037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Materiál
Objem
 

Bezpečnostné nádoby

Ako už aj názov napovie: bezpečnostné nádoby a prepravné nádoby umožňujú bezpečnú prepravu nebezpečných kvapalín a nebezpečného tovaru na verejných a na vnútropodnikových dopravných komunikáciách, ako aj bezpečné skladovanie, dávkovanie a likvidáciu zápalných a agresívnych médií a kyselín a lúhov.
Našli sme 20 artikel/-e/-ov
| | |
Výhodná cena
s DPH
od 59,88
bez DPH
od 49,90
s DPH
od 166,80
bez DPH
od 139,-
s DPH
od 202,80
bez DPH
od 169,-
JUSTRITE - Nádoba na pranie a namáčanie
oceľový plech, pozinkovaný a lakovaný
s DPH
od 93,48
bez DPH
od 77,90
s DPH
od 107,88
bez DPH
od 89,90
s DPH
od 45,48
bez DPH
od 37,90
s DPH
81,48
bez DPH
67,90
Dávkovacia a prepravná kanvica
a jemným dávkovacím kohútom
s DPH
od 238,80
bez DPH
od 199,-
s DPH
od 89,88
bez DPH
od 74,90
s DPH
od 89,88
bez DPH
od 74,90
s DPH
od 142,80
bez DPH
od 119,-
s DPH
226,80
bez DPH
189,-
JUSTRITE - Bezpečnostná nádoba
oceľ, s ohybnou kovovou hadicou
s DPH
od 142,80
bez DPH
od 119,-
Dávkovacia a prepravná kanvica
so skrutkovacím vekom
s DPH
od 190,80
bez DPH
od 159,-
Laboratórny kanister z ušľachtilej ocele
s jemným dávkovacím kohútom
s DPH
od 394,80
bez DPH
od 329,-
s DPH
od 334,80
bez DPH
od 279,-
s DPH
od 111,48
bez DPH
od 92,90
Novinka
s DPH
226,80
bez DPH
189,-
Rady pre nákup tovaru v kategórii Bezpečnostné nádoby
Našli sme 20 artikel/-e/-ov
Bezpečnostné nádoby na skladovanie nebezpečných látok
Bezpečnostné nádoby musia byť v oblasti manipulácie s nebezpečnými látkami použité na skladovanie, prepravu a dávkovanie. Nádoby na nebezpečné látky zohrávajú centrálnu úlohu nielen v laboratóriách a vedeckých zariadeniach, svoje využitie nachádzajú aj v priemyselnom sektore. Skladovanie a preprava nebezpečných látok je povolená len v zodpovedajúcich bezpečnostných nádobách. Dávkovacie nádoby a prepravné kanvice chránia pracovníkov, životné prostredie a firmu pred nebezpečenstvom požiaru. Bezpečnostné nádoby majú tieto vlastnosti predovšetkým vďaka svojim praktickým a nevyhnutným funkciám. Korozívne rozpúšťadlá, zápalné a agresívne kvapaliny, ako aj kyseliny a lúhy môžu spôsobiť veľa škôd, keď nie sú skladované, prepravované a dávkované bezpečne. Bezpečnostné nádoby sú preto väčšinou vybavené automatickým samouzáverom, klapkou proti šíreniu plameňa vo výtokovom otvore, automaticky fungujúcim vyrovnávaním pretlaku a nálepkami na označenie nebezpečných látok, ktoré sa v nich nachádzajú. Takto nemôže nič vytiecť, neunikajú takmer žiadne pary a nádoby na nebezpečné látky nemôžu prasknúť. Nádoby na bezpečnú likvidáciu slúžia výlučne na likvidáciu čistiaceho materiálu nasiaknutého zápalnými a vody ohrozujúcimi kvapalinami ako sú riedidlá alebo lepidlá.

Bezpečnostné nádoby v rôznych veľkostiach a farbách
Bezpečnostné nádoby na horľavé kvapaliny, kyseliny a lúhy sú väčšinou z polyetylénu, ušľachtilej ocele alebo oceľového plechu, pretože tieto materiály sú obzvlášť odolné pri používaní takýchto nebezpečných látok. Obzvlášť dobré služby môže v oblasti manipulácie s nebezpečnými látkami poskytnúť nehrdzavejúca a robustná ušľachtilá oceľ. Bezpečnostné nádoby by mali vždy byť označené podľa predpisov, preto sú súčasťou dodávky väčšinou aj nálepky. Prepravné kanvice môžu byť označené nielen etiketami s príslušným nápisom, určitým kvapalinám a látkam môžu byť priradené aj na základe svojej farby. Bezpečnostné nádoby z oceľového plechu a polyetylénu ponúkame vo webshope so žltým alebo červeným práškovým nástrekom. Ak by ste potrebovali aj ďalšie farby, kontaktujte nás telefonicky alebo nám pošlite požiadavku na produkt. Bezpečnostné nádoby existujú v rôznych veľkostiach. Môžu mať objem 1 liter ale aj 20 litrov, ako je tomu napríklad pri bezpečnostných kanistroch. Súčasťou dodávky bezpečnostných nádob sú často funkčné doplnky ako kohút na jemné dávkovanie, dávkovacia páka alebo tesnenie z PTFE so skrutkovým uzáverom. Takáto dodatočná výbava zjednodušuje a uľahčuje manipuláciu s prepravnými nádobami. PTFE je fluorovaný polymér, ktorý je odolný voči veľmi vysokým teplotám a takmer všetkým chemikáliám, čím podčiarkuje vysoký bezpečnostný stupeň výrobkov. Neprenechávajte bezpečnosť vo Vašej firme na náhodu, spoľahnite sa na dobré kvalitné produkty. Na bezpečnostné nádoby v našej online predajni poskytujeme väčšinou 5-ročnú záruku, niekedy je to dokonca až 10 rokov.
Porovnanie produktov