Stierky na okná

Tu v obchode dostanete stierky na vodu a čistiace pomôcky na okná, podlahy a všetky ostatné povrchy pre prevádzky a priemyselný sektor. Stierky na vodu sú účinné pomocníčky pri čistení: Stačí raz priložiť a opäť máte plný prehľad aj výhľad!

V kategórii Stierky na okná Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Vikan.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Farba

Stierky na vodu: čistenie jedným ťahomVoda je tu, voda je preč: so stierkami na podlahy, okná a všetky hladké povrchy je priemyselné čistenie veľmi jednoduché. Samozrejme, naše profesionálne stierky na vodu dokážu o niečo viac ako bežné výrobky do domácnosti. Ako to spoznáte? Podľa čistého výsledku na jeden ťah.Stierky na vodu a stierky na podlahu: ťahanie alebo posúvanie?Medzi ťahaním a posúvaním je zásadný rozdiel – a to aj pri čistiacich pomôckach:  • Stierky na vodu so silikónovou hranou sú dôležitými pomocníkmi nielen pri umývaní okien. Vďaka nim sa lesknú aj obkladačky, tak isto ako všetky ostatné hladké povrchy. Stierkami na vodu možno pohybovať v ľubovoľnom smere a zachytávať pritom kvapaliny. Tento princíp funguje aj ako stierka na podlahu a poskytuje čisté a suché výsledky jedným ťahom.

  • Ak ide o väčšie podlahové plochy, sú efektívnejšou voľbou stierky na podlahu s násadou. Tieto podobne ako metly tlačia kvapalinu pred sebou a jedným posunom ju účinne a bez zvyškov privedú k odtoku alebo na zberné miesto. To umožňuje čistiť veľké priemyselné haly rýchlejšie ako pri princípe ťahania.


Na čo mám dbať pri stierke na vodu?Aby ste mohli stierku na vodu tu i tam vyčistiť a aby ste mali po ruke čistiaci prostriedok, nevyhnutne potrebujete vhodné vedro. Do vedra by sa mala zmestiť celá stierka – typické vyhotovenia na čistenie okien sú preto plytšie a hranaté.Silikónová hrana sa musí pravidelne kontrolovať a vymieňať. Krehký alebo poškodený silikón už nezachytáva vodu rovnomerne – stierka stráca svoju účinnosť. Efektívnou voľbou sú výrobky s výmennou kazetou.Aby ste zabránili krížovej kontaminácii, používajte farebne odlíšené stierky na vodu a posuvné stierky na vodu pre rôzne oblasti prevádzky: Na obkladačky v sanitárnych zariadeniach a na toaletách sú stierky červené, pre umyvárne je osvedčenou voľbou žltá farba. V kuchyni použijete zelenú, zatiaľ čo okná v administratívnej oblasti sa čistia modrými stierkami na vodu.Dôležité: Ak sa rozhodnete pre jeden kód, všetky čistiace pomôcky v danej oblasti musia byť v rovnakej farbe a mali by sa skladovať, čistiť a udržiavať oddelene.Radi vám pomôžeme zostaviť efektívne čistiace a upratovacie vozíky so všetkými potrebnými pomôckami. Okrem toho vám radi poskytneme tipy na hygienu v kancelárii alebo na poriadok a čistotu na pracovisku. Sme Vám tiež osobne k dispozícii na zodpovedanie Vašich otázok – stačí nás kontaktovať.