Boxy na odpadky, zberné koše

Súčasťou základného vybavenia pre prevádzkové umyvárne sú boxy na odpadky, zberné koše a koše na hygienický odpad. My vám vieme poskytnúť všetko, čo potrebujete pre vašu umyváreň, od jednoduchých zberných košov s otvorenými vhadzovacími otvormi až po mriežkové koše na papier, hygienické boxy a koše s vekom na zatlačenie.

V kategórii Boxy na odpadky, zberné koše Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: AIR-WOLF, CWS.

Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 14

Hygienické odpadkové koše: boxy na odpadky a zberné nádoby pre čistú umyváreňNa niekoľko papierových uterákov v umyvárni by ste hygienické odpadkové koše nepotrebovali. Tieto sú však nevyhnutné na každodenné činnosti a pripravené na všetky prípady. Pretože čistá prevádzka sa nekončí v sanitárnej miestnosti alebo umyvárni. V závislosti od vašich preferencií tu nájdete širokú ponuku odpadkových košov pre hygienické priestory, či už kozmetické koše s výklopným vekom, voľne stojace alebo nástenné odpadkové koše.Čím sa vyznačujú hygienické odpadkové koše pre vybavenie umyvární?V umyvárni na vás čaká mnoho výziev pre hygienicky čistú prevádzku. Tu sa musia profesionálne likvidovať nielen papierové uteráky z dávkovačov uterákov. Aj plienky, dámske hygienické potreby alebo iné produkty osobnej starostlivosti musia zmiznúť čisto, bezpečne a bez zápachu. Tu sa môžete spoľahnúť na špeciálne zberače odpadkov, ktoré sú optimálne prispôsobené na príslušnú úlohu.  • Zberné koše z riedkeho pletiva pojmú papierové utierky a zabezpečia dobré vetranie rastúcej hromady papiera. Tým sa zabráni hromadeniu baktérií v dôsledku vlhkosti. Tieto ľahké koše sa dajú jednoducho a ľahko vyprázdniť.

  • Bezdotykové hygienické odpadkové nádoby a podobné hygienické odpadkové koše umožňujú likvidáciu použitých hygienických potrieb bez toho, aby používateľ musel vidieť, cítiť alebo sa náhodne dotknúť obsahu vedra. To tiež znamená, že sa nedotýka povrchu vedra, čo tiež zabraňuje šíreniu baktérií.

  • Špeciálne zberače plienok pre umyvárne pre matky a deti fungujú podobne, ale majú väčší objem a sú ešte spoľahlivejšie z hľadiska zadržiavania zápachu.

  • Nášľapné zberače odpadu s krytom a vnútornou nádobou umožňujú aj bezdotykové likvidovanie a sú vhodné pre menej frekventované toalety. Na každom oddelení toalety by mal byť k dispozícii jeden odpadkový kôš. Nástenné verzie šetria miesto na podlahe.

  • Veľké nádoby na odpadky s krytom alebo bez krytu sú vhodné nielen do umyvárne, ale slúžia ako nádoby na odpadky v celej prevádzke.


Čo je potrebné zohľadniť pri hygienických odpadkových košoch pre vybavenie umyvárne?Radšej si zaobstarajte o jeden kôš navyše, než aby vám jeden chýbal: Aj keď sa plienky aj papierové utierky vyhadzujú do zvyškového odpadu, nemali by čakať na zber v tom istom koši v umyvárni – už len kvôli zápachu. Preto majte pre každý typický druh odpadu pripravené zodpovedajúci kôš.Na každom oddelení toalety sú povinné kozmetické koše, resp. nášľapné koše na odpadky, a to nielen na dámskych, ale aj na pánskych toaletách. V opačnom prípade budete musieť častejšie siahať po nástrojoch na čistenie odtokového potrubia.Aj keď hygienické správanie v umyvárni by malo byť samozrejmosťou, presné označenia a informačné štítky na vyhadzovanie určitého odpadu do košov sú lepším rozhodnutím. Aj tu platí: Je lepšie povedať príliš veľa ako príliš málo.My toho máme tiež ešte viac, čo by sme radi povedali. Napríklad v našich poradcoch zameraných na hygienu v kancelárii, na poriadok a čistotu na pracovisku a na dôležité hygienické opatrenia v prevádzkach. Ak máte aj vy čo povedať (alebo sa opýtať), neváhajte, a kontaktujte nás.