Vlajkové stožiare

Vlajky miest, vlajočky fanúšikov, či firemné vlajky: všetky slúžia na reprezentáciu, podporu a propagáciu. A aby zákazníci, fanúšikovia a návštevníci už zďaleka videli, o čo ide, sú potrebné vlajkové stožiare a tyče na zástavy. Napríklad tie naše sú vyhotovené z eloxovaného hliníka a odolávajú všetkým poveternostným vplyvom. Dokonale sa preto hodia pre všetky zástavy a vlajky.

V kategórii Vlajkové stožiare Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Mannus.

Vlajkové stožiare a tyče na zástavy – povedzte to silou vetra!Čo priláka rýchlejšie pozornosť: statický štít s dvojdimenzionálnym účinkom, alebo vo vetre povievajúca vlajka na príslušne vysokom stožiari? Veď práve. Vlajky patria k top produktom pri prezentácii podniku a starajú sa o čo najlepší prvý dojem. Aby ste mohli štýlovo vyvesiť svoju vlajku, potom ste správne u kaiserkraft a pri našich vlajkových stožiaroch.
Prostriedky na vytváranie imidžu v mnohých dimenziáchZatiaľ čo iné prvky z oblasti Corporate Desing musia vynaložiť podstatne viac námahy, aby pritiahli na seba pohľady a pozornosť, majú vlajky viacdimenzionálnu výhodu: využívajú osobitnú výšku, osobitný formát a hru pohybu. Povievajúce vlajky vytvárajú navyše príjemný šum, ktorý oslovuje aj sluchové zmysly.Pretože vlajky na kvalitných vlajkových stožiaroch fungujú sami o sebe na mnohých úrovniach, môžete byť pri tlači a reklamnom vyjadrení zdržanlivejší – a plánovať dlhodobejšie. Alebo povedané inak: s vlajkovými stožiarmi a vlajkovou výzdobou reprezentujete svoj podnik nezávisle od trendov, kampaní či sezóny.Či sa pritom rozhodnete pre vlajkové špaliere alebo pre jednotlivé vlajkové stožiare na vašich vonkajších zariadeniach, je individuálnou otázkou. Či pritom máte staviť na kvalitné, trvanlivé a predovšetkým bezpečné vlajkové stožiare z ponuky kaiserkraft, to už otázkou nie je. Tu platí: Pevnosť, množstvo bezpečnostných opatrení a nekompromisná kvalita sú samozrejmosťou.
Tipy na vašu vlajkovú výzdobu – čo požaduje bezpečnosťAk chcete svoju firmu natrvalo zvýrazniť vlajkami a vlajkovými stožiarmi, prezradíme vám niekoľko faktorov, ktoré sú vždy dôležité:  • Schvaľovacia povinnosť pre umiestnenie vlajkových stožiarov je vec danej krajiny, aj keď väčšinou platí len pre stožiare vyššie ako 10 m. Napriek tomu by ste sa mali radšej informovať na príslušnom úrade.

  • U kaiserkraft dostanete vlajkové stožiare s rôznymi výškami nad podlahou. V prípade, ak nemajú rameno, experti odporúčajú vzdialenosť medzi dvomi stožiarmi 1,5 až 2 m. Pri modeloch s ramenom platí základné pravidlo 2-krát dĺžka ramena + min. 20 cm.

  • Na vytvorenie základu a montáž vlajkového stožiaru spravidla nie je potrebná špecializovaná firma – aj keď z bezpečnostných a kvalitatívnych dôvodov sa to stále viac odporúča.


Pri otázkach týkajúcich sa vybavenia vlajkovými stožiarmi/tyčami na vlajky a vlajkovej výzdoby vám naši zamestnanci u kaiserkraft radi pomôžu aj osobne.