Elektricky výškovo prestaviteľné písacie stoly

Kedysi sa hovorilo: Kto oddychuje, hrdzavie. Dnes však platí, minimálne pre všetkých, ktorí pracujú osem a viac hodín v kancelárii: Kto sedí, stráca! Riešenie? Výškovo prestaviteľné písacie stoly. A z písacieho stola na prácu posediačky sa stáva písací stôl na prácu postojačky. Priekopník vo veciach ergonómie … alebo by sme mali povedať „líder''? Mimochodom, ak si želáte ešte viac informácií, tu nájdete zhrnutie výhod výškovo prestaviteľných písacích stolov.

V kategórii Elektricky výškovo prestaviteľné písacie stoly Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: eurokraft basic, eurokraft pro, Topstar.

Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 16

Výškovo prestaviteľné písacie stoly – zostaňte v pohybeSedenie pri práci je v súčasnosti veľmi časté. Niet preto divu, že takmer každý tretí dospelý človek trpí pravidelne bolesťami chrbta. V tomto prípade pomôže len to, ak budete pri práci dbať na zdravé držanie tela a častejšie vstanete. S výškovo prestaviteľnými písacími stolmi kaiserkraft sa dá oboje.Prečo výškovo prestaviteľné?Nestačil by predsa len bežný písací stôl v správnej výške? A tu je ten háčik: správna výška sa mení – napríklad podľa druhu práce alebo nastavenia kancelárskej stoličky.Okrem toho musia vaši zamestnanci pri bežnom písacom stole zostať sedieť. S pracoviskom na státie a sedenie môžete vybaviť e-maily aj v stoji. Znie to namáhavo, je to však vhodné a zdravé. Pretože pravidelný pohyb pri práci povzbudzuje krvný obeh a predchádza bolestiam chrbta. Vďaka tomu sa môžu vaši zamestnanci pri práci lepšie koncentrovať a majú menej dní práceneschopnosti. Klasická situácia win-win, kde získavajú obe strany.Ako sa prestavujú výškovo prestaviteľné písacie stoly?Manuálne pákou alebo elektricky. Pri elektrických písacích stoloch stačí na plynulé prestavenie stlačenie gombíka. Potom nie je problém ani spontánna zmena polohy. Niektoré stoly majú okrem toho pamäťovú polohu. Týmto spôsobom sa dajú uložiť viaceré obľúbené výšky – veľmi praktické pri dnešnom presúvaní hore a dole.Ktoré vlastnosti je potrebné si všímať?Možnosť výškového prestavenia je jedna vec. Odhliadnuc od toho máte na výber:  • Manuálne alebo elektricky: manuálne výškovo prestaviteľné písacie stoly sú vhodným variantom. Elektromotory zabezpečia komfort, predovšetkým s prídavnými funkciami, ako sú pamäťové tlačidlá.

  • Rozmery: Stoly na používanie v stoji sú v ponuke kaiserkraft v rôznych veľkostiach, od kompaktnej a priestorovo úspornej až po mimoriadne veľkorysú.

  • Tvar: nie je klasický pravouhlý ideálnym stolom podľa vašich požiadaviek? V tom prípade si vyberte voľne tvarovateľný stôl alebo napríklad prepojené pracovné stoly.

  • Niečo navyše: Ideálnym riešením na dosiahnutie uprataného pracoviska je káblová vaňa. Zaoblený prídavný prvok vytvorí dodatočné miesto na rokovania v úzkom kruhu.

  • Vzhľad: Aj dizajn je dôležitý. Aby sa váš nový výškovo prestaviteľný písací stôl dobre vynímal v svojom okolí, dostanete u nás stoly s elegantným dizajnom a rôznymi farbami, od vzoru javor cez svetlosivú až po bielu.


Aké príslušenstvo ešte prispieva k ergonomickému pracovisku?Najlepší stôl rozvinie svoj plný účinok až v kombinácii s dobrou stoličkou. Preto v našom internetovom obchode nájdete mimoriadne dobrý výber stoličiek, od pracovných stoličiek cez pomôcku na státie až po kancelársku stoličku s kolieskami. Na uschovanie priamo na výškovo prestaviteľnom písacom stole sa optimálne hodia pojazdné kontajnery. Ešte viac úložného priestoru ponúka kancelársky nábytok, ako sú skrine a regály.Na záver ešte jeden tip – alebo dokonca dva: rešpektujte platné smernice pri zariaďovaní pracoviska a ak neviete ako ďalej, jednoducho sa nás opýtajte. Pri výbere vám radi pomôžeme.