveniam modelov, ktoré si tu môžete zakúpiť. Tieto montážne vozíky sú vhodné pre rôzne pracovné procesy a môžu byť v najrozličnejšej forme pomôckou, ktorá spĺňa rôzne požiadavky.

Montážne vozíky – vhodný model na každé použitie
Montážne vozíky na rôzne účely použitia nájdete jednoducho v našom online obchode. Pestrosť produktov a možnosť nechať si vyrobiť špeciálne vyhotovenia ponúka vhodný model na každé použitie. Jednoduché montážne vozíky sú vyrobené väčšinou len z dvoch ložných plôch a jednej oceľovej konštrukcie. Sú univerzálne použiteľné a používajú sa vždy vtedy, keď je potrebné prepraviť materiály, ktoré sa používajú buď pri práci alebo sa musia presunúť na iné miesto. Okrem toho sú v ponuke aj stolové vozíky s nepriepustnými vaňovými policami, ktoré ponúkajú optimálne predpoklady na prepravu spotrebných materiálov, ako sú mazivá alebo rozpúšťadlá. Uzavreté dopravné vozíky s priehradkami, zásuvkami a robustnou pracovnou doskou sú naopak ako mobilné dielenské stoly neodmysliteľné predovšetkým pri meniacich sa montážnych pracoviskách. Niektoré z týchto mobilných montážnych dielenských stolov disponujú aj výškovo prestaviteľnou pracovnou doskou, takže každý používateľ si môže nastaviť ergonomickú pracovnú výšku. S montážnym vozíkom sa však dá nielen bezpečne prepravovať pracovný materiál, ale takisto zabezpečíte aj efektívne pracovné využitie. O potrebnú mobilitu sa postarajú dve pevné kolieska a dve otočné kolieska s dvojitou brzdou. Montážne vozíky s veľkými priemermi kolies pritom zaručujú optimálne jazdné vlastnosti a zaisťovacie brzdy otočných koliesok umožňujú bezpečné státie na mieste používania. Od jednoduchého stolového vozíka až po robustný dopravný vozík s prestaviteľnou pracovnou doskou – v našom online obchode nájdete vysokokvalitné montážne vozíky na každé použitie v dielni a montážnej hale.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov