Montážne vozíky

Investícia, ktorá sa oplatí: montážne vozíky, ľahko pohyblivé a priestorovo úsporne použiteľné. Títo mobilní pomocníci mimoriadne uľahčujú všedný pracovný deň. Drobné súčiastky, spotrebný materiál a náradie nájdu svoje bezpečne miesto na uschovanie a ušetria Vám nepotrebné cesty. Získate nielen lepší poriadok v prevádzke, ale navyše máte vždy všetko rýchlo poruke.

V kategórii Montážne vozíky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: eurokraft pro, Kongamek, eurokraft basic, RAU.

Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 85

Montážne vozíky – pracovisko na cestyBežať po každý skrutkový kľúč? To nie je potrebné.S našimi montážnymi vozíkmi je náradie, konštrukčné diely a pod. vždy tam, kde ho potrebujete, presne tak ako praktická pracovná plocha. Profitovať z toho budete nielen pri montáži.Tri v jednom: Takto fungujú montážne vozíkyMontážne vozíky sú prepravným prostriedkom, pracoviskom a mobilným dielenským stolom v jednom. V klasickej minimalistickej forme sa skladajú z koliesok a z jedného alebo viacerých poschodí. Pretože toto je niekedy predsa len príliš málo, nájdete u kaiserkraft montážne vozíky aj so zásuvkami, skriňami, dierovanými stenami a inými praktickými doplnkami.Takto nájdete správny vozík na materiálRozhodujúcim pre výber je účel použitia:  • Ak chcete vozík používať predovšetkým ako dopravný prostriedok, na vychystávanie a na prácu, pri ktorej potrebujete málo pomôcok, odporúčajú sa jednoduché tvary.

  • Kombinácia pracovnej plochy a skriniek so zásuvkami sa dá vynikajúco využiť ako mobilná dielňa. Ideálna na práce, ktoré vyžadujú veľa náradia a/alebo väčšie množstvá drobných súčiastok.

  • Na masívne konštrukčné diely, stroje a spol. bude najlepšie, ak použijete naše vozíky pre vysoké zaťaženie. Tieto kombinujú nízku vlastnú hmotnosť s vysokou nosnosťou.

  • Okrem toho existujú vozíky pre špeciálne oblasti použitia, napríklad pre čisté priestory.


Pozornosť sa oplatí venovať aj zdanlivým drobnostiam. Výškovo prestaviteľné pracovné plochy prispievajú napríklad k ergonomickému pracovisku a záchytné vane zabraňujú vytečeniu kvapalín. Odhliadnuc od toho dostanete naše vozíky v rôznych veľkostiach a s doskami z rôznych materiálov – od cenovo výhodných MDF dosiek až po dosky z vysokozaťažiteľného plastu a špeciálne preglejkové dosky.Ako to vyzerá s kolieskami?Väčšina našich montážnych vozíkov má celogumové kolieska. Tieto sú nehlučné a ľahko sa manévrujú. Na citlivých, rovných podlahách bodujú kolieska z polyuretánu. Alternatívou sú kolieska z plastu alebo staré dobré pneumatiky.Montážny vozík už máte, ale už sa nepohybuje optimálne? My ho znovu uvedieme do chodu. Poobzerajte sa v našom veľkom výbere otočných a pevných koliesok.Váš montážny vozík tam (ešte) nie je?Tak určite nájdeme nejaké riešenie. Napokon, my u kaiserkraft sme špecialistami na špeciálne vyhotovenia. To platí samozrejme nielen pre montážne vozíky, ale aj pre iné dopravné zariadenia a vozíky a mnohé ďalšie produkty pre vaše vybavenie prevádzky. Jednoducho nás kontaktujte. Spoločne sa postaráme o optimálne pracovné podmienky.