Kancelárske regály, prístavné regály

Miesto jednoducho pre všetko: zakladače, spisy, dokumenty … v kancelárskych regáloch nájde svoje miesto všetko to, čo chceme mať vždy na očiach. Preto tu nájdete kancelárske regály rôznych rozmerov, hĺbok priečinkov, farebných odtieňov a materiálov. Aby ste si mohli vybrať presne to, čo potrebujete pre organizáciu Vašej práce.

V kategórii Kancelárske regály, prístavné regály Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: mauser, eurokraft pro, Tojo, C+P.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 86

Kancelárske regály a prístavné regály: rýchlejšie vyhľadanie znamená optimálnu prácu!Sú to malé detaily, ktoré spravia z rozumne zariadenej kancelárie optimálne zariadenú kanceláriu. V tomto prípade sa tento detail nazýva: dvere. Pretože pri kancelárskych regáloch a prístavných regáloch chýbajú, nájdu vaši zamestnanci jedným pohľadom a hmatom to, čo pre svoju prácu práve potrebujú. Prezradíme vám, kedy otvorené kancelárske regály predstihujú klasickú skriňu.Kedy staviť na kancelárske regály a prístavné regály a kedy na skriňu?Pri rozhodovaní medzi regálovými systémami alebo skriňami sú v centre pozornosti vždy zásadne rovnaké otázky – nezáleží na tom, či hľadáte kancelársky nábytok alebo zariaďujete dielňu a sklad:  • Čo chcem v nej uschovať?

  • Kto a ako často potrebuje prístup k obsahu?

  • Koľko miesta je k dispozícii?


V kancelárii patria predovšetkým často používané spisy a podklady do kancelárskeho regála – ale len dovtedy, kým tento voľný prístup nepredstavuje problém z hľadiska predpisov o ochrane údajov alebo bezpečnosti. Ak to tak je, sú lepšou voľbou (uzamykateľné) skrine.Prístavný regál ponúka naopak vždy tú výhodu, že pri meraní nemusíte brať žiaden ohľad na polomer otáčania dverí. To sa vyplatí predovšetkým pri menších kancelárskych priestoroch, ktoré musia napriek tomu spĺňať ergonomické smernice zamerané na zdravie zamestnancov.Dôležitým znakom atraktívneho pracovného prostredia podporujúceho koncentráciu je aj optický pokoj okolia s trochou farebnosti.To dosiahnu kancelárske regály a prístavné regály predovšetkým vtedy, keď stavíte na farebne triedené zakladače na spisy, ktoré snáď s tým alebo oným dekoračným objektom vytvoria celkový dizajn, ktorý sprostredkuje zamestnancom pocit poriadku a prehľadnosti.Na druhej strane to však znamená aj to, že sa v skriniach lepšie uschovajú opticky rušivé prvky obsahujú rôzne drobné časti, napríklad typický kancelársky materiál – alebo sa tieto uložia do dekoratívnych krabíc na regáloch.U kaiserkraft je vaša kancelária v najlepších rukáchOd sérií kancelárskeho nábytku až po vybavenie kancelárie a kancelárske potreby: U kaiserkraft nájdete všetko na optimálne vybavenie kancelárie.A naša servisná ponuka vám ešte viac uľahčí rýchle uzavretie projektu kancelárskeho zariadenia. Môžete napríklad poveriť náš montážny servis, ktorí postaví, upevní a vyrovná regály. Okrem toho si naši servisní partneri vezmú obal hneď so sebou. Máte otázky k montážnemu servisu alebo našim produktom? V tom prípade nás kontaktujte.