037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Prepravná dĺžka
Priemer
Uchytenie k zemi
Vybavenie vlajkových stožiarov
Vyhotovenie vztyčovacieho zariadenia
Výška
 

Vlajkové stožiare

Vlajky miest, vlajočky fanúšikov, či firemné vlajky: Všetky slúžia na reprezentáciu, propagáciu, podporu. A aby zákazníci, fanúškovia a návštevníci už zďaleka videli, o čo ide, sú potrebné vlajkové stožiare. Napríklad tie naše sú vyhotovené z eloxovaného hliníka a odolávajú všetkým poveternostným vplyvom. Dokonale sa preto hodia pre všetky zástavy a vlajky.
Našli sme 8 artikel/-e/-ov
| | |
Mannus - Vlajkový stožiar PIRAT, hliníkový
s výložníkom, optimalizované na prepravu
Cena na vyžiadanie
Mannus - Vlajkový stožiar PIRAT, hliníkový
bez výložníka, optimalizované na prepravu
Cena na vyžiadanie
s DPH
od 1.165,20
bez DPH
od 971,-
s DPH
od 1.014,-
bez DPH
od 845,-
s DPH
od 871,20
bez DPH
od 726,-
s DPH
od 648,-
bez DPH
od 540,-
Našli sme 8 artikel/-e/-ov
Vlajkové stožiare na vztýčené vlajky
Vlajkový stožiar nájde využitie v rôznych oblastiach. Ako súčasť stvárnenia mestských zariadení alebo hotelov sa využívajú napríklad vlajky partnerských miest a štátna vlajka domovskej krajiny, prípadne vlajka mesta. Aj korporácie podnikov a firmy radi predstavujú v areáli svojho podniku, kto je ich firma, a vztyčujú vlajkové stožiare ako pútače pohľadov. Vlajkový stožiar plní svoj účel nielen ako reprezentant a označenie revíru, ale napríklad na veľtrhoch a sponzorovaných podujatiach poskytuje vhodnú plochu na reklamu, ktorá sa dá využiť ako doplnok k iným reklamným nosičom. Stožiar a vlajka poslúžia ako reklamné vlajky alebo na vlajkovú výzdobu verejných zariadení a podujatí, pretože vlajkový stožiar je dokonalým prostriedkom na ľahko zapamätateľnú a štýlovú prezentáciu a reklamu.

Vlajkový stožiar odKAISER+KRAFT
Vlajkové stožiare od KAISER+KRAFT sú vyhotovené z kvalitného, pevného a stabilného materiálu. Vďaka eloxovanému hliníku sú vlajkové stožiare obzvlášť húževnaté a odolné proti poškriabaniu a chránia svojím hladkým povrchom látku vlajky, ktorá sa na nich nemôže odierať a zachytávať. Hliníkový vlajkový stožiar sa preto už presvedčivo osvedčil na pevných stanovištiach vo vonkajších priestoroch. Pri objednávke stožiaru Vám KAISER+KRAFT súčasne dodá aj potrebné príslušenstvo k vlajkovému stožiaru. Základné príslušenstvo ako vrecúškové závažie proti viatiu vlajky na stožiari do výšky, vztyčovacie zariadenie so skrytým vedením povrazu na zdvíhanie a spúšťanie vlajky kvôli ochrane pred krádežou alebo uchytením k zemi s centrovacím klinom, je väčšinou súčasťou stožiaru, ktorý dostanete od KAISER+KRAFT. Vlajkový stožiar sa dodáva aj s výložníkom, pretože len výložník môže zabezpečiť, aby zobrazenie na vlajke bolo vždy viditeľné. Vyberte si, či má byť na Vašom stožiari špeciálna kľuka alebo cylindrický zámok zabezpečujúci maximálnu ochranu. V prípade špeciálnych požiadaviek týkajúcich sa farby, hmotnosti, veľkosti a tvaru, ktoré tu ponúkané výrobky nespĺňajú, jednoducho kontaktujte naše servisné oddelenie. Či už ide o mobilný vlajkový stožiar alebo o pevne zakotvenú vlajkovú tyč v interiéri, KAISER+KRAFT sa pokúsi vyhovieť všetkým Vašim želaniam a vynasnaží sa nájsť čo najvhodnejšie riešenia.
Porovnanie produktov