037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Materiál
Objem
 

Bezpečnostné nádoby

Ako už aj názov napovie: bezpečnostné nádoby a prepravné nádoby umožňujú bezpečnú prepravu nebezpečných kvapalín a nebezpečného tovaru na verejných a na vnútropodnikových dopravných komunikáciách, ako aj bezpečné skladovanie, dávkovanie a likvidáciu zápalných a agresívnych médií a kyselín a lúhov.
Našli sme 22 artikel/-e/-ov
| | |
Výhodná cena
s DPH
od 59,88
bez DPH
od 49,90
s DPH
od 166,80
bez DPH
od 139,-
s DPH
od 202,80
bez DPH
od 169,-
Justrite - Nádoba na pranie a namáčanie
oceľový plech, pozinkovaný a lakovaný
s DPH
od 99,48
bez DPH
od 82,90
s DPH
od 107,88
bez DPH
od 89,90
s DPH
od 47,88
bez DPH
od 39,90
s DPH
87,48
bez DPH
72,90
Dávkovacia a prepravná kanvica
a jemným dávkovacím kohútom
s DPH
od 238,80
bez DPH
od 199,-
s DPH
od 95,88
bez DPH
od 79,90
s DPH
od 95,88
bez DPH
od 79,90
s DPH
od 154,80
bez DPH
od 129,-
s DPH
238,80
bez DPH
199,-
Justrite - Bezpečnostná nádoba
oceľ, s ohybnou kovovou hadicou
s DPH
od 154,80
bez DPH
od 129,-
Dávkovacia a prepravná kanvica
so skrutkovacím vekom
s DPH
od 190,80
bez DPH
od 159,-
Laboratórny kanister z ušľachtilej ocele
s jemným dávkovacím kohútom
s DPH
od 394,80
bez DPH
od 329,-
s DPH
od 334,80
bez DPH
od 279,-
s DPH
od 117,48
bez DPH
od 97,90
s DPH
238,80
bez DPH
199,-
Rady pre nákup tovaru v kategórii Bezpečnostné nádoby
Našli sme 22 artikel/-e/-ov

Bezpečnostné nádoby a prepravné nádoby: optimálne riešenie pre prevádzkovú bezpečnosťOd ľahko zápalných kvapalín až po agresívne čističe: nebezpečné látky sú dôležitou témou v každej prevádzke s laboratóriom, výrobnou linkou alebo dielňou. Zákonodarca vydal v tejto súvislosti mnoho predpisov na zaručenie ochrany životného prostredia, bezpečnosti zamestnancov a bezproblémových výrobných procesov. Tieto predpisy sú vaším kompasom, pomocou ktorého nájdete vhodné bezpečnostné a prepravné nádoby v ponuke KAISER+KRAFT. My vám tu poskytneme prehľad najdôležitejších aspektov pri výbere.Čo nariaďuje zákonodarca k používaniu bezpečnostných a prepravných nádob?Pri manipulácii s nebezpečnými látkami musíte dodržiavať mnohé smernice a zákony, ktoré sa uplatňujú vo vašom podniku v závislosti od typu podniku a výskytu jednotlivých látok a ktoré definujú potrebné bezpečnostné produkty.Dôležité sú okrem iných TRGS 510 „Skladovanie nebezpečných látok v mobilných kontajneroch'', ako aj TRGS 526 („Smernica pre laboratóriá'') a nariadenie o prevádzkovej bezpečnosti.TRGS 510 sa vzťahuje napríklad na používanie malých množstiev na pracovisku a predpisuje, že množstvá disponibilných nebezpečných látok sa musia obmedziť na príslušné denné požiadavky, resp. požiadavky smeny. Zásoby sa musia skladovať v príslušných bezpečnostných nádobách a musia sa vhodne a v súlade s predpismi označiť.Základná myšlienka všetkých smerníc je jasná: každá nebezpečná látka, ktorá by mohla mať akýmkoľvek spôsobom negatívny dopad na životné prostredie, bezpečnosť alebo zdravie zamestnancov, sa musí skladovať v bezpečnostných nádobách. Toto platí pre každý úsek logistiky – od príjmu tovaru cez skladovanie a dávkovanie až po likvidáciu.Pre každý z týchto úsekov existujú vlastné nádoby, zariadenia na skladovanie a doplňujúce bezpečnostné predpisy. Všeobecne však platia podobné požiadavky:


  • Materiál nádoby musí nutne zodpovedať druhu ohrozenia, ktoré predstavuje obsah. Okrem toho musí byť v každom prípade zabezpečená odolnosť proti médiu.

  • Existuje povinnosť označovania, za ktorej dodržiavanie zodpovedá sám podniku.

  • Príslušná veľkosť nádoby by mala zohľadňovať určité množstevné obmedzenie.

  • Manipulácia s nebezpečnými látkami podlieha pravidelnej kontrolnej a permanentnej dokumentačnej povinnosti.


Ako si vybrať bezpečnostné a prepravné nádoby?Bezpečnostné a prepravné nádoby v ponuke KAISER+KRAFT sú vyhotovené na určité kvapaliny, resp. nebezpečné látky, ako aj na určité oblasti použitia. Pri výbere je preto potrebné zamerať sa najprv na oba tieto aspekty.Pri výbere materiálu vám odporúčame nahliadnuť do nášho zoznamu odolnosti bezpečnostných nádob. Tento vám poskytne prehľad. Účel použitia je druhým dôležitým bodom: Nádoba na likvidáciu nebezpečných látok má inú konštrukciu a iné vlastnosti ako umývacia nádoba a ponorná nádoba na čistenie malých súčiastok.Ak sú tieto body objasnené, môžete pokračovať na konkrétnej stránke produktu. Tu je najdôležitejšou vlastnosťou potrebný obsah. Pritom by ste mali presne zvážiť, aký veľký obsah je skutočne potrebný pri dávkovacej nádobe na každom pracovisku a pri pracovnom použití. Radšej nekalkulujte príliš veľkoryso, pretože obmedzenie množstva je dôležitým aspektom minimalizácie rizika.Následne je vždy vhodným krokom vyhľadať sortiment Označenie a nálepky s cieľom nákupu produktov, ktoré slúžia na dodržanie povinnosti označovania – ak ich už neobsahuje samotná bezpečnostná a prepravná nádoba.Bezpečnostné a prepravné nádoby od KAISER+KRAFTKaždý jednotlivý produkt na manipuláciu s nebezpečnými látkami v ponuke KAISER+KRAFT zodpovedá najvyšším bezpečnostným požiadavkám. Viac sa o tom dozviete na príslušnej stránke produktu. Prípadne nás môžete kontaktovať.V závislosti od účelu použitia a obsahu prinášajú nádoby dôležité prvky ako klapky proti šíreniu plameňov, dávkovacie zariadenia, možnosti prenášania alebo pretlakové ventily, ktoré chránia vašich zamestnancov a uľahčujú im prácu.Našu ponuku dopĺňa premyslené príslušenstvo, ktoré ešte viac zvyšuje túto bezpečnosť. Pozrite si napríklad náš sortiment čerpadiel špeciálne na ohrozujúce látky. Okrem toho ponúkame lieviky, záchytné vane a príslušenstvo na manipuláciu so sudmi. Alebo sa nás jednoducho opýtajte, ako ešte môžete zvýšiť bezpečnosť svojho manažmentu nebezpečných látok.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov